Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co smartphones Czy Huawei otrzyma EMUI 12? Lista wybranych już istnieje

Pomimo tego, że trzymał się z dala od Google i Androida, Huawei nadal przygotowuje i testuje swój EMUI 12. To będzie kolejna wersja Twojej personalizacji dla Twojego smartphones, który już niedługo dotrze do wszystkich.

Huawei finalizuje wszystkie elementy, aby upublicznić ostateczną wersję i nadać jej smartphones tę aktualizację. Lista sprzętu, który ją otrzyma, była znana i jest dość obszerna.

Huawei EMUI 12 smartphones Wiadomości z HarmonyOS

Jeśli w Chinach Huawei koncentruje się na HarmonyOS, na pozostałych rynkach marka nadal jest obstawia w EMUI 12. Będzie miał wiele nowych funkcji i chce rozszerzyć funkcje, które sistema oferty dla wielu smartphones marki.

Oczywiście wszystko, co powstało, miało oczywistą i logiczną inspirację w HarmonyOS, ale jest kilka ekskluzywnych nowości tego sistema. A potem musisz zadowolić smartphones najnowsze, obejmując jednocześnie to, co mogą zaoferować starsze.

Huawei EMUI 12 smartphones Wiadomości z HarmonyOS

Oczekuje się, że już wkrótce EMUI 12 zostanie wydany dla dużej partii smartphones, podobnie jak w poprzednich wersjach. Tym razem mamy 28 urządzeń do odbioru nowej wersji, wraz ze wszystkimi przygotowanymi nowościami.

Smartfony Huawei, które otrzymują EMUI 12

    Mate 40 Pro P40 Pro+ P40 Pro P40 Mate Xs Mate 30 Pro Mate 30 P30 Pro P30 Mate 20 Pro Mate 20 RS Mate 20 X 5G Mate 20 X Mate 20 P20 Pro P20 Mate 10 Porsche Design Mate 10 Pro Mate 10 nova 7
    Nowy 7 Nowa SE Nowa 7i Nowa Nowa 5T 4
    nowa 4e Y9 Prime 2019 AY9s Y8p

Ciekawą rzeczą w tej aktualizacji jest to, że będzie zawierała listę smartphones które mają już trochę czasu na rynku. Dlatego, aby podkreślić, mamy Huawei Mate 10, P20, a nawet linię Mate 20. Marka postawiła również na modele ze wszystkich zakresów.

Huawei EMUI 12 smartphones Wiadomości z HarmonyOS

Huawei EMUI 12 smartphones Wiadomości z HarmonyOS

Niestety, Huawei wciąż nie podaje daty premiery EMUI 12. Istniejące informacje wskazują na to, że został on wydany w pierwszej połowie 2022 roku, ale bez konkretnego dnia czy miesiąca.

Oczekuje się, że ta nowa wersja dostosowania Androida Huawei będzie poważną ewolucją. Marka chce nadal postawić na EMUI 12 i dlatego podejmuje teraz wysiłki, aby zaktualizować dużą partię smartphones.