Ciesz się darmowymi i wysokiej jakości filmami dzięki Flixerr

W naszych czasach istnieją różne sposoby na oglądanie filmu, poza pójściem do kina lub oglądaniem go w telewizji. Internet zrewolucjonizował konsumpcję tych treści i dziś możemy znaleźć usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, które oferują dużą galerię filmów i seriali. Podobnie dla tych, którzy nie chcą płacić, dostępnych jest kilka stron internetowych, chociaż cierpią z powodu irytującego problemu wynikającego z nadmiernej ilości reklam. Biorąc pod uwagę wszystkie opcje, znaleźliśmy bardzo interesującą, która działa cuda, a także nie zasługuje na płatności.

Nazywa się Flixerr i jest to aplikacja, która przesyła strumieniowo torrenty, więc konsumowanie filmów jest bezpłatne i proste.

Ciesz się darmowymi filmami w prosty sposób

Ciesz się darmowymi i wysokiej jakości filmami dzięki Flixerr 1

Torrenty są bardzo zajętym mechanizmem pobierania filmów na całym świecie, jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. Chociaż jest to prosty mechanizm, wielu użytkowników nie zapoznało się z tymi plikami do pobrania, więc odwrócili się od tej możliwości. Dlatego Flixerr jest bardzo interesującą aplikacją, biorąc pod uwagę, że aby z niego korzystać, nie powinieneś być zaznajomiony z procesem pobierania torrentów. Będąc aplikacją do przesyłania strumieniowego torrentów, będzie to kwestia wyboru tego, który chcesz obejrzeć dany film.

Flixerr to darmowa aplikacja typu open source i do pobrania wystarczy kliknąć link znajdujący się na końcu tego artykułu. Ponadto należy podkreślić, że aplikacja jest kompatybilna Windows, Linux i Mac.

Ciesz się darmowymi i wysokiej jakości filmami dzięki Flixerr 2

Aby rozpocząć korzystanie z niego, oprócz instalacji go na swoim sistema Konieczne będzie utworzenie konta przy użyciu adresu e-mail. W ten sposób aplikacja oferuje możliwość synchronizacji zawartości konsumowanej na dowolnym urządzeniu. Główny interfejs jest bardzo prosty i po kliknięciu znajdziesz dziesiątki sugestii, aby wyszukać najbardziej odpowiedni torrent, aby rozpocząć grę.

Dodatkowo ma dwa tryby wyświetlania HD i Full HD, w zależności od szybkości połączenia możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje. W prawym górnym rogu masz przycisk z 3 barras poziomej, w której można wyszukiwać, a także uzyskiwać dostęp do treści seriali telewizyjnych.

Ogólnie aplikacja działa bardzo dobrze i jest doskonała dla każdego, kto nie lubi torrentów, ale wymaga prostego i darmowego sposobu oglądania filmów.

Aby to udowodnić kliknij ten link.