Cieszyć się Twitter cichy i bardziej prywatny z Hush

Twitter Może to być dość trudne doświadczenie dla użytkowników, którzy śledzą wiele kont, i chociaż listy są dobrym mechanizmem do unikania szumu, nie są tak funkcjonalne w praktyce. Ci, którzy śledzą wielu użytkowników, ryzykują utratę ważnych treści z kont, które mają znaczenie, dlatego niezbędny jest mechanizm, który pozwala nam konsumować to, czego chcemy i nic więcej. Możemy to osiągnąć poprzez debugowanie naszej listy obserwowanych, ale jeśli jest to coś, czego jeszcze nie chcesz robić, poniższa usługa będzie przydatna.

Nazywa się Hush i jest narzędziem online, które pozwoli ci czytać tylko konta, które wybierzesz. Twitter Spokojniej.

Twitter bez hałasu

Cieszyć się Twitter cichy i bardziej prywatny z Hush 1

Gdy śledzimy wiele kont, możemy zatracić się w informacjach lub treści, które nie są istotne dla potrzeb. Na przykład, jeśli chcesz śledzić wiadomości o sytuacji lub wiadomości od niektórych konkretnych użytkowników, możemy utworzyć listę, chociaż to zabiera widoczność na pozostałej części osi czasu. W tym sensie Hush jest prezentowany jako idealna alternatywa do śledzenia niektórych kont bez hałasu innych, i bardzo atrakcyjne jest to, że możemy to zrobić bez rejestracji.

Cieszyć się Twitter cichy i bardziej prywatny z Hush 2

Aby rozpocząć pracę z Hush, wystarczy przejść do strony internetowej z linku na końcu tego artykułu. Wewnątrz znajdziesz się w obszarze roboczym i zobaczysz oś czasu z kilkoma tweetami, pomysł polega na edycji tej listy za pomocą przycisku „Edytuj listę”, który wyświetli panel po lewej stronie. Rozpocznij usuwanie kont wyświetlanych z przycisku obok każdego z nich, a następnie wprowadź konta, które chcesz śledzić.

Na koniec oś czasu zostanie zaktualizowana, pokazując tylko tweety z wcześniej wprowadzonych kont. W ten sposób możesz śledzić cicho, bez hałasu wokół, koncentrując się tylko na tym, co chcesz zobaczyć.

Aby odwiedzić Hush, Śledź ten link.