Clicker dla Disney + i Clicker dla Hulu zapewniają natywne przesyłanie strumieniowe na komputer Mac

Clicker dla Disney + i Clicker dla Hulu zapewniają natywne przesyłanie strumieniowe na komputer Mac 1

Dzięki uprzejmości Drew Koch, ten sam facet, który przyniósł nam natywny odtwarzacz Netflix dla komputerów Mac z obsługą obrazu w obrazie, użytkownicy komputerów Mac mają teraz do dyspozycji dwóch dodatkowych rodzimych klientów przesyłania strumieniowego – jeden dla usługi przesyłania strumieniowego Disney +, a drugi dla Hulu.

I chociaż te aplikacje są zasadniczo opakowaniami do wyżej wymienionych usług przesyłania strumieniowego wideo, nie są one głupie, jak te aplikacje Electron. Wręcz przeciwnie, aplikacje Clicker zapewniają natywną transmisję strumieniową na komputerze Mac i zapewniają funkcje, których brakuje w ich internetowych odpowiednikach, takie jak tryb wielozadaniowości Picture-in-Picture.

Clicker for Disney + pozwala szybko uruchomić nową usługę przesyłania strumieniowego wideo w domu Myszki Miki bezpośrednio z Docka komputera Mac. Aplikacja działa szybko i szybko, co jest ważne, ponieważ Disney + obecnie nie ma natywnej aplikacji na Maca, co zmusza Cię do korzystania z jej usług na komputerach przez przeglądarkę internetową, co zwykle jest zbyt niezręczne.

Bycie natywnym oznacza, że ​​Clicker for Disney + obsługuje inne technologie platformy macOS, takie jak przydatne tryby wielozadaniowości Picture-in-Picture, aby ułatwić oglądanie Disney + w skalowalnym oknie, które nie jest blokowane przez inne windows, dzięki czemu możesz oglądać podczas robienia innych rzeczy.

Clicker dla Disney + i Clicker dla Hulu zapewniają natywne przesyłanie strumieniowe na komputer Mac 2

Jeśli masz ogromny monitor, aplikacja umożliwia kliknięcie na pełny ekran Disney +, a także istnieje możliwość automatycznego wznowienia ostatnio odtwarzanego filmu.

Jak wspomniano, Clicker for Disney + jest dostępny za darmo na oficjalnej stronie internetowej.

Tymczasem Clicker for Hulu to płatne pobieranie z nieco więcej funkcji.

Oprócz natywnej obsługi Picture-in-Picture, możliwość uruchomienia Hulu bezpośrednio z Docka, automatyczne wznawianie ostatnio odtwarzanego wideo i przeglądanie Hulu w trybie pełnoekranowym – wszystko to znajduje się w bezpłatnym kliencie Disney + – Clicker dla Hulu zawiera dodatkowe funkcje, które uzasadnij swoją cenę.

Na przykład właściciele MacBooka Pro mogą używać skrótów paska Touch Bar, aby szybciej używać Hulu. Aplikacja obsługuje tryb ciemny zgodny z ustawieniami komputera Mac, tworząc idealne środowisko nocne. Posiada również wsparcie na pełnym ekranie, dzięki czemu możesz przeglądać Hulu jak szef.

Clicker dla Disney + i Clicker dla Hulu zapewniają natywne przesyłanie strumieniowe na komputer Mac 3

Odtwarzacz ma elementy sterujące na ekranie, ale można szybko wstrzymać i wznowić odtwarzanie, klikając wideo. Opcję autoodtwarzania, która odtwarza następny odcinek wybranego programu, można dostosować, aby uniemożliwić automatyczne rozpoczęcie innego programu po zakończeniu oglądania bieżącego. Podobnie możesz pominąć mini-odtwarzacz Hulu podczas zamykania filmu, a opcja szybkiego wznowienia jest dostępna bezpośrednio z paska menu.

Clicker dla Disney + i Clicker dla Hulu zapewniają natywne przesyłanie strumieniowe na komputer Mac 4

Clicker dla Hulu to $5 pobieranie.

Możesz otrzymać 25 procent rabatu w ramach wyprzedaży w Czarny piątek dzięki kodowi rozliczeniowemu „Dancingturkey19” przy kasie. Jednak głębszy 35 procent zniżki jest dostępny przez ograniczony czas przy użyciu kodu „Launchpromo19” w ramach obchodów ich premiery.

Płatna aplikacja jest objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Clicker dla YouTube telewizja

Dla tych, którzy używają YouTube Telewizja, Drew zapewnia podobnie bogaty klient wideo dla komputerów Mac dla tej usługi w zamian za pięć dolców za paczka. I jak wspomniałem na początku tego zapisu, ten sam programista stoi za Clicker for Netflix, który niedawno pojawił się w iDB.