Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co może Facebook Administratorzy grupy Widzisz?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co może Facebook Administratorzy grupy Widzisz?

Grupy to najpotężniejsza funkcja giganta mediów społecznościowych Facebook. Tworzą silne, lojalne i zżyte społeczności, które wspierają podobnie myślące idee i treści.

Co może Facebook Administrator grupy widzisz? Odpowiedź na to pytanie doprowadzi Cię do uświadomienia sobie ogromnego potencjału Facebook grupy mają do tworzenia treści i biznesu.

Mark Zuckerberg naprawdę w to wierzy Facebook grupy to teraźniejszość i przyszłość silnych treści opartych na społeczności. W rzeczywistości, zgodnie z CNBC.com, w celu promowania Facebook grup, firma wydała około 10 milionów dolarów na 60-sekundową reklamę podczas 54. imprezy Super Bowl.

Co sprawia, że Facebook Grupa pomyślna

Sprawdź tę grupę na Facebook: Tworzenie stron internetowych.

Jest to grupa publiczna z ponad 16 000 członków. Co sprawia, że ​​ta grupa wciąż się powiększa? Co sprawia, że ​​znajduje się na szczycie wyników wyszukiwania? Czy to tylko nazwa ich grupy? A może to robota administratora grupy?

Ich opis mówi wszystko – grupa dla programistów, którzy dzielą się swoimi kodami, doświadczeniami, pomysłami i prowadzą merytoryczne dyskusje.

Poza tym praca administratora grupy zza kulis odgrywa ważną rolę w sukcesie a Facebook Grupa. Zrobić Facebook grupa rozwija się i przynosi zyski, administrator musi:

  • Moderuj grupę
  • Zapewnij wzbogacające doświadczenie
  • Usuń rozbieżności i negatywność
  • Analizuj i promuj treści przeznaczone dla członków

Członkowie Twojej grupy widzą treści publikowane w Twojej grupie. Twoje posty, ankiety, pytania, linki itp. pojawiają się w ich kanale. Następnie członkowie Twojej grupy reagują, komentują lub udostępniają Twoje treści. Poprawia to statystyki Twojej grupy.

Jednak jako administrator grupy istnieją specjalne funkcje Twojej grupy, które tylko Ty jako administrator możesz zobaczyć. Możesz skutecznie korzystać z tych narzędzi administracyjnych, aby promować i wykorzystywać swoje Facebook grupa w najlepszym wydaniu.

Więc co może Facebook Administratorzy grupy Widzisz?

The Facebook Interfejs jest zbudowany ze specjalnych narzędzi dla administratorów grup, aby z powodzeniem iz całkowitą łatwością prowadzić grupy.

Rekommenderad:  Jak naprawić Facebook Randki się nie wyświetlają

Oto kilka rzeczy, które możesz zobaczyć jako administrator grupy, które pomogą Ci odnieść sukces:

Ostrzeżenie dotyczące słów kluczowych

Kiedy twój Facebook grupa jest aktywna z komentarzami i postami członków, może istnieć wzorzec często używanych przez nich słów kluczowych. Możesz wydobywać te słowa kluczowe, aby tworzyć bardziej angażujące treści w grupie.

W menu pod nazwą grupy kliknij „Moderuj grupę”. Następnie z opcji, które się otworzą, kliknij „Alerty słów kluczowych‘. Następnie możesz wybrać opcję „skonfiguruj” z opisu, aby wprowadzić wybrane przez siebie słowa kluczowe.

Możesz użyć tej funkcji do wyszukiwania treści lub do monitorowania wykorzystania nieistotnych lub obraźliwych komentarzy. Członek grupy nie będzie wiedział, czy zostałeś powiadomiony. Tylko Ty jako administrator grupy możesz to zobaczyć.

Automatyczne oflagowanie przez FB

Facebook ma własne standardy wspólnotowe. Jeśli posty, komentarze lub treść relacji są sprzeczne z tymi standardami społeczności, wtedy Facebook automatycznie oznacza go flagą, aby pokazać go tobie, administratorowi grupy. Nie są one widoczne dla pozostałych członków grupy.

Następnie możesz przystąpić do ich zatwierdzania lub usuwania. Jeśli takie naruszające zasady treści zostały opublikowane przez członków Twojej grupy, możesz wyciszyć, usunąć lub zablokować takich członków.

Członek — zgłoszona treść

Gdy członkowie Twojej grupy powiadomią Cię o pewnych postach lub komentarzach, które wydają im się problematyczne, będziesz mógł zobaczyć je tutaj.

Tylko administrator grupy może zobaczyć tę zawartość z alertem, po czym możesz podjąć działanie.

Spostrzeżenia dotyczące wzrostu

Kluczem do sukcesu jest monitorowanie swoich postępów. Jeśli Twoja grupa liczy 250 lub więcej członków, jest to idealny moment na przeanalizowanie statystyk Twojej grupy. Pomoże Ci to zidentyfikować słabe punkty i pracować nad treścią.

Statystyki wzrostu pomogą Ci przeanalizować rozwój Twojej grupy, zaangażowanie Twoich postów i dane demograficzne Twoich członków. W szczegółach grupy możesz zobaczyć, ilu członków dołączyło do Twojej grupy w okresie 2 miesiące.

Kiedy sprawdzasz szczegóły zaangażowania, możesz zobaczyć, ile razy opublikowałeś post w ciągu 60 dni. Dzięki temu możesz określić, czy Twoja grupa rośnie, czy traci akcję.

Rekommenderad:  Messenger może wrócić do głównej aplikacji Facebooka

Jako administrator grupy możesz wyłącznie zobaczyć, którzy członkowie są aktywni w Twojej grupie. Pomoże to wyeliminować nieaktywnych członków, którzy obniżają statystyki grupy i ranking wyszukiwania.

Zrzut ekranu usługi Group Insights przedstawiający grupę.  Pokazuje aktywnych członków, popularne pory dnia itp.

Możesz także zobaczyć popularne dni i godziny, kiedy członkowie są aktywni, odwiedzają Twoją grupę i uczestniczą w niej. Pomoże Ci to zaplanować / zaplanować publikowanie postów, aby osiągnąć wyższą interakcję. Da ci to również ramy czasowe na aktywne kontrolowanie i analizowanie działań grupy.

Oznacz jako ogłoszenie

Administratorzy grup mają specjalne supermoce. Jednym z nich jest oznaczanie niektórych postów jako ogłoszeń. Jako administrator grupy możesz oznaczyć do 10 postów jako ogłoszenia. Pomoże Ci to umieścić te posty na górze i łatwo widoczne dla wszystkich członków.

Czyszczenie usuniętych członków

Jest to kolejne skuteczne narzędzie w rękach administratora grupy, aby utrzymać grupę w ryzach. Wcześniej administrator mógł po prostu usunąć członka za brak aktywności lub naruszenie zasad grupy. Teraz, dzięki tej funkcji, administrator grupy może usunąć wszystkie wcześniejsze posty, komentarze, linki itp. z grupy członka, który ma zostać usunięty. Spowoduje to wyczyszczenie grupy i utrzymanie jej zgodności z treścią i pomysłami.

Zaplanowane posty

Bieganie Facebook grupa to całkiem sporo pracy. Aby odnieść sukces, musisz regularnie publikować posty, a także pracować nad monitorowaniem treści. Aby pomóc administratorom, Facebook ma specjalną funkcję, którą mogą zobaczyć i wykonywać tylko administratorzy grupy – Zaplanuj posty.

Możesz motywować posty, tworzyć je i odpowiednio planować. To da ci czas na zajęcie się innymi aspektami twojej grupy, jednocześnie będąc często aktywnym.

Filtr żądań członkostwa

Facebook bardzo pomógł administratorom grupy, tworząc filtr próśb o członkostwo lub automatyczne zatwierdzanie członków. Oznacza to, że administratorzy grupy mogą skonfigurować automatyczne zatwierdzanie tych członków, którzy spełniają ważne kryteria Twojej grupy, na przykład tych, którzy odpowiadają na pytania poprzedzające dołączenie itp.

Rekommenderad:  Model biznesowy JustDial: jak JustDial zarabia pieniądze?

Odpowiedzi na pytania towarzyszące

Jedna z najpotężniejszych rzeczy, które a Facebook administrator grupy widzi odpowiedzi na pytania, które członkowie wprowadzają podczas dołączania.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, tworzenie jest dla ciebie bardzo pomocne 3 pytania, na które użytkownicy mogą odpowiedzieć przed dołączeniem do grupy. Jednym z pytań może być adres e-mail.

Te odpowiedzi mogą być przechowywane i używane jako monity i generatory treści. Ponadto adresy e-mail członków, którzy dołączą, będą sumować się, aby powiększyć listę e-mailową.

Ten proces można uprościć i zautomatyzować za pomocą rozszerzenia Chrome Group Leads za pomocą jednego kliknięcia, jest to proste w użyciu rozszerzenie Chrome, które:

  • Automatycznie zapisuje wszystkie 3 odpowiedzi swoich członków do arkusza Google, z którego możesz generować leady i treści
  • Zapisuje również odpowiedzi na pulpicie nawigacyjnym, który pokazuje statystyki Twojej grupy
  • Łączy się nawet z oprogramowaniem do marketingu e-mailowego, z którego możesz wysyłać biuletyny e-mailowe do rozwijających się członków.

Końcowe przemyślenia

Facebook grupy stają się coraz bardziej owocne dla twórców treści, programistów i firm. Narzędzia administracyjne utworzone przez Facebookmają funkcje umożliwiające administratorowi grupy przeglądanie grupy i zarządzanie nią w sposób wydajny i łatwy.

Gdy członkowie szybko się sumują, zarządzanie grupami staje się trudniejsze. Dlatego wiedza o tym, co możesz zobaczyć jako administrator grupy, pomaga skrócić czas i sprawić, że Twoja grupa będzie się rozwijać i łatwo zarabiać więcej pieniędzy lub treści.

Opracowano również wiele narzędzi, takich jak Group Leads, które można uruchomić za darmo, aby uprzyjemnić sobie życie Facebook administratorom grup łatwiej. W końcu potrzebujesz czasu i swobody, aby zrobić swoje Facebook grupa udana.