Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest ChatSonic: najbardziej zaawansowany chatbot AI w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest ChatSonic: najbardziej zaawansowany chatbot AI w 2023 roku

Jeśli jesteś fanem narzędzi AI, na pewno wypróbowałeś najnowszego chatbota Open AI, ChatGPT. Aplikacja może wykonywać różne zadania i jest bezpłatna. Niestety ma pewne ograniczenia, na przykład jego baza danych zawiera informacje ostatnio zaktualizowane w 2021 r. Poza tym ChatGPT-3 nie może przetwarzać ani akceptować danych wejściowych obrazu, co psuje wrażenia użytkownika.

Na szczęście na rynku pojawił się nowy zaawansowany chatbot AI, Chatsonic. Ten chatbot jest GPT-4 zasilany i oferuje mnóstwo niesamowitych funkcji. Możesz generować różne treści, a nawet używać danych wejściowych obrazu do wydawania poleceń temu botowi.

Ten przewodnik wprowadza do ChatSonic i zawiera szczegółowe informacje dotyczące tego chatbota AI. Więc nie marnując czasu, zaczynajmy!

Co to jest Chatsonic?


ChatSonic jest rewolucyjna platforma czatu, która upraszcza komunikację, zwiększa produktywność i pomaga utrzymać porządek jak ChatGPT, ale z supermocami. Chatsonic jest zintegrowany z wyszukiwarką Google, aby tworzyć treści z najnowszymi informacjami, a Chatsonic generuje wizualizacje, polecenia głosowe i nie tylko.

Dzięki GPT-4ChatSonic może generować obrazy i rozumieć polecenia głosowe, takie jak Google Assistant i Siri. ChatSonic może wykonywać zadania generowania treści, takie jak uzupełnianie tekstu, posty na blogach, opisy produktów, e-maile itp.

W przeciwieństwie do innych platform AI, ChatSonic może uzyskać dostęp do Google. Tak więc generuje najnowsze i zaktualizowane treści po przeprowadzeniu wyszukiwania w Google dla każdego zapytania, o które pytają użytkownicy.

Mówiąc prościej, ChatSonic to wszechstronny zaawansowany chatbot AI, który może generować tekst i obrazy. Pozyskuje również treści zgodne ze stanem faktycznym za pośrednictwem wyszukiwarek Google.

Czytaj więcej – Caktus AI: przewodnik po korzystaniu z edukacyjnej alternatywy ChatGPT

Jak korzystać z ChatSonic?


ChatSonic ma imponująco prosty i łatwy w obsłudze interfejs. Możesz uzyskać dostęp do chatbota za pośrednictwem oficjalnej strony firmy macierzystej WriteSonic. Obecnie WriteSonic oferuje ChatSonic za darmo. Więc musisz zarejestrować darmowe konto i rozpocząć Czat!

Kroki korzystania z Chatsonic

Wykonaj poniższe czynności, aby bezpłatnie eksplorować ChatSonic na komputerze lub telefonie komórkowym!

Krok 1: Przejdź do witryny ChatSonic (https://writesonic.com/chat).

Krok 2: Kliknij przycisk Rozpocznij czat na ekranie.

Krok 3: Zarejestruj nowe konto ChatSonic, podając dane wymagane na stronie rejestracji.

Krok 4: Przejdź do biblioteki WriteSonic i wybierz ChatSonic z listy szablonów treści. Przekieruje Cię do szablonu ChatSonic ChatGPT.

Krok 5: Wpisz monit, aby zadać ChatSonic dowolne pytanie lub wypowiedz je na głos.

Krok 6: Naciśnij przycisk Wyślij i poczekaj, aż ChatSonic wykona Twoje polecenie!

Otóż ​​to! W ten sposób możesz używać ChatSonic do tworzenia obrazów lub tekstów. Spróbuj poprosić go w kreatywny sposób, aby uzyskać zróżnicowane i wysokiej jakości treści.

Jeśli chcesz, aby ChatSonic zawierał najnowsze informacje z Google, włącz tę opcję na pulpicie nawigacyjnym ChatSonic przed zakończeniem zapytania. Możesz także powiedzieć mu, aby regenerował odpowiedź, dopóki nie będziesz zadowolony z wyniku.

Zastosowanie Chatsonic


ChatSonic został zaprojektowany do tworzenia wysokiej jakości tekstu i obrazów za pomocą technik sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Aplikacja pobiera informacje od Google w celu generowania najlepszych i aktualnych odpowiedzi, a nawet dostosowuje je w oparciu o preferencje użytkownika.

Użyj go jako tłumacza, towarzysza pisania, generatora treści SEO, generatora obrazów lub wirtualnego asystenta. Może również rozmawiać z tobą jako przyjacielem, aby rozjaśnić twój nastrój.

Najlepsze jest to, że ChatSonic jest dostępny online (za pośrednictwem swojej strony internetowej), na telefonach komórkowych (za pośrednictwem aplikacji mobilnych) i na komputerach stacjonarnych (za pośrednictwem rozszerzenia Google Chrome). Oznacza to, że możesz go używać do generowania treści w dowolnym miejscu i czasie!

Rekommenderad:  Co to jest SEO? Przewodnik po optymalizacji wyszukiwarek Google

Zasada techniczna Chatsonic


ChatSonic nie jest losowo tworzonym chatbotem AI. Twórcy wzięli pod uwagę kilka czynników i wykorzystali najnowsze technologie, aby uczynić tę aplikację wszechstronnym chatbotem. Technologie użyte do stworzenia ChatSonic obejmują:

 • Graf wiedzy Google – ChatSonic jest zasilany przez wyszukiwarkę Google, aby generować rzeczowe odpowiedzi. Wydobywa również najnowsze informacje z Google, aby tworzyć treści na tematy w czasie rzeczywistym.
 • GPT-4 – ChatSonic jest obsługiwany przez GPT-4dopracowana wersja GPT-3.5 który zapewnia konwersacyjne odpowiedzi.
 • DALL-E – ChatSonic używa DALL-E do tworzenia obrazów i innych treści artystycznych.
 • Stabilna dyfuzja to potężna metoda głębokiego uczenia się, która generuje obrazy na podstawie wprowadzonego tekstu.
 • Przetwarzanie języka naturalnego – ChatSonic wykorzystuje NLP do generowania odpowiedzi podobnych do ludzkich. Obsługuje polecenia głosowe, oszczędzając ludziom monitów o wpisywanie.
 • Złożony potok danych – ChatSonic wykorzystuje złożony potok danych do pobierania treści w czasie rzeczywistym z Google i dodaje referencje za pomocą sztucznej inteligencji.

Kto wynalazł Chatsonic?


WriteSonic został opracowany przez ChatSonic w 2023 roku. WriteSonic koncentruje się na generowaniu tworzenia treści AI. WriteSonic został opracowany przez Samanyou Garga i Abhisheka Bhardwaja. WriteSonic wynalazł ChatSonic przy użyciu GPT-4 do tworzenia wysokiej jakości treści opartych na faktach.

Ile danych jest używanych do trenowania Chatsonic


WriteSonic nie ujawnił rozmiaru zestawu danych szkoleniowych ChatSonic. Jednak aplikacja jest trenowana z wieloma zestawami danych zawierającymi informacje z różnych źródeł. Jego baza danych jest regularnie aktualizowana, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najnowszych i najdokładniejszych informacji.

Czy Chatsonic jest darmowy?


ChatSonic jest obecnie dostępny za darmo. Użytkownicy mogą zarejestrować nowe konto i używać go do tworzenia do 10 000 słów miesięcznie. Nie wymaga nawet podania danych karty kredytowej. Po przekroczeniu limitu 10 000 słów musisz wybrać jeden z jego planów premium. Podobnie jak ChatGPT, Chatsonic ma również limit słów, aby zapewnić użytkownikom zwięzłe i pouczające odpowiedzi. Przestrzegając tego limitu, oba modele sztucznej inteligencji mogą udzielać skutecznych i ukierunkowanych odpowiedzi bez zbędnych informacji, co czyni je niezawodnymi i szybkimi partnerami do konwersacji.

Przeczytaj także – Czy Czat GPT ma limit słów?

Cena Chatsonic


Aplikacja ChatSonic oferuje dwa plany, jeden bezpłatny i płatny. Bezpłatny plan próbny zapewnia bezpłatny dostęp do ChatSonic do 10 000 słów miesięcznie. Płatny (długi formularz) plan oferuje zmienne koszty w oparciu o miesięczną liczbę generowanych słów. Ten plan zaczyna się od 12,67 USD miesięcznie za maksymalnie 60 000 słów i wzrasta do 666 USD miesięcznie za maksymalnie 4000 000 słów. Koszt różni się również w zależności od trybu, do którego chcesz uzyskać dostęp (GPT-3 lub GPT-4).

ChatSonic oferuje również niestandardowe plany dla właścicieli firm i zespołów. Możesz poprosić o niestandardowy plan, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej ChatSonic.

Profesjonalny plan Chatsonic


Profesjonalny plan ChatSonic to plan premium ChatSonic. Oferuje różne zaawansowane usługi i funkcje w porównaniu ze zwykłymi planami. Plan Professional kosztuje 99 USD miesięcznie.

Dlaczego Chatsonic jest taki dobry?


ChatSonic to rewolucyjne narzędzie AI, które wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego (NLP) do przetwarzania zadań. Platforma używa GPT-4 generować reakcje podobne do ludzkich i generować obrazy.

ChatSonic to niezawodna platforma do generowania tekstu, ponieważ tworzy unikalne, wolne od plagiatu treści. Jest idealny dla blogerów, freelancerów, właścicieli firm, organizacji itp. Możesz z niego korzystać za darmo, a później przejść na płatny plan.

Rekommenderad:  Walentynkowe pomysły marketingowe: 7 Wyjątkowe pomysły na świętowanie miłości w 2023 roku

Najlepsze w ChatSonic jest to, że indeksuje Google, aby tworzyć najnowsze i najdokładniejsze treści dla każdego zapytania.

Ograniczenia Chatsonic


ChatSonic to potężny chatbot AI zdolny do tworzenia niesamowitych treści. Aplikacja może wykonywać różne zadania, ale ma pewne ograniczenia. Ograniczenia ChatSonic obejmują:

 • Jako aplikacja AI jest podatna na błędy i czasami generuje nieprawidłowe odpowiedzi.
 • Do działania potrzebny jest również Internet.
 • Musisz kupić płatny plan ChatSonic, aby generować długie treści. Darmowa wersja może generować ograniczoną liczbę słów na raz.
 • ChatSonic może generować te same typy odpowiedzi i powtarzać niektóre słowa w całej odpowiedzi.

Jak zarejestrować się w Chat Sonic?


Musisz utworzyć konto ChatSonic, aby uzyskać dostęp do aplikacji na swoim urządzeniu. Bez konta ChatSonic nie będziesz mógł używać go do generowania treści lub obrazów. Poniżej znajdują się kroki, aby zarejestrować konto ChatSonic:

Krok 1: Przejdź do oficjalnej strony ChatSonic – https://writesonic.com/chat.

Krok 2: Wprowadź swoje imię i nazwisko oraz służbowy adres e-mail w odpowiednim miejscu.

Krok 3: Kliknij opcję Zarejestruj się za pomocą hasła jednorazowego, aby zarejestrować się za pomocą hasła jednorazowego. W przeciwnym razie kliknij opcję Zarejestruj się za pomocą hasła, aby utworzyć hasło.

Krok 4: Wprowadź OTP lub hasło na następnej stronie.

Krok 5: Wpisz twoją nazwę użytkownika.

Krok 6: Zgadzam się z warunkami.

Krok 7: Kliknij Kontynuuj, aby rozpocząć korzystanie z ChatSonic.

ChatSonic umożliwia również użytkownikom tworzenie kont przy użyciu Google, Microsoft lub Apple konta.

Czy ChatSonic to najlepsza alternatywa dla ChatGPT?


Jeśli szukasz zaawansowanej wersji ChatGPT, warto spróbować ChatSonic! Ta aplikacja oferuje kilka funkcji, których nie znajdziesz w ChatGPT. Na przykład tworzy treści w czasie rzeczywistym, uzyskując dostęp do wyników wyszukiwania Google. Może również tworzyć obrazy przy użyciu GPT-4 i obsługuje polecenia głosowe.

Funkcja poety AI pomaga ChatSonic generować unikalne i nieplagiatowane treści. ChatSonic można zintegrować z innymi platformami za pomocą jego API.

Poza tym ChatSonic jest tworzony przy użyciu różnych technologii, w tym DALL-E, Stable Diffusion, NLP itp. Technologie te sprawiają, że jest to kompleksowa platforma do generowania obrazu i tekstu. Możesz używać ChatSonic za darmo do 10 000 słów, a następnie przejść na płatny plan. Wersja płatna oferuje dostęp do GPT-3.5 i GPT-4. Możesz wybrać model zgodnie ze swoimi wymaganiami i zapoznać się z nim.

Różnica między ChatGPT a Chatsonic


ChatGPT i ChatSonic to chatboty AI, ale oferują nieco inne funkcje. Oto niektóre czynniki, które odróżniają ChatGPT od ChatSonic:

 • ChatGPT był ostatnio szkolony w 2021 roku. Dlatego nie może tworzyć treści z najnowszymi aktualizacjami. Jednak ChatSonic może tworzyć treści w czasie rzeczywistym z najnowszymi danymi faktycznymi.
 • ChatGPT nie może uzyskać dostępu do internetu, ale ChatSonic może uzyskać dostęp do Google w celu dostarczenia najnowszych i dokładnych informacji.
 • ChatGPT oferuje GPT-3.5 za darmo i pobiera 20 USD miesięcznie za GPT-4. Z drugiej strony ChatSonic oferuje GPT-3.5 i GPT-4 w różnych cenach.
 • ChatSonic może generować obrazy i tekst jako dane wyjściowe oraz akceptować obrazy i tekst jako dane wejściowe. ChatGPT nie może tworzyć obrazów. Generuje wyłącznie treści tekstowe.
 • ChatGPT nie obsługuje poleceń głosowych. Jednak ChatSonic obsługuje polecenia głosowe. Nie musisz więc wpisywać monitów za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do aplikacji.
Rekommenderad:  5 Motywy WordPress do budowy sklepu internetowego

Najczęstsze pytania i odpowiedzi


Kto jest właścicielem Chatsonic?

ChatSonic jest rozwijany przez WriteSonic, platformę do tworzenia treści opartą na sztucznej inteligencji. WriteSonic niedawno uruchomił ChatSonic, aby konkurować z chatbotem AI Open AI, ChatGPT.

Jak działa Chatsonic?

ChatSonic to platforma oparta na sztucznej inteligencji. Wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia treści w języku podobnym do ludzkiego oraz imponujących wizualnie dzieł sztuki i obrazów. Aplikacja wykorzystuje technologie takie jak DALL-E, Stable Diffusion, GPT-4Graf wiedzy Google itp.

Czy Chatsonic jest dokładny?

ChatSonic został zaprojektowany do tworzenia dokładnych treści. Może również uzyskiwać dostęp do Internetu w celu tworzenia danych faktycznych. Głównie ChatSonic generuje informacje w czasie rzeczywistym po uzyskaniu dostępu do Google. Przez większość czasu możesz polegać na ChatSonic. Pamiętaj jednak, że jest to platforma AI, więc jest podatna na błędy.

Czy ChatSonic może pomóc w konkretnych zadaniach lub pytaniach?

Tak, ChatSonic może odpowiadać na określone zadania i pytania tonem konwersacyjnym. Aplikacja może tworzyć pouczające i dokładne treści przy użyciu różnych technik uczenia maszynowego. Pomaga także w edytowaniu, badaniu, pisaniu i optymalizacji treści. Jego baza wiedzy zawiera informacje na każdy temat, w tym medycynę, prawo, inżynierię, hotelarstwo itp.

Czy Chatsonic jest usługą bezpłatną?

Możesz używać ChatSonic za darmo, ale ma to pewne ograniczenia. Korzystając z bezpłatnej usługi, możesz wygenerować maksymalnie 10 000 słów i dodać jednego użytkownika do swojego konta. Musisz kupić płatny plan, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji platformy i generować długie treści.

Czy Chatsonic może być używany na urządzeniach mobilnych?

Tak, ChatSonic może być używany na urządzeniach mobilnych. Możesz pobrać jego aplikację mobilną z Google Play Store Lub Apple Sklep z aplikacjami. Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji mobilnej, możesz uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem jej witryny w przeglądarce Google Chrome.

Czy Chatsonic jest dostępny w różnych językach?

ChatSonic jest dostępny w różnych językach. Możesz go używać w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, japońskim, włoskim itp.

Jak zacząć korzystać z Chatsonic?

Możesz zacząć uzyskiwać dostęp do ChatSonic w ciągu kilku minut. Aplikacja posiada prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz z niego skorzystać, odwiedzając oficjalną stronę ChatSonic i tworząc swoje konto. Aplikacja oferuje bezpłatny okres próbny, ale możesz wybrać płatny plan zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Czy Chatsonic wymaga numeru telefonu?

ChatSonic nie pyta o Twój numer telefonu podczas tworzenia konta lub uzyskiwania dostępu do aplikacji. Nie potrzebujesz więc numeru telefonu, aby korzystać z ChatSonic. Wystarczy wejść na jej stronę internetową i uzyskać do niej dostęp online lub pobrać aplikację mobilną i korzystać z niej w podróży!