Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co oznacza swędzenie lewej ręki? [Good Luck & Money]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza swędzenie lewej ręki? [Good Luck & Money]

Więcej pieniędzy jest zawsze mile widziane, co oznacza, że ​​nic dziwnego, że niektórzy ludzie zawsze wypatrują oznak, że może nadejść więcej pieniędzy.

Istnieje wiele przesądów i wyobrażeń na temat oznak, że możesz mieć pieniądze w drodze, ale jednym z najbardziej popularnych jest swędzenie lewej ręki.

Swędzenie lewej ręki może początkowo nie wydawać się wielkim problemem, ale istnieje wiele historii o ludziach, którzy wygrywają na loterii lub podejmują ważne decyzje biznesowe na podstawie informacji z ich swędzących dłoni.

Czy swędzenie lewej ręki to naprawdę dobry znak, że masz zamiar zarabiać pieniądze? Czy swędzenie lewej ręki to szczęście na loterii, czy tylko oznaka suchej skóry?

Omówimy ten przesąd (wraz z innymi popularnymi przesądami dotyczącymi pieniędzy), co on oznacza i czy powinieneś poważnie traktować lewą rękę, jeśli chodzi o szczęście związane z pieniędzmi, oraz porady.

Co to znaczy, jeśli masz swędzącą lewą dłoń?

Swędzące dłonie mogą nie wydawać się wielkim problemem, ale może tak być, ponieważ nie słyszałeś, że swędzenie lewej ręki jest oznaką, że pieniądze są w drodze.

Jeśli szukasz szczęścia w pieniądzach i życiu, możesz zwrócić większą uwagę na swędzenie lewej dłoni.

Jeśli Twoja lewa ręka zaczyna swędzieć podczas kupowania losu na loterię, uważaj! Możesz po prostu zdobyć trochę szczęścia na loterii dzięki uprzejmości swędzących lewych dłoni. Oczywiście jest więcej niż jedna strona tej historii, więc oto, co musisz wiedzieć o swędzeniu lewej ręki.

Sprawdź te afirmacje pieniężne, aby przyciągnąć pieniądze!

Czy swędzenie lewej dłoni jest zawsze dobrą rzeczą?

Istnieje wiele przesądów, że swędzenie lewej ręki jest oznaką dobrej fortuny, ale zależy to od tego, kogo zapytasz.

Na przykład w kulturze hinduskiej swędzenie lewej ręki jest dobrym znakiem tylko wtedy, gdy jesteś kobietą, ale może to oznaczać, że wkrótce stracić pieniądze, jeśli jesteś mężczyzną.

Ta wersja jest jednak dość ograniczona do kultury hinduskiej. W tej wersji swędząca lewa dłoń oznacza pieniądze dla kobiet, ale swędząca prawa dłoń jest pożądana, jeśli jesteś mężczyzną.

Oczywiście swędzenie prawej ręki jest prawdopodobnie tak samo powszechne jak swędzenie lewej ręki, więc nadal istnieje duża szansa na zarobienie pieniędzy, gdy masz swędzącą dłoń.

Ale uważaj też na pecha, tak na wszelki wypadek.

Czy musisz coś zrobić ze swędzeniem lewej dłoni?

Inne wersje tego przesądu mówią, że trzeba dotknąć drewna lewą ręką, gdy swędzi lewa dłoń. Ta wersja mówi, że dotykanie drewna pozwala drewnu wchłonąć niechciane nagromadzenie energii, które powoduje swędzenie lewej dłoni, ale nie odbiera ci szczęścia.

Niektórzy uważają, że swędzenie lewej ręki jest specyficznym znakiem, że wkrótce wygrasz na loterii, podczas gdy inni uważają, że jest to ogólny znak nadchodzących pieniędzy i wcale nie ma związku z loterią.

To o wiele przyjemniejsze niż wersje, w których swędzenie lewej ręki oznacza utratę pieniędzy!

Jeśli chodzi o swędzenie lewej ręki oznaczające pieniądze, trudno powiedzieć, czy przesąd jest prawdziwy, czy nie. W końcu istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować swędzenie dłoni. Ale jeśli słuchanie, gdy swędzi cię lewa ręka, jest jednym ze sposobów na osiągnięcie wolności finansowej, zwracanie uwagi nie jest takie złe.

Niektórzy uważają, że swędzenie lewej ręki oznacza, że ​​masz szczęście na loterii. Inni uważają, że swędzenie lewej ręki to znak, że pomysł, który właśnie wpadłeś, pomoże ci zarobić pieniądze, a jeszcze inni myślą, że pieniądze są już w drodze, gdy zauważysz swędzenie dłoni.

Faktem jest, że istnieje wiele powodów swędzących dłoni i nikt tak naprawdę nie wie, czy swędzące dłonie są oznaką szczęścia, pecha, czy czegoś pomiędzy. Wszystko zależy od tego, w co wierzysz i co działa dla ciebie.

Co powoduje swędzenie dłoni?

Kiedy twoje dłonie swędzą, możesz się zastanawiać, czy istnieje inny powód niż szczęście lub pech. Prawda jest taka, że ​​istnieje wiele przyczyn swędzenia dłoni, a niektóre z nich można łatwo wyjaśnić nauką i medycyną.

Na przykład, jeśli twoje dłonie są suche, możesz zacząć odczuwać swędzenie skóry, szczególnie zimą. Swędzące dłonie mogą być raczej oznaką alergii lub łuszczycy niż szczęścia.

Zwłaszcza jeśli masz okropne swędzenie lub swędzenie zaczyna cię niepokoić lub rozpraszać, może to być znak, że winne może być coś bardziej medycznego niż nadprzyrodzone. W rzeczywistości komórki skóry na lewej dłoni mogą zacząć swędzieć z powodu prawie każdego podrażnienia.

Rekommenderad:  Co oznacza wszystko, co oznacza plik w Linuksie?

Jeśli masz wysypkę lub inne oznaki medycznego powodu swędzącej lewej dłoni, prawdopodobnie powinieneś na wszelki wypadek udać się do lekarza.

Możesz mieć zwykły przypadek suchej skóry lub swędzenie dłoni może być oznaką poważniejszego problemu, takiego jak reakcja alergiczna lub stan skóry.

Czy swędzenie lewej dłoni naprawdę oznacza, że ​​nadchodzą pieniądze?

Nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, czy swędzenie lewej ręki naprawdę oznacza, że ​​kupisz zwycięski los na loterię, podejmiesz dobrą decyzję biznesową lub zdobędziesz więcej pieniędzy. Niektórzy uważają nawet, że swędząca lewa ręka ma większe szanse na loterię niż wtedy, gdy lewa ręka nie swędzi lub swędząca prawa dłoń.

Swędzenie lewej dłoni oznacza wiele różnych rzeczy. Może to oznaczać, że masz suchą skórę, przypadkowo dotknąłeś trującego bluszczu lub Twoje konto bankowe wkrótce się trochę powiększy.

Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, czy swędzenie lewej ręki oznacza pieniądze, czy szczęście na loterii. Ale to nie znaczy, że nie możesz się trochę zabawić lub zarobić, słuchając swędzenia lewej dłoni.

Ile pieniędzy wskazuje swędzenie lewej dłoni?

Wiele osób uważa, że ​​swędzenie dłoni jest predyktorem dużej wygranej na loterii, ogromnych zysków lub świetnej decyzji biznesowej. Inni uważają, że słuchanie swędzenia dłoni oznacza dobry moment na zaoszczędzenie pieniędzy, zwłaszcza jeśli swędzi cię prawa ręka.

Podobnie jak w przypadku większości powszechnych przesądów dotyczących pieniędzy, nie ma realnego sposobu na sprawdzenie, ile pieniędzy wskazują swędzące ręce.

Istnieje zbyt wiele zmiennych, a różni ludzie wydają się mieć różne wyniki z tego przesądu.

Niektórzy ludzie przypisują wygrane na loterii jackpot swędzącym dłoniom, podczas gdy inni uważają, że swędzące dłonie pomogły im znaleźć kilka dolarów na chodniku.

A co ze swędzeniem prawej dłoni?

Podobnie jak w przypadku większości powszechnych przesądów związanych z pieniędzmi, istnieje druga strona tego przesądu. Jeśli swędząca lewa ręka oznacza, że ​​masz zamiar zarabiać pieniądze, swędzenie prawej dłoni może oznaczać, że wkrótce stracisz pieniądze.

Oczywiście istnieje również bardziej hojna wersja tego przesądu. Twoja swędząca prawa dłoń może oznaczać, że nadszedł czas, aby zaoszczędzić pieniądze, zamiast ostrzegać, że wkrótce stracisz pieniądze.

Ponieważ oszczędzanie pieniędzy jest prawie zawsze dobrym pomysłem, wydaje się, że słuchanie swędzącej prawej ręki może być dobrym pomysłem w takim przypadku.

Jest jednak kilka pytań, na przykład, co to znaczy, gdy masz swędzenie lewej ręki i swędzenie prawej dłoni w tym samym czasie.

Oczywiście w takich sytuacjach być może będziesz musiał zapytać, czy twoje swędzące ręce są oznaką szczęścia, pecha, czy tylko znakiem, że wpadłeś w coś, co cię swędzi!

Niezależnie od tego, czy wierzysz w ten przesąd, mówienie o swojej lewej ręce jako o szczęśliwej ręce ma o wiele więcej sensu, jeśli masz zamiar zarobić pieniądze, gdy lewa ręka swędzi.

Ufanie temu przesądowi może nie być świetnym sposobem na zarobienie miliarda dolarów. Ale kto wie, może będziesz w stanie zdobyć trochę nieoczekiwanych pieniędzy, zwracając uwagę na swoją swędzącą lewą rękę.

Jak swędzące ręce zostały powiązane z pieniędzmi?

Przesąd o swędzącej dłoni, a zwłaszcza swędzącej lewej ręce, jest tak stary, że trudno ustalić, skąd wziął się ten przesąd.

Możliwe, że przesąd jest związany ze starożytnymi wierzeniami celtyckimi, że drewno i niektóre drzewa są związane ze szczęściem, co wyjaśniałoby, dlaczego powinieneś dotykać drewna, gdy swędzi cię lewa dłoń.

Ale, podobnie jak wiele innych przesądów dotyczących pieniędzy, może być tak, że ktoś przez przypadek połączył swędzenie lewej ręki z zarabianiem większej ilości pieniędzy.

Być może nigdy nie dowiemy się na pewno, jak zaczął się ten przesąd, ale istnieje wiele anegdot o jego działaniu.

Więc kto wie, może swędzenie dłoni symbolizuje coś prawdziwego, a może historie pochodzą od ludzi, którzy mieli szczęście, a swędzenie było zbiegiem okoliczności.

Pieniądze mają znaczenie, więc nie jest niespodzianką, że istnieje wiele przesądów związanych z pieniędzmi. To, co może wydawać się nieco dziwniejsze, to liczba osób, które przypisują swój sukces finansowy tego rodzaju przesądom.

Nie tylko twoja swędząca lewa ręka oznacza pieniądze. Oto kilka przesądów związanych z pieniędzmi innych niż swędzenie jednej dłoni. Jak wszystkie przesądy, od szczęśliwej ręki po chodzenie pod drabinami, możesz dowolnie wybierać, które przesądy działają na ciebie.

Rekommenderad:  Recenzja Adzooma - Zarządzaj wszystkimi swoimi reklamami w jednym miejscu

Jeśli chcesz uniknąć płacenia pieniędzy, kiedy nie musisz, te przesądy mogą się przydać.

Błyszczące grosze

Zobacz pensa, podnieś go, a przez cały dzień będziesz miał szczęście.

Błyszczące grosze mogą być najczęstszym przesądem związanym z pieniędzmi i jednym z najpopularniejszych.

Wiele osób słyszy ten przesąd od członków rodziny, gdy dorastają, ale ten przesąd może być nieco bardziej skomplikowany niż myślisz.

Po pierwsze, zbieranie błyszczących groszy to przepis na ogólne szczęście, a nie przepis na bogactwo.

To trochę różni się od wielu przesądów na temat pieniędzy, ponieważ wyniki nie dotyczą zdobywania lub utraty pieniędzy.

Jest też jedno ważne zastrzeżenie, które wiele osób pomija.

Kiedy zbierasz te grosze, powinieneś sprawdzić, czy twarz jest podniesiona. Podobno podniesienie monety zakrytej ma odwrotny skutek.

Więc zamiast mieć więcej szczęścia przez resztę dnia, zebranie zakrytego grosza może zrujnować twoje szanse na cały dzień.

Czarne koty (Japonia)

W Stanach Zjednoczonych mogłeś usłyszeć, że czarny kot przebiegający ci drogę przynosi pecha.

W rzeczywistości przesąd jest tak silny, że czarnym kotom trudniej jest zostać adoptowanym w schroniskach, a niektórzy ludzie wręcz unikają czarnych kotów.

To zła wiadomość dla kotów, zwłaszcza że w Stanach Zjednoczonych jest tak wiele bezdomnych!

Ale w Japonii jest odwrotnie.

Czarny kot spotykający cię na swojej drodze w Japonii to nie tylko szczęście. To także znak, że możesz mieć trochę pieniędzy w drodze lub że zmierzasz ku większemu dobrobytowi.

Podobnie jak wiele przesądów, ten zdecydowanie zależy od tego, w którą wersję wierzysz, zwłaszcza że czarny kot nie może dokładnie wybrać, w którą stronę potoczy się twoje szczęście.

Może podrapanie czarnego kota lewą ręką poprawi szanse, kto wie.

Brązowe pająki i koniki polne (Trynidad i Tobago)

Pająki i koniki polne mogą nie brzmieć jak rzeczy, które chcesz mieć w swoim domu, ale jeśli tak jest, nie możesz pochodzić z Trynidadu i Tobago.

Na Trynidadzie istnieje szczególnie interesujący przesąd o pająkach i konikach polnych, ale tylko tych brązowych.

Istnieje przesąd, że jeśli masz w domu brązowego pająka lub brązowego pasikonika, jest to znak szczęścia i powodzenia lub pieniędzy w drodze.

Niektórzy ludzie posuwają się nawet tak daleko, że zachęcają brązowe pająki i koniki polne do swoich domów, gdy są w okolicy, lub odmawiają zabrania brązowego pająka lub konika polnego na wypadek, gdyby mieli przynieść rodzinie szczęście związane z pieniędzmi.

Pająki w kieszeni (Trynidad i Tobago)

Inny powszechny przesąd o pająkach w Trynidadzie ma również związek z pieniędzmi. To może być trochę bardziej przerażające niż to, co oznacza, gdy swędzi lewy nadgarstek lub lewa ręka.

W tej wersji to znak szczęścia, że ​​masz pająka w kieszeni. Tak, dobrze jest mieć pająka pełzającego po kieszeniach.

To może wydawać się trochę dziwne lub jakby to była tylko opowieść starych żon, ale nie jest to dziwniejsze niż ludzie, którzy słuchają twojego swędzącego leworęcznego przesądu loterii.

Więc następnym razem, gdy znajdziesz pająka w kieszeni lub w bucie, postaraj się go nie zmiażdżyć. Zamiast tego wypuść pająka w nadziei, że pomoże on wnieść pieniądze do twojego życia lub przynajmniej trochę szczęścia.

Poza tym wszystko musi być szczęśliwe po znalezieniu pająka w kieszeni!

Nie kładź torebki na podłodze (Chiny)

Ten opiera się na starym chińskim powiedzeniu, które mówi, że położenie torebki na podłodze (lub nawet zbyt nisko na ciele) jest receptą na utratę pieniędzy. W końcu nie tylko religia hinduska ma przesądy na temat pieniędzy.

Ten przesąd ma nawet wiarygodne wyjaśnienie swojego pochodzenia. Na przykład położenie torebki na podłodze w restauracji może ułatwić złodziejowi wyjęcie jej bez powiadamiania Cię.

Inne wersje tego przesądu mówią, że nie powinieneś nosić torebki zbyt nisko na ciele, co oznacza wszystko poniżej talii, jeśli nie chcesz stracić pieniędzy.

Może to dlatego, że torby na ramię i torebki są teraz trochę bardziej modne i popularne, ale może to być również spowodowane tym, że trudniej jest sięgnąć do torby, która jest trzymana bliżej ciała.

A może po prostu ten przesąd ma starsze korzenie i wcale nie jest związany z nowoczesnymi torebkami i torebkami! Niezależnie od powodu, może to być całkiem dobra rada, szczególnie w zatłoczonych miejscach.

Ptasie odchody (Turcja)

Ptasia kupa może być jedną z ostatnich rzeczy, o których myślisz, kiedy myślisz o pieniądzach, ale ten przesąd jest tak samo powszechny i ​​powszechnie uważany, jak inne przesądy dotyczące pieniędzy z tej listy.

Rekommenderad:  Good Crypto Vs Coinigy: Era nowej zaawansowanej aplikacji do handlu kryptowalutami

W Turcji możesz chcieć, żeby ptaki nasrały na ciebie.

To dlatego, że ptasia kupa jest uważana za oznakę szczęścia i pieniędzy.

Chociaż, podobnie jak przesąd o pająkach w twojej kieszeni, może to wynikać z tego, że cokolwiek dobrego, co dzieje się po tym, jak ptak zrobi ci kupę na ramieniu, prawdopodobnie przyniesie szczęście.

Bonsai drzewka pieniędzy (Tajwan)

Czy kiedykolwiek słyszałeś, że dbanie o bonsai to dobry sposób na szczęście związane z pieniędzmi w twoim życiu? Cóż, okazuje się, że pewien rodzaj drzewka bonsai może właśnie to robić.

Uważa się, że drzewka pieniędzy, z których zwykle robi się bonsai, przyciągają pieniądze do domu. Istnieje wiele mitów i legend o ludziach, którzy używają drzewek pieniędzy, aby odwrócić swoją fortunę.

Oczywiście drzewka pieniędzy działają tylko wtedy, gdy dobrze się nimi opiekujesz. Niech umrą lub przestaną zaspokajać potrzeby drzewa, a błogosławieństwo (i pieniądze, które z niego pochodzą) wyschną. Jak wiele przesądów, nie dbaj o swoje drzewo pieniędzy, a twój los może się nawet odwrócić.

Lucky Cats (Japonia)

Szukasz symbolu lub dekoracji, które pomogą wprowadzić pieniądze do Twojego życia? Możesz zapożyczyć się z japońskiej tradycji i wprowadzić Lucky Cat do swojego domu.

Uważa się, że te wesołe machające posągi nie tylko poprawiają twoje szczęście, ale także przynoszą pieniądze i inne rodzaje szczęścia.

W przeciwieństwie do swędzącej lewej ręki kobiety / mężczyzny debaty, Lucky Cats działają dla każdego.

Możesz nawet zobaczyć, jak niektórzy ludzie wkładają pieniądze w łapę Lucky Cat, aby dać napiwek restauracjom lub jako rodzaj oferty na lepsze szczęście w innych miejscach.

Ale szczerze mówiąc, nawet jeśli Lucky Cats nie mają szczęścia, nadal są uroczą dekoracją.

Pieniądze w kieszeni (Grecja)

Chcesz zarabiać pieniądze? Jeden z przesądów mówi o trzymaniu odrobiny pieniędzy pod ręką, aby przyciągnąć więcej. W Grecji jest to najbardziej dosłownie interpretowane jako trzymanie kilku monet w portfelu lub kieszeni, aby przyciągnąć więcej pieniędzy, ale może to również oznaczać, że oszczędzanie pieniędzy jest lepszym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Bez względu na to, jak interpretujesz ten przesąd, posiadanie szczęśliwej monety lub dwóch w portfelu jest prawdopodobnie dobrym pomysłem.

Wbij monetę w powalone drzewa (Walia)

To może wydawać się trochę dziwne, zwłaszcza jeśli podczas wizyty w Walii zobaczysz zwalone kłody pokryte starymi monetami, ale traktuje się je poważnie. Jeśli chcesz zarobić pieniądze, jednym ze sposobów, aby to zrobić, może być wzięcie małej monety i wbicie jej w zwaloną kłodę.

Jednym z powodów, które mogą zadziałać, jest to, że niektórzy ludzie myślą, że złe duchy uwięzione w drewnie lub czające się w drewnie mogą cię słuchać i wpływać na twoje życie.

Wbijanie pieniędzy w jesienne kłody może pomóc uspokoić te duchy i zachęcić je do odwrócenia losu lub po prostu utrudnić im negatywny wpływ na twoje życie.

Podobnie jak przesąd o pukaniu do drewna w tym samym celu, niektórzy ludzie naprawdę w to wierzą, podczas gdy inni ludzie nie są tak poważni.

Ale uważaj, aby nie robić tego z żywymi drzewami. Monety i uszkodzenia ich kory sprawiają, że drzewa są podatne na owady i inne rodzaje infekcji, które mogą zabić drzewo.

Końcowe przemyślenia na temat znaczenia świądu lewej ręki

Kiedy przejdziesz od razu do sedna, szczęście w pieniądzach może nie mieć tak dużego znaczenia, jak bycie odpowiedzialnym lub ostrożnym z pieniędzmi. Ale jednocześnie niektóre z największych niespodzianek sprowadzają się do szczęścia, a nie strategii.

Niezależnie od tego, czy całym sercem wierzysz, że szczęście związane z pieniędzmi ma znaczenie, czy nie, przestrzeganie kilku z tych przesądów nie zaszkodzi.

Jeśli nic więcej, podążanie za przesądem może sprawić, że zaczniesz myśleć o pieniądzach i opracowywaniu strategii.