Ciesz się grą bez dysków dzięki Xbox One S z 40% rabatem

Jeśli chodzi o gry konsolowe, w tej dziedzinie są głównie tylko dwaj duzi gracze: PlayStation i Xbox. Oba są świetną technologią i zapewniają graczom niesamowite wrażenia z grania na dużych ekranach. Istnieje duża lista gier, w które można grać na tych konsolach, a każda z nich ma także swoje własne wyłączności, w które można grać tylko na nich.

Tradycyjnie wkładasz dysk do jednej z tych konsol, a następnie grasz w gry. Microsoft wymyślił jednak bez dysku Xbox One S. model, który pozwala grać w ulubione gry bez wkładania płyty do konsoli. Oszczędza to miejsce, które w innym przypadku zajęłoby twoje duże i stale rosnące stosy dysków z grami.

Xbox One S obsługuje wiele gier, ma 1 TB pamięci do przechowywania gier i pozwala cieszyć się płynną grą między konsolą a innymi urządzeniami Microsoft. Możesz zagrać w grę, zostawić ją na konsoli i odebrać dokładnie w tym samym punkcie na innym obsługiwanym urządzeniu Microsoft.

Oferta dla konsoli Xbox One S.

Jeśli szukasz konsoli do gier Xbox One S, Amazon pozwoli Ci zaoszczędzić 40% na całkowitej cenie. Zwykle konsola jest dostępna za 249,99 USD, ale umowa jest nadal dostępna Amazon pozwoli ci to kupić za jedyne 149,00 $. To oszczędność ponad 100 USD na konsoli.

Pakiet zawiera konsolę Xbox One S 1TB All-Digital Edition (do gier bez dysków), kontroler bezprzewodowy, miesięczny Xbox Live Gold oraz kody do pobrania Minecraft, Sea of ​​Thieves i Fortnite Battle Royale.

Pobierz model Xbox One S 1 TB

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?