Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co obejmuje szkolenie wprowadzające SEO?

Co to jest SEO?

SEO, czyli optymalizacja wyszukiwarek, to proces zwiększania organicznego ruchu wyszukiwania w witrynie. Jeśli nie wiesz zbyt wiele o SEO ani nawet o podstawowym szkoleniu z zakresu SEO, tutaj dowiesz się rzeczy, które pomogą Ci pojawić się i zająć wyższą pozycję w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego SEO jest ważne?

Ludzie prawdopodobnie szukają tego, co robisz, a możesz przyciągnąć klientów dzięki SEO i rankingowi tych haseł. Jednak jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie pozycjonować bez podstawowego szkolenia z zakresu SEO; Ponieważ inni próbują zrobić to samo. Dlatego SEO jest ważne. Dzięki temu pokażesz Google, że zasługujesz na wysoką pozycję.

Jakie są korzyści ze wstępnego szkolenia SEO?

Większość ludzi klika jeden z kilku pierwszych wyników wyszukiwania, więc wyższa pozycja w rankingu zwykle prowadzi do większego ruchu. W przeciwieństwie do innych kanałów, ruch związany z wyszukiwaniem jest statyczny i pasywny. Dzieje się tak dlatego, że liczba wyszukiwań w miesiącu jest zwykle dość stała.

Jak nauczyć się podstawowego szkolenia SEO?

Podstawowe szkolenie SEO składa się z pięciu głównych kroków.

  • Badanie słów kluczowych; Znajdź to, czego ludzie szukają
  • Produkcja treści; Tworzenie treści dla poszukujących
  • SEO wewnętrzne; Spraw, aby Twoje treści były jak najbardziej przejrzyste
  • Budynek łączący; Budowanie zaufania i wiarygodności ze strony innych stron internetowych
  • SEO techniczne; Pomóż wyszukiwarkom skutecznie znajdować, przeszukiwać i indeksować Twoje treści
CZYTAĆ:  6 sposobów, w jakie wtyczka SEO Yoast ułatwia SEO Twojego bloga

Podstawowe szkolenie SEO dla skutecznego SEO

SEO jest znacznie łatwiejsze, gdy Twoja witryna jest odpowiednio skonfigurowana pod kątem sukcesu SEO. Przyjrzyjmy się teraz kilku zalecanym praktykom we wstępnym szkoleniu SEO:

Pierwsza sztuczka podstawowego szkolenia SEO. Skorzystaj z platformy internetowej.

Pierwszą radą, której udzielamy Ci na wstępnym szkoleniu SEO, jest skorzystanie z odpowiedniej platformy dla Twojej witryny. Platformy internetowe umożliwiają łatwe tworzenie witryn internetowych i zarządzanie nimi. Istnieją dwa rodzaje platform SEO:

  • Platformy hostowane. Na tych platformach wszystko jest zrobione za Ciebie. Hostują witrynę, udostępniają gotowe układy oraz umożliwiają dodawanie i edycję treści bez kodowania.
  • Platformy hostowane samodzielnie. Umożliwiają one również dodawanie i edytowanie treści bez kodu. Różnica polega na tym, że musisz je hostować i instalować samodzielnie.

Skorzystaj z dobrego usługodawcy hostingowego.

Nasza druga rekomendacja ze wstępnego szkolenia SEO jest taka, że ​​Twoim priorytetem jest posiadanie dobrego gospodarza. Host przechowuje Twoją witrynę na dysku twardym, do którego może uzyskać dostęp każdy, kto ma połączenie z Internetem. Wybierając gospodarza, weź pod uwagę następujące kwestie:

  • Lokalizacja serwera. Przesyłanie danych między serwerem a odwiedzającym wymaga czasu, dlatego lepiej wybrać hosting z serwerami w tym samym kraju, w którym odbywa się większość ruchu.
  • Wsparcie. Idealnie jest mieć wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zanim wybierzesz hosta, upewnij się, że masz takie usługi.

Użyj protokołu HTTPS

Poniższa rada, której udzielamy Ci podczas wstępnego szkolenia SEO, mówi, że bezpieczeństwo Twojej witryny i użytkowników powinno zawsze być priorytetem. Dla osób odwiedzających witrynę nie ma nic gorszego niż łatwe ujawnienie ich danych osobowych przestępcom i hakerom. Jako właściciel witryny zawsze zabezpiecz swoją witrynę za pomocą najbardziej aktualnych certyfikatów bezpieczeństwa.

Wybierz atrakcyjny projekt.

Kolejnym zaleceniem wstępnym szkolenia SEO jest to, że projekt Twojej witryny powinien być piękny i przyjazny dla użytkownika. Atrakcyjny projekt struktury witryny internetowej zawsze przyciągnie nowych odbiorców. Nikt nie chce trafić na stronę zaprojektowaną 20 lat temu. Oczywiście nie ma potrzeby comiesięcznej zmiany wyglądu swojej witryny. Zamiast tego już na samym początku wybierz piękny i przyjazny dla użytkownika projekt.

CZYTAĆ:  Jak korzystać z narzędzia do tworzenia witryn Visual Composer z...

Upewnij się, że Twoja witryna jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Obecnie większość wyszukiwań w Internecie odbywa się w przeglądarkach telefonów komórkowych; Dlatego na szkoleniach SEO zaleca się, aby chcąc poprawić ranking swojej witryny, zawsze zsynchronizować swoją witrynę z odpowiednimi algorytmami przeglądania na telefonach komórkowych.

Użyj czytelnego rozmiaru czcionki.

Niektórzy ludzie chcą, aby tekst na ich stronach internetowych był wyświetlany dziwną czcionką. Może to uniemożliwić niektórym osobom łatwe odczytanie treści. Lepiej zawsze umieszczać treść na swojej stronie ze standardową czcionką i odpowiednim rozmiarem.

Najważniejsze szkolenie wprowadzające SEO. Unikaj irytujących wyskakujących okienek i reklam.

Ważną radą, jaką chcemy Ci przekazać na szkoleniu wprowadzającym do SEO, z którym boryka się większość użytkowników, jest to, aby nie przesadzać z reklamą. Wszyscy nienawidzą reklam pomiędzy treściami, które czytają lub oglądają. Jeśli w jakikolwiek sposób musisz używać reklam w swoich treściach, nie próbuj ich umieszczać w swoich treściach. Witryny, które robią to w swojej treści, zwykle nie mają dobrej pozycji w rankingu.

Utwórz logiczną strukturę witryny

Zawsze zaleca się, aby podczas wstępnego szkolenia SEO utworzyć konwencjonalną hierarchię treści, aby użytkownicy i wyszukiwarki mogli łatwo uzyskać dostęp do zawartości witryny. Możesz to zrobić, rysując mapę myśli lub strategię dotyczącą treści.

Nie zapomnij o linkach wewnętrznych w analizie SEO swojej witryny

Zadaniem linków wewnętrznych jest pomaganie wyszukiwarkom w znajdowaniu nowych stron. Za ich pomocą wyszukiwarka może łatwo zaindeksować strony, których nie może znaleźć.

Linki pomogą podnieść rangę Twojej witryny na wyższą pozycję. Dzięki temu wyszukiwarka wie, w jakiej domenie znajdują się Twoje treści.

Użyj logicznej struktury adresu URL dla SEO

Adresy URL są bardzo ważne dla witryny. Ponieważ pomaga innym łatwo znaleźć Twoje treści w wyszukiwarce. W Internecie dostępne są bezpłatne powieści, które pomogą Ci wybrać i zbudować strukturę adresu URL.

CZYTAĆ:  Jak dodać bilet kolejowy do Google Pay – –

W tym wprowadzającym samouczku SEO zalecamy zorganizowanie witryny w sposób, który przyciągnie użytkowników do Twojej witryny w sposób najbardziej przejrzysty i opisowy.

Znajdź lub utwórz mapę witryny.

Eksperci SEO zawsze zalecają na wstępnym szkoleniu SEO, aby Twoja witryna posiadała mapę witryny, która poprawi jej ranking. Mapa witryny jest odpowiedzialna za wyszczególnienie ważnych stron Twojej witryny, dzięki czemu wyszukiwarki mogą łatwo zrozumieć strukturę Twojej witryny, gdy chcą sprawdzić strony Twojej witryny. Poprawi to również ranking Twojej witryny. Jeśli masz już mapę witryny, prawdopodobnie znajduje się ona pod jednym z tych adresów URL:

site.com/sitemap.xml

site.com/sitemap_index.xml

Jeśli nie możesz go tam znaleźć, sprawdź site.com/robots.txt, gdzie zwykle jest on wymieniony.

Ostatnie słowo

SEO to proces zwiększania organicznego ruchu związanego z wynikami wyszukiwania w witrynie. Robisz to poprzez ranking w organicznych wynikach wyszukiwania. SEO jest ważne; Bez tego jest mało prawdopodobne, aby uzyskać dobrą rangę. Najwyższy ranking zapewnia bezpłatny, pasywny i stały ruch miesiąc po miesiącu. SEO obejmuje badanie słów kluczowych, tworzenie treści, SEO na stronie, budowanie linków i SEO techniczne. SEO jest znacznie łatwiejsze, gdy Twoja witryna jest odpowiednio skonfigurowana pod kątem sukcesu SEO.

Google zazwyczaj znajdzie i zaindeksuje Twoją witrynę, ale czasami możesz przyspieszyć ten proces, przesyłając mapę witryny. Ucząc się choćby najprostszego szkolenia wprowadzającego z zakresu SEO, możesz wyprzedzić konkurencję w swoim biznesie.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz premium motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie redmiBezpłatne pobieranie motywów WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmo