Co to jest Apple zaprezentuje nas 22 czerwca na WWDC20

Wczoraj, Apple wydano oficjalne oświadczenie ze strony deweloperów, gdzie podaje datę transmisji swojej zwyczajowej Worldwide Developers Conference (WWDC) w tym roku, której główna dyskusja odbędzie się 22 czerwca o 1 pm ET (10 rano PT) w USA i

Wraz z pojawieniem się koronawirusa (COVID-19) wiele wielkich konferencji technologicznych musiało zostać przełożonych, a nawet usuniętych z harmonogramu firm technologicznych. Jednak niektóre firmy lubią Apple Zdecydowali się na tryb zdalny, aby chronić swoich użytkowników.

Apple, WWDC20 ma już datę

Jak wiemy WWDC to konferencja dla użytkowników Cupertino, programistów i miłośników technologii, która jest organizowana przez Apple Inc. od 1983 r., Gdzie firma pokazuje wszystkie wiadomości o swoich nowych urządzeniach, zarówno o sprzęcie, jak i oprogramowaniu.

Tym razem, Apple wspomniał, że ta główna konferencja o nazwie WWDC20 odbędzie się w Apple Park przyjedzie inną trasą i potrwa od 22 czerwca do 26 czerwca.

Na co czekamy w nowej odsłonie WWDC?

Rok po roku Apple przyzwyczaił nas do prezentowania w ramach WWDC wszystkich wiadomości o swoich urządzeniach i systemach operacyjnych, aby firma mogła oficjalnie pokazać wszystkie cechy sprzętu, który pojawi się jesienią tego roku.

Jednak wydarzenie to będzie miało inną nowość – poza czysto wirtualną prezentacją – i to według źródła, Apple Wydarzenie obejmie serię laboratoriów programistycznych, które będą dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu, podczas których programiści iOS pokażą szczegółowe informacje, jak najlepiej wykorzystać nowe funkcje swoich aplikacji.

Obowiązuje dla ekskluzywnych członków

Dalej, Apple Będzie oferował widzom „100 sesji inżynieryjnych” podczas wydarzenia, podczas których dzięki filmom technicznym użytkownicy mogą nauczyć się tworzyć aplikacje nowej generacji. Filmy, które można oglądać z: sieci lub aplikacji Apple Deweloper z iPhone’a, iPada lub Apple TELEWIZOR.

Wreszcie, Apple wspomina, że ​​programiści, którzy chcą uzyskać dostęp do tych treści, muszą być członkami programu dla programistów Apple lub Program dla programistów korporacyjnych dla Apple przed datą rozpoczęcia WWDC20.