Co jest najnowsze? Apple Watch już teraz

Apple jest jedną z najbardziej udanych i innowacyjnych firm na świecie. Firma produkuje niezwykłe produkty techniczne, w tym doskonałe laptopy, komputery stacjonarne, smartphonesi tablety. Wydany po raz pierwszy w kwietniu 2015 roku Apple zegarek znacznie poprawił jakość od pierwszego wydania.

Niedawno, Apple miał szereg znakomitych wydań produktów. Po pierwsze, iPhone X, który może być najlepszym smartfonem, jaki kiedykolwiek powstał Apple wydał Apple Watch Seria 5.

Podczas serii 5 nie jest tak przełomowym wydaniem jak seria 4, wprowadzono ulepszenia w serii 5 nawet lepszy niż już wybitna seria 4 Apple Watch.

Apple miał już solidną podstawę ze swoimi poprzednimi modelami, ale z serii 4 wziął go na wyższy poziom i Serię 5 zrobił krok dalej niż kolejny poziom.

Oprócz standardowych funkcji, takich jak wodoodporność, GPS i funkcje komórkowe, nowa wersja jest jeszcze bardziej ulepszona.

Ulepszenia zaczynające się od serii 4 obejmują większy ekran, 64-bitowy procesor, głośniejszy głośnik i ulepszone czujniki. Co określa Apple Watch 4 oprócz wbudowanego czujnika EKG, co oznacza, że ​​jest to również urządzenie medyczne.

Czytaj dalej i dowiedz się o wszystkich ekscytujących nowych funkcjach Apple Watch Seria 5.

Co jest najnowsze? Apple Watch teraz

Apple Watch Seria 5 Ważne funkcje

Podstawowe specyfikacje

Serie 5 ma pojemność 32 GB w porównaniu z 16 GB dostępnymi w serii 4.

Serie 4 wykorzystuje 64-bitowy, dwurdzeniowy procesor S4, który jest dwa razy szybszy niż ten zainstalowany w poprzednim modelu oraz w serii 5 teraz jest wyposażony w 64-bitowy dwurdzeniowy procesor S5 dla większej dostępnej mocy.

Działa na systemie watchOS 5, typ ekranu to OLED, Bluetooth to 5.0. Cyfrowa korona jest teraz wyposażona w dotykowe sprzężenie zwrotne, które umożliwia wibrację.

Głośnik obu serii 4 i serii 5 jest znacznie głośniejszy niż poprzednia wersja, która jest przyjemna dla połączeń. Żywotność baterii jest taka sama, około 18 godzin na obu zegarkach. Czujniki EKG umożliwiają badanie serca i mogą skontaktować się ze służbami ratunkowymi w razie nagłego wypadku.

Apple Watch  Na zewnątrz

Zawsze na wyświetlaczu

„Zawsze dostępny” jest jednocześnie innowacyjny i oldschoolowy. Kiedy spoglądasz na zegarek, naprawdę chcesz zobaczyć, która jest godzina i Apple Watch Seria 5 umożliwia to w sytuacjach, w których wcześniejsze wersje spały, na przykład gdy się nie poruszałeś.

Podwój pojemność

The Apple Watch Seria 5 ma ogromną (zwłaszcza na zegarek) pojemność 32 GB, co stanowi dwukrotność pojemności pamięci z serii 4. Wygląda na to, że 16 GB prawdopodobnie było już dość miejsca, ale Apple i tak poszedł.

Wbudowany kompas

Niezależnie od tego, czy biegasz, wędrujesz, czy podróżujesz w nieznanym mieście, czasem dobrze jest szybko uzyskać orientację. Serie 5Wbudowany kompas pozwala to zrobić.

W tej chwili co jest najnowsze Apple Watch na zewnątrz

Opcje tytanu i materiału ceramicznego

Możesz dostać Apple oglądaj z aluminium, stali nierdzewnej, a przez pewien czas możesz nawet dostać obudowę z 18-karatowego złota. Wygląda na to że Apple Watch użytkownicy są bardziej praktyczni.

Nowa seria 5 zawiera tytan i ceramikę jako opcje dla skrzynki. Wydaje się Apple może oferować tytanową obudowę tylko przez ograniczony czas, więc jeśli to ci się spodoba, możesz chcieć kupić jedną z nich wcześniej niż później.

Co jest najnowsze? Apple Watch na zewnątrz

Hydroizolacja

Serie 4 i serii 5 Apple zegarki są wodoodporne do 50 metrów głębokości. Jeśli jesteś pływakiem, ten zegarek jest dla Ciebie. Możesz również pływać w słonej wodzie, ale pamiętaj, aby umyć zegarek później i usunąć ślady soli. Głębokie nurkowanie lub sporty ekstremalne w wodzie nie są zalecane, ponieważ mogą uszkodzić zegarek. The Apple Watch tak naprawdę nie jest uważany za zegarek do nurkowania.

Prysznic nie jest również zalecany ze względu na dużą intensywność wody. Blokada wodna to świetna zintegrowana funkcja blokująca ekran dotykowy zegarka. Aktywuje się automatycznie po rozpoczęciu pływania.

Teraz co jest najnowsze Apple Watch na zewnątrz

Modele komórkowe i standardowe

Apple czyni serię 4 i 5 w dwóch głównych wariantach – Standardowym i Komórkowym. Ten pierwszy jest wyposażony w GPS i jest nieco tańszy. Ten ostatni jest nieco droższy i ma również możliwość wykonywania i odbierania połączeń. Zwiększa to również koszty użytkowania danych.

Oznacza to, że możesz używać samej wersji zegarka komórkowego, bez podłączonego iPhone'a. Jeśli jesteś aktywnym biegaczem, może to być dobra inwestycja, zwłaszcza jeśli nie lubisz nosić telefonu ze sobą.

Styl i funkcjonalność

Najnowszy Apple Seria zegarków to najwyższej jakości połączenie funkcji stylistycznych i funkcjonalnych. Wnoszą wiele nowych, ulepszonych elementów projektu w porównaniu do starszych wersji. Możesz korzystać z większej liczby aplikacji, ponieważ masz więcej miejsca do przechowywania i większy ekran, aby je dopasować. Nowy tytanowo-ceramiczny materiał obudowy wygląda ostro.

Serie 5 jest bardziej stopniową poprawą w stosunku do serii 4 więc jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, dobrze byłoby pójść z serią 4, choć seria 5 jest krokiem naprzód w stosunku do serii 4 jak czytasz powyżej.

The Apple Watch przeszedł długą drogę od 2015 roku i w końcu żyje w tym czasie Apple po raz pierwszy wprowadziłem Apple Watch. Steve Jobs byłby dumny z nowego Apple Watch.

Czasami możesz uzyskać lepsze ceny Amazon dla Apple Watch Seria 4 albo Apple Watch Seria 5.

Myślisz, że Apple Watch Seria 5 była duża poprawa w stosunku do serii 5? Czy warto? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!