Co nowego w iOS 14.3 Beta: Apple ProRAW i nie tylko [VIDEO]

Ios 14 3 beta 1

Apple wydany iOS 14.3 beta wczoraj dla programistów, a firma Zollotech udostępniła film szczegółowo opisujący nowości w najnowszej aktualizacji.

Wewnątrz tej aktualizacji jest Apple Modele ProRAW dla iPhone’a 12 Pro do dalszej edycji zdjęć w formacie RAW, podobnym do tego, który można znaleźć w cyfrowej lustrzance lub aparacie bezlusterkowym. Musi być włączony w Ustawienia > Aparat > Formaty > Apple ProRAW.

Apple powiedział na wydarzeniu iPhone 12 ten nowy format zdjęć pojawi się później w aktualizacji oprogramowania, a teraz widzimy go w iOS 14.3 beta po raz pierwszy.

W aplikacji Zdrowie dostępna jest nowa sekcja dotycząca ciąży. Ponadto pojawią się nowe powiadomienia dotyczące kondycji cardio Apple Watch. Jeśli chodzi o aktualizacje w aplikacji Home, możesz aktualizować urządzenia bezpośrednio w aplikacji Home.

iOS 14.3 pozwala teraz aparatowi skanować kody klipów aplikacji, podczas gdy dane o jakości powietrza są dodawane do aplikacji pogodowej dla osób w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Meksyku i Chinach. Nowością jest także obsługa kontrolerów PS5 i Luna Amazon kontroler dla iPhone’a.

Również z powrotem na starszych urządzeniach, takich jak iPhone 8 Dodatkowo jest funkcja „Lustrzana kamera przednia” w ustawieniach aparatu.

Jak omówiono wczoraj, iOS 14.3 udostępnił również więcej informacji na temat AirTags i podobno AirPods Studio.