Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest ChatGPT dla Google? Jak zainstalować i używać?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest ChatGPT dla Google? Jak zainstalować i używać?

ChatGPT to pomocne narzędzie AI do generowania tekstu. Jego niesamowite funkcje sprawiają, że jest to opcja dla freelancerów, właścicieli firm, organizacji itp. Jednak za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do ChatGPT, musisz przejść do jego aplikacji, wprowadzić dane logowania, a następnie z niej skorzystać. Ten proces jest długi i czasami może cię nudzić.

Ale co, jeśli powiem ci, że nie musisz przechodzić do ChatGPT, aby z niego korzystać? Możesz uzyskać dostęp do ChatGPT w Google Chrome bezpośrednio z przeglądarki za pomocą jednego kliknięcia. Czy to nie byłoby niesamowite?

Cóż, możesz to zrobić za pomocą rozszerzenia ChatGPT dla Google Chrome. To rozszerzenie oferuje funkcje ChatGPT podczas korzystania z Gmaila lub innych usług online. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak zainstalować ChatGPT dla Google Chrome i jak z niego korzystać.

Co to jest ChatGPT dla Google?


ChatGPT dla Google to chromowane rozszerzenie która dodaje funkcje ChatGPT do Twojej przeglądarki. Wyświetla odpowiedzi ChatGPT oprócz wyników wyszukiwania. Rozszerzenie działa na prawie każdej popularnej przeglądarce internetowej, w tym Google Chrome, Microsoft Bing, DuckDuckGo, Safari itp.

Możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji ChatGPT za pomocą tej wtyczki do przeglądarki. Na przykład obsługuje tryb ciemny, GPT-3.5GPT-4i ChatGPT Plus. Pozwala również przekazywać użytkownikom informacje zwrotne. Podobnie jak ChatGPT, może odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

Korzystanie z ChatGPT dla Google jest bezpłatne. Jednak do korzystania z ChatGPT dla Google potrzebne jest konto ChatGPT w przeglądarce.

Jak zainstalować ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome?


Możesz zainstalować ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome, podobnie jak inne wtyczki. Poniżej przedstawiono kroki instalacji ChatGPT dla Google w przeglądarce:

Rekommenderad:  Jak aktywować swoje fizyczne? Apple Karta

Krok 1: Otwórz przeglądarkę Chrome.

Krok 2: Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.

Krok 3: Wybierz Więcej narzędzi i przejdź do Rozszerzenia.

Krok 4: Otwórz menu rozszerzeń w lewym górnym rogu.

Krok 5: Kliknij opcję Otwórz Chrome Web Store u dołu.

Krok 6: Wyszukaj ChatGPT w Google.

Krok 7: Wybierz rozszerzenie z wyników wyszukiwania.

Krok 8: Kliknij przycisk Dodaj do Chrome.

Krok 9: Kliknij opcję Dodaj rozszerzenie w wyskakującym okienku i poczekaj na zainstalowanie wtyczki.

Krok 9: Po instalacji przypnij wtyczkę i kliknij jej ikonę, aby z niej skorzystać.

Jak korzystać z ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome?


Aby korzystać z ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome, musisz utworzyć konto ChatGPT. Rozszerzenie jest bezpłatne, więc po zainstalowaniu aplikacji zaloguj się i zacznij z niej korzystać, wykonując poniższe czynności.

Krok 1: Kliknij ikonę rozszerzenia ChatGPT dla Google w prawym górnym rogu.

Krok 2: Poprosi Cię o zalogowanie się na konto ChatGPT. Wprowadź dane logowania do konta.

Krok 3: Teraz zadaj ChatGPT dla Google dowolne pytanie, a ono odpowiednio odpowie.

Możesz także użyć ChatGPT dla Google, podświetlając określoną treść na stronie internetowej i wprowadzając ją do wtyczki jako rozszerzenie. ChatGPT dla Google oferuje również odpowiedzi, gdy szukasz czegoś w Google.

Jak usunąć ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome?


Nie podoba Ci się ChatGPT dla Google? Bez obaw! Możesz usunąć ChatGPT dla Google kilkoma kliknięciami. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby usunąć ChatGPT dla Google w przeglądarce Chrome:

Krok 1: Uruchom przeglądarkę Chrome.

Krok 2: Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu.

Krok 3: Wybierz Więcej narzędzi i przejdź do Rozszerzeń.

Krok 4: Na ekranie zobaczysz listę rozszerzeń zainstalowanych w przeglądarce internetowej.

Krok 5: Znajdź rozszerzenie ChatGPT dla Google i kliknij przycisk usuwania.

Rekommenderad:  Pawan Kumar, dyrektor generalny Elista, podkreśla znaczenie zrozumienia trendów konsumenckich w branży dóbr konsumpcyjnych trwałego użytku

Krok 6: Kliknij przycisk Usuń na wyskakującym ekranie, który pojawi się na ekranie, aby potwierdzić dezinstalację.

Podsumowanie


ChatGPT dla Google to doskonałe rozszerzenie Chrome oferujące szybki dostęp do funkcji ChatGPT w wyszukiwarce. Możesz zadać mu dowolne pytanie, a odpowiedź wyświetli się w ciągu kilku sekund. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tym przewodniku, aby zainstalować i używać ChatGPT dla Google. Ale przed pobraniem wtyczki utwórz konto ChatGPT. W przeciwnym razie nie będziesz mógł używać ChatGPT dla Google.

Table of Contents