Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest Artifact.News? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest Artifact.News? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Słyszeliście o najnowszej rewelacyjnej aplikacji, tzw Wiadomości o artefaktachi zastanawiałeś się kiedyś, co to jest? Cóż, mamy cię w zasięgu ręki. W tym artykule przyjrzyjmy się co to jest aplikacja aktualności Artifact i jego działanie.

Najprostszym sposobem na wyobrażenie sobie Artifact, spersonalizowanej aplikacji informacyjnej opartej na sztucznej inteligencji, jest tekstowy TikTok, ale można ją również opisać jako Czytnik Google ponownie uruchomiony jako aplikacja mobilna lub nawet jako niespodziewany hit Twitter. Wkrótce możesz omawiać historie ze znajomymi za pomocą Artifact, dostosowanego kanału informacyjnego, który wykorzystuje uczenie maszynowe do odkrywania Twoich zainteresowań.

Aplikacja Artifact news nie jest jeszcze dostępna do użytku publicznego, jest w fazie testów i jest dostępna tylko dla użytkowników wersji beta. Wszystko, co możesz zrobić, to dołączyć do listy oczekujących, rejestrując się za pomocą swojego numeru telefonu i czekać, aż otrzymasz link z zaproszeniem, aby uzyskać dostęp do aplikacji.

Czytaj dalej, aby szczegółowo zrozumieć, czym jest aplikacja Artifact.news, jak działa i jakie są jej funkcje.

Co to jest Artifact.News?

Aplikacja Artifact News została założona przez Kevina Systroma i Mike’a Kriegera, współzałożycieli Instagrami powrócił z nową platformą mediów społecznościowych, która oferuje dostosowany kanał informacyjny. Aplikacja o nazwie Artifact zapewniałaby spersonalizowany strumień wiadomości wybrany przez sztuczną inteligencję na podstawie preferencji użytkowników.

Użytkownicy Artifact otrzymują kanał z wybranymi artykułami z takich serwisów jak The New York Times. Aplikacja wyświetli powiązane artykuły po tym, jak użytkownik kliknie artykuł, gdy pozna nawyki czytelnicze użytkownika. Aby określić Twoje zainteresowania, aplikacja wykorzystuje uczenie maszynowe, a nawet umożliwia debatę na temat artykułów ze znajomymi. Z czasem algorytmy Artifact będą doskonalić się w polecaniu treści, które są dla Ciebie bardziej odpowiednie, podobnie jak robią to w innych aplikacjach społecznościowych. Aby wypełnić Twój kanał artykułami, które otrzymały najwięcej komentarzy i wyświetleń, Artifact będzie śledzić czas, jaki spędzasz na czytaniu każdego posta.

Rekommenderad:  Czy system Windows 10 jest dostarczany z odtwarzaczem multimedialnym?

Artefakt.Wiadomości Pracujący

Aplikacja koncentruje się przede wszystkim na informacjach ze spersonalizowanej i starannie wyselekcjonowanej listy wydawców, od głównych organizacji informacyjnych, takich jak The New York Times i The Washington Post, po bardziej wyspecjalizowane mniejsze blogi. Gdy czytelnicy klikną konkretną historię, kanał automatycznie wyświetli bardziej odpowiednie artykuły, posty i historie. Głównym obowiązkiem Artifact będzie dostarczanie użytkownikom wiadomości wysokiego kalibru. Oznacza to, że aplikacja będzie obsługiwać i zawierać tylko treści, które spełniają wysokie wymagania.

Artefakt.Wiadomości Technologia

Narzędzia do uczenia maszynowego Artifact zostały stworzone, aby śledzić, ile czasu spędzasz na czytaniu na różne tematy, zamiast skupiać się na tym, co zyskuje więcej trafień i komentarzy, aby odpowiednio zoptymalizować kanał dla użytkowników. Umożliwi to aplikacji dostarczanie interesujących treści i postów.

Artefakt.Wiadomości Cechy

Według Systrom dwie funkcje, które są oceniane na kanale beta Artifact, mogą stać się podstawą aplikacji.

  1. Pierwszy wybór ma kanał, który zawiera posty osób, które obserwujesz, wraz z ich komentarzami.
  2. Drugi to opcja skrzynki odbiorczej dla bezpośrednich wiadomości, która pozwala prywatnie rozmawiać ze znajomymi o postach.

Artefakt.Wiadomości Dostępność

Chociaż aplikacja jest teraz dostępna dla większej liczby odbiorców, osoby, które chcą z niej korzystać, muszą najpierw zapisać się na listę oczekujących, odwiedzając oficjalną stronę Artifact.news, po czym należy podać swój numer telefonu, po czym otrzymasz wiadomość tekstową z łączem umożliwiającym pobranie i korzystanie z aplikacji. Użytkownicy początkowo będą mieli dostęp tylko do centralnie ocenianego kanału po pobraniu.

Podsumowanie

Dotarliśmy do końca wpisu. Dzięki zaawansowanej technologii uczenia maszynowego Artifact news jest zaprojektowany w taki sposób, aby angażował użytkowników. Mamy nadzieję, że ten artykuł jasno wyjaśnił, czym jest Artifact.news. Więcej informacji i ciekawych artykułów znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem Deasilex.

Rekommenderad:  Co to jest biznesowa WhatsApp? wszystko co musisz wiedzieć

Często Zadawane Pytania

Q1. Kiedy będzie dostępne oficjalne wydanie wiadomości o artefaktach?

Odp. Istnieje wersja beta platformy, która jest używana do testowania przed jej oficjalnym wydaniem. Daje użytkownikom możliwość przetestowania systemu i przekazania inżynierom informacji zwrotnych w celu ulepszenia ostatecznego produktu.

Q2. Czy wersja beta Artifact News jest darmowa?

Odp. Nie jest jasne, czy korzystanie z wersji beta jest bezpłatne, czy nie. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat, rozmawiając bezpośrednio z twórcami lub odwiedzając stronę z aktualnościami o artefaktach.

Q3. Co to jest wersja beta Artifact News?

Odp. Istnieje wersja beta platformy, która jest używana do testowania przed jej oficjalnym wydaniem. Daje użytkownikom możliwość przetestowania systemu i przekazania inżynierom informacji zwrotnych w celu ulepszenia ostatecznego produktu.

Q4. Czy Wiadomości Google są lepsze niż Apple Aktualności?

Odp. Wydaje się, że Wiadomości Google koncentrują się bardziej na krótszych artykułach i lepiej dostarczają mi informacji lokalnych niż Apple Wiadomości, takie jak przewidywana pogoda, lokalna polityka lub wydarzenia w restauracjach. Jest łatwy do pobrania i używania, ponieważ jest bezpłatny i łatwo dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida.

Pytanie 5. Czy aplikacja Wiadomości na iPhone’a jest bezpłatna?

Odp. Korzystanie z aplikacji w celu uzyskiwania najświeższych wiadomości lokalnych i globalnych jest bezpłatne, ale czytanie czasopism i gazet kosztuje $90,99 miesięcznie z Apple Wiadomości + członkostwo.