Co oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon?

Jeśli używasz Samsunga Galaxy telefon, który mogłeś zauważyć lub znasz już lekkie powiadomienia. Zmieniają kolory i flashują dla różnych rodzajów powiadomień. Niestety wydaje się, że to nie działa Galaxy modele z systemem Android 10 lub nowszym. Ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają lekkie powiadomienia, możesz się zastanawiać, co one oznaczają.

Tak nazywamy kolory powiadomień, a jeśli zastanawiasz się, co one oznaczają, mam nadzieję, że będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie poniżej. Ten artykuł napisaliśmy z Samsungiem Galaxy uwaga: 9 mając na uwadze pre-Android 10. Chociaż mamy nadzieję, że późniejsze aktualizacje przywrócą tę funkcję, te z nowszymi wersjami Galaxy telefony nie mają pecha.

Kolory powiadomień są zwykle wyświetlane przez okrągłe światło LED, które zwykle znajduje się w lewym górnym rogu telefonu Samsung Galaxy urządzenie. Wskaźnik LED może wyświetlać różne kolory, takie jak czerwony, niebieski i zielony.

Te kolory wskaźników LED są przeznaczone do użycia przez standardowe funkcje i powiadomienia na twoim urządzeniu Galaxy uwaga: 9. Tutaj znajdziesz znaczenie każdego z kolorów wskaźników LED, aby za każdym razem, gdy zobaczysz je w swoim urządzeniu, będziesz wiedział, co oznaczają. Powiemy Ci również, jak wyłączyć lampki powiadomień w telefonie Samsung Galaxy urządzenie, jeśli masz na to ochotę.

Niebieski, czerwony i zielony na Samsungu Galaxy uwaga: 9

 1. Pulsujące niebieskie światło: zazwyczaj oznacza to, że twój Samsung Galaxy uwaga: 9 wyłącza się.
 2. Migające niebieskie światło: oznacza to, że pojawia się niewidoczne powiadomienie, takie jak wiadomość lub nieodebrane połączenie. Może to również migać, jeśli nagrywasz głos.
 3. Ciągłe czerwone światło: musisz podłączyć urządzenie do ładowarki, a teraz ładuje się.
 4. Migające czerwone światło: zwykle oznacza to, że ładowarka jest podłączona, ale urządzenie nie ładuje się. Twój Samsung Galaxy uwaga: 9 może również migać na czerwono, aby powiadomić Cię o niskim poziomie naładowania baterii.
 5. Ciągłe zielone światło: oznacza to, że ładowarka jest podłączona, ale akumulator jest teraz w pełni naładowany.
 6. Migające zielone światło: oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana. (Czerwone i zielone światła dostarczają ogólnych informacji o baterii, ale możesz też poprosić urządzenie o pokazanie twojego Samsunga GalaxyProcent naładowania baterii).

Inne kolory włączone Galaxy Smartfony

Wyżej wymienione nie są jedynymi kolorami powiadomień, które zobaczysz na swoim Samsungu Galaxy uwaga: 9. W rzeczywistości istnieje wiele innych kolorów, takich jak różowy, biały i fioletowy. Te dodatkowe kolory będą migać lub świecić na Twoim urządzeniu, gdy otrzymasz powiadomienia z aplikacji innych firm.

Na przykład, jeśli masz WhatsApp Messenger zainstalowany na swoim Samsungu Galaxy uwaga: 9, następnie powiadomienie od WhatsApp zostanie zasygnalizowane migającym białym wskaźnikiem LED. Pamiętaj, że jeśli wskaźnik LED świeci kolorem, którego nie można odnieść do standardowych kolorów powiadomień Samsunga, prawdopodobnie jest to spowodowane aplikacją innej firmy, którą pobrałeś i zainstalowałeś na swoim Galaxy uwaga: 9. Zwracaj uwagę, gdy otrzymujesz powiadomienia z nowych aplikacji, i powinieneś być w stanie dowiedzieć się, który jest który.

Lub, jeśli jest to po prostu za dużo informacji (i bądźmy szczerzy – prawdopodobnie tak jest), możesz wyłączyć niektóre powiadomienia. Dokładny sposób wyłączenia powiadomień dla aplikacji zależy od konkretnej aplikacji i jej działania. Możesz także wyłączyć określone funkcje i funkcje telefonu Samsung Galaxy uwaga: 9 lub inny smartfon z Androidem, jeśli nie chcesz widzieć niektórych z tych kolorów powiadomień.

Poniższe kroki poprowadzą Cię, jak wyłączyć kolory powiadomień LED na swoim Galaxy uwaga: 9.

W zależności od systemu operacyjnego Android ekrany tych ustawień mogą się nieznacznie różnić. Możemy jednak trzymać się faktu, że wszyscy uwaga: 9s korzystają z najnowszej wersji Androida.

Wyłączanie kolorów powiadomień LED w Samsungu Galaxy uwaga: 9

 1. Na ekranie głównym otwórz folder aplikacji.
 2. Stuknij w aplikację Ustawienia.
 3. (Następny krok będzie zależeć od opcji dostępnych na ekranie. To oczywiście będzie zależeć od systemu operacyjnego Android, na którym pracujesz.)
 4. Najlepiej wybrać opcję Wyświetl lub Dźwięk i powiadomienia.
 5. Teraz wybierz pozycję wskaźnika LED z listy opcji.
 6. Użyj suwaka WŁ. / WYŁ., Aby wyłączyć tę funkcję, lub zaznacz pole wyboru, aby ustawić tę funkcję na WYŁ.Co oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 1

Możesz także zarządzać dźwiękami związanymi z powiadomieniami w telefonie Samsung lub je wyłączać Galaxy urządzenie.

I z tym, moja droga Galaxy uwaga: 9 użytkownik, powinieneś znać każdy podstawowy szczegół dotyczący kolorów powiadomień LED na urządzeniu z Androidem.

Android 10 i powiadomienia LED

Chociaż nie będziesz mieć tej samej funkcji oświetlenia, co starsze opcje systemu Android, masz Edge Lighting. Ta zgrabna funkcja oświetla cały zewnętrzny krajobraz telefonu po otrzymaniu wiadomości. Funkcję oświetlenia krawędzi można dostosować, aby można było nią nieco modyfikować.

 1. Przejdź do Ustawień na swoim Galaxy telefon
 2. Naciśnij „Display”
 3. Dotknij „Edge Screen”Co oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 2
 4. Włącz „Oświetlenie krawędzi”
 5. Stuknij w „Oświetlenie krawędzi”
 6. Wybierz „Zawsze”, jeśli chcesz zawsze wyświetlać oświetlenie krawędziCo oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 3
 7. Wybierz swój styl oświetleniaCo oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 4
 8. Włącz aplikacje, które chcesz uruchamiać te powiadomienia – możesz włączyć powiadomienia dla dowolnej aplikacji w telefonie

Jeśli naprawdę brakuje Ci świateł LED, możesz pobrać aplikację innej firmy, aby je przywrócić. Aplikacja Notification Light dostępna za darmo w Internecie Google Play Store ma najlepsze recenzje spośród wszystkich innych aplikacji. Co oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 5

Wystarczy pobrać aplikację, wybrać aplikacje, dla których chcesz włączyć powiadomienia, i gotowe!

Co oznaczają jasne kolory powiadomień w moim telefonie Samsung? Galaxy Smartfon? 6

Ta aplikacja innej firmy pozwala kontrolować i dostosowywać wiele sposobów reakcji powiadomień LED telefonu. Możesz ukryć swoje „Always on Display” lub przywrócić klasyczny wygląd powiadomień LED Androidów.