Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest Clickcease? Wszystko co musisz wiedzieć

Miłość to dzielenie się!

Clickcease to oprogramowanie, które eliminuje nieprawidłowy ruch lub nieprawdziwe kliknięcia, spam i boty oraz zapewnia legalny ruch internetowy.

Jest to wysoko oceniane oszustwo polegające na zapobieganiu kliknięciom i reklamom w Google i mediach społecznościowych.

Clickcease automatycznie blokuje nieprawidłowy ruch wynikający z klikania reklam w Google i mediach społecznościowych. Dzięki temu nie zniszczysz budżetu reklamowego.

Ma również dwa płatne plany cenowe; standardowe 59 USD/miesiąc i pro 79 USD/miesiąc.

Co ważniejsze, to oprogramowanie działa z dowolną platformą lub witryną, nawet z witryną niestandardową.

Dzięki ClickCease możesz wygenerować rzeczywistych odbiorców, którzy szukają tego, co publikujesz. To oprogramowanie zapobiega monitorowaniu konkurencji i nieprzerwanemu klikaniu reklam.

KliknijZatrzymaj przegląd

kliknij logokliknij logo

Nasze podejście

ClickCease to solidna platforma zapobiegania oszustwom związanym z kliknięciami, która pomaga firmom chronić budżety reklamowe online poprzez identyfikowanie i blokowanie fałszywych kliknięć reklam. Chroń swoje kampanie reklamowe i maksymalizuj zwrot z inwestycji dzięki ClickCease już dziś!

Najlepszy dla Kliknij Oszustwo
Cena Przystępny
Rabat Dostępny
Wartość pieniądza 100%

Czy warto kliknąć na Clickcease?

Tak, clickcease jest tego warte. Dzięki zintegrowanemu z kontem zaprzestaniu kliknięć możesz spodziewać się czystszego ruchu i niższych stawek budżetowych.

To zapewnia kliknij ochronę przed oszustwami i posiada automatyczne blokowanie protokołów internetowych. Możesz także poddać się szybkiej analizie pod kątem śledzenia konwersji.

Umożliwia także udostępnianie wielu kont i zapewnia sesje nagrywania, które pozwalają rejestrować, co ludzie robią w Twojej witrynie.

Wszystko to stanowi część korzyści wynikających z planu cenowego pro. Jedną z cech standardowego cennika jest to, że pokazuje, kiedy ma miejsce oszustwo związane z kliknięciami.

Dlatego lepiej jest, jeśli w znacznie korzystniejszym i oszczędzającym czas celu zdecydowanie zaleca się plan cenowy pro.

Recenzja Clickcease: główne cechy

KliknijprzestańKliknijprzestań

Clickcease ma kilka głównych funkcji, które pomagają zapobiegać oszustwom w kampaniach typu pay-per-click (PPC). Niektóre z nich obejmują;

1. Raporty

Clickcease zapewnia szczegółowe raporty pokazujące wszystkie działania, które miały miejsce w reklamach Twojej kampanii.

Następnie możesz wyeksportować dane do pliku CSV lub Excel, aby uzyskać do nich dostęp offline.

Niektóre informacje Clickcease wygeneruje następujące informacje w raporcie kliknięć;

 • Adres IP
 • Stan zablokowany
 • Powód blokady
 • Wykryte zagrożenia
 • Liczba kliknięć
 • Słowa kluczowe
 • Kraj i miasto
 • Data kliknięcia
 • I dużo więcej

Niezależnie od tego, ile reklam wyświetlasz, możesz monitorować je wszystkie z jednego miejsca.

2. Analityka odwiedzających

Dzięki Clickcease możesz uzyskać dostęp do danych swoich gości. Obejmuje to następujące kwestie

 • Kraj
 • Miasto
 • Data pierwszych kliknięć
 • Data ostatnich kliknięć
 • Urządzenie używane
 • adres IP
 • Zachowanie w sieci
 • Konwersja każdego odwiedzającego

Dzięki temu możesz określić kategorię osób odwiedzających Twoje reklamy. Dowiesz się, który kraj lub miasto ma więcej fałszywych kliknięć.

Następnie Clickcease zwraca większą uwagę na te regiony.

Możesz także ponownie skierować swoje reklamy do kategorii użytkowników, którzy mają wyższy współczynnik konwersji.

3. Kliknij opcję Wykrywanie oszustw

Clickcease posiada zaawansowany algorytm uczenia maszynowego do monitorowania kliknięć w kampaniach PPC.

Dzięki temu algorytmowi maszynowemu Clickcease może wykryć, które kliknięcia są prawdziwe, a które stanowią oszustwo.

Istnieje kilka sposobów oszustw związanych z kliknięciami w kampaniach. Zawierają;

4. Kliknięcia botów

Są to kliknięcia w Twoich kampaniach reklamowych, które nie są dokonywane przez człowieka. Działają jak zautomatyzowane programy, które odwiedzają Twoje kampanie i zachowują się jak ludzie.

Badania pokazują, że około 40% ruchu generowanego w Internecie to boty. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na kliknięcia botów.

W efekcie marnują Twoje pieniądze, ponieważ za każde kliknięcie Twoich reklam, czy to przez człowieka, czy przez bota, płacisz Ty.

W końcu klikają, a dokonana przez Ciebie płatność nie podlega konwersji.

Clickcease pomaga zidentyfikować te kliknięcia bitowe i uniemożliwia im uzyskanie dostępu do reklam w kampanii.

5. Kliknij farmy

Jest to kolejny rodzaj oszustwa związanego z kliknięciami. W tym przypadku wiele osób otrzymuje wynagrodzenie za klikanie płatnych reklam.

Jest farmer zajmujący się kliknięciami, który zatrudnia te kategorie osób. Wyzwanie związane z tym oszustwem związanym z kliknięciami polega na tym, że działa ono jak legalni odwiedzający.

Pracownicy zachowują się w Internecie tak samo, jak prawdziwi goście.

Dlatego zidentyfikowanie tego rodzaju oszustwa związanego z kliknięciami może być trudne. Jednak Clickcease pomoże Ci je zidentyfikować i uniemożliwić ich działanie.

6. Wyklucz ruch VPN

Kiedy ktoś korzysta z VPN do surfowania po Internecie, trudno jest rozszyfrować działania takiej osoby.

Niektórzy użytkownicy wykonują wiele oszukańczych działań, ukrywając się pod VPN. Nie będziesz w stanie śledzić ich lokalizacji.

Clickcease identyfikuje ruch VPN i wyklucza go z kampanii.

Jak działa Clickcease?

jak działa clickcease

Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się w dowolnym planie cenowym Clickcease. Gdy to zrobisz, zintegrujesz Clickcease ze swoim kontem reklamowym.

Mogą to być reklamy Google Ads lub reklamy na Facebooku.

Następnie Clickcease zaczyna działać. Sprawdza wszelkie podobieństwa do oszustw związanych z kliknięciami lub wszelkich negatywnych działań i wyświetla powiadomienie.

Ponadto Clickcease odnotowuje fałszywe kliknięcia i dodaje adres IP do listy wykluczonych adresów IP.

Lista wykluczających adresów IP działa podobnie jak lista wykluczających słów kluczowych, którą tworzysz, gdy chcesz wyświetlać reklamy w Google.

Wykluczające słowa kluczowe to słowa, w przypadku których nie chcesz, aby wyświetlały się Twoje reklamy. Może to być spowodowane tym, że osoby wyszukujące te słowa kluczowe prawdopodobnie nie są Twoją grupą docelową.

Dlatego też, jeśli klikną reklamy, będzie to strata czasu.

Po utworzeniu tej listy reklamy Google zagwarantują, że Twoje reklamy nie będą wyświetlane podczas wyszukiwania tych słów kluczowych.

To samo działa z Clickcease; po dodaniu określonego adresu IP do listy wykluczonych adresów IP, dla tego adresu nie będą już wyświetlane Twoje reklamy.

Ktoś może kliknąć Twoje reklamy i nie pochodzi z Twojej lokalizacji.

Szczególnie, gdy dana osoba włączyła VPN, aby uzyskać dostęp do reklam. Jeśli użytkownik opuści kampanię reklamową natychmiast po kliknięciu, Clickcease rozpoznaje to jako działanie oszukańcze.

Do jakiego rodzaju kampanii możesz używać Clickcease?

Należy pamiętać, że Clickcease może nie działać w przypadku każdej formy kampanii. Dlatego przyjrzyjmy się niektórym kampaniom, w których możesz wykorzystać Clickcease.

#1. Płatne reklamy w wyszukiwarce

Jest to forma reklamy PPC. Gdy użytkownicy wyszukają słowo kluczowe, na które chcesz wyświetlać reklamy, Twoje reklamy pojawią się na górze wyników wyszukiwania.

Google oznacza ją słowem „reklama”, aby pokazać, że jest to treść płatna.

Reklamy w płatnych wynikach wyszukiwania są powszechnie stosowane, ponieważ wiadomo, że generują więcej potencjalnych klientów. Ponieważ reklama ta pojawia się na górze wyników wyszukiwania, przyciąga ruch do Twojej kampanii.

Mimo dużej popularności reklamy tego typu bardzo łatwo jest o oszustwo związane z kliknięciami. Szczególnie przez konkurencję, która chce, aby ich reklamy zajmowały wyższą pozycję w rankingu niż Twoje.

Właśnie dlatego potrzebujesz Clickcease do monitorowania swoich reklam 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

#2. Wyświetl reklamy

W tej reklamie Google wyświetla Twoje reklamy w witrynach współpracujących z nimi.

W przeciwieństwie do reklam w płatnym wyszukiwaniu, które mają postać zwykłego tekstu, reklamy displayowe składają się z połączenia zdjęć i tekstu.

Twoje reklamy wyświetlają się osobom zainteresowanym Twoją firmą lub rodzajem prowadzonej działalności. Przypominają wyskakujące okienka reklamowe, które widzisz, gdy szukasz czegoś podobnego.

Możesz określić rodzaj witryn i nisz, w których mają być wyświetlane Twoje reklamy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje reklamy zostaną wyświetlone docelowej grupie odbiorców.

Ponieważ pojawia się losowo w różnych witrynach, musisz zabezpieczyć go za pomocą Clickcease, aby większość ruchu nie pochodziła od botów.

#3. Reklamy w mediach społecznościowych

Ten typ reklam ma miejsce na platformach mediów społecznościowych. Wiele osób uwielbia to wykorzystywać ze względu na dużą populację użytkowników mediów społecznościowych.

Reklama wyświetlana w mediach społecznościowych jest oznaczana jako „Sponsorowana”, dzięki czemu użytkownicy będą wiedzieć, że to reklama.

Niektóre popularne platformy mediów społecznościowych, z których możesz korzystać, to: Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter i Pinterest. Istnieją inne platformy, ale te są bardziej popularne.

Reklama w mediach społecznościowych jest bardziej szczegółowa niż inne typy reklam. Dzieje się tak dlatego, że możesz określić rodzaj odbiorców, do których docierają Twoje reklamy.

Może to być lokalizacja, zainteresowania, zachowanie, zawód itp.

Możesz zintegrować Clickcease ze swoimi platformami mediów społecznościowych, aby zapobiec oszustwom związanym z kliknięciami.

Jest to rodzaj reklamy wyświetlanej w celu ponownego zaangażowania użytkowników, którzy nie podejmują żadnych działań, gdy początkowo odwiedzają Twoją witrynę.

Aby móc wyświetlać reklamy remarketingowe, musisz umieścić piksel śledzący w swojej witrynie.

Dzięki temu zrozumiesz zachowanie odbiorców w witrynie. Po zebraniu informacji o tych osobach możesz tworzyć różne kampanie, które będą im wyświetlane w określonych odstępach czasu.

Znasz już typ witryny, którą odwiedzają i rodzaj wyszukiwanych słów kluczowych.

Dlatego dostosujesz reklamy do nich tak, aby wyświetlały je sporadycznie. W końcu mogą zdecydować się na podjęcie decyzji, a ty ich nawrócisz.

#5. Reklamy w Zakupach Google

Reklam w Zakupach Google używasz wtedy, gdy są produkty, które chcesz sprzedać. W tego typu reklamach Google umieszcza Twoje produkty na górze wyników wyszukiwania.

Dlatego też, jeśli klienci uznają którykolwiek z produktów za odpowiedni, klikają Twoją witrynę, aby dowiedzieć się więcej.

Konfigurując tego typu reklamę należy wskazać, że typ kampanii to Zakupy.

Ten rodzaj reklamy jest bardzo skuteczny, ponieważ osoba, która kliknie w zdjęcie produktu, najprawdopodobniej zostanie klientem.

Użytkownicy są dobrze poinformowani przed kliknięciem reklamy. Dzieje się tak, ponieważ właśnie tam mogą zobaczyć cenę i nazwę marki wyświetlającej reklamy.

#6. Reklamy usług lokalnych

To ogłoszenie jest przeznaczone wyłącznie dla lokalnych usługodawców, takich jak elektrycy, hydraulicy, ślusarze, firmy HVAC itp.

Google wyróżniło tę reklamę spośród innych reklam, ponieważ dotyczy bardziej lokalizacji geograficznej.

Twoje reklamy usług lokalnych będą wyświetlane tylko klientom z Twojej lokalizacji. Klienci mogą łatwo odwiedzić Twoje miejsce pracy po obejrzeniu reklam, ponieważ jest ono dostępne.

Dobrą częścią tej reklamy jest to, że możesz ją wstrzymać, jeśli jesteś niedostępny lub zajęty.

Jest to bardziej osobisty i ukierunkowany rodzaj reklamy. Użytkownicy otrzymują reklamy bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej.

Reklamy będą zawsze wyświetlane na górze skrzynki pocztowej użytkownika, oznaczone tagiem „reklama”. Aby wyświetlać tego typu reklamy, jako opcję kampanii wybierz reklamy w Gmailu.

Następnie musisz określić, dlaczego chcesz wyświetlać reklamę w Gmailu.

Będzie to stanowić podstawę Twoich celów i kierowania. Gdy już to wszystko będziesz mieć na miejscu, Google wyświetli Twoje reklamy użytkownikom poczty e-mail, którzy subskrybują odpowiednie zainteresowania jako Twoje.

Clickcease pomoże Ci upewnić się, że nie ma oszustw związanych z kliknięciami, zwłaszcza ze strony klientów. Pomoże Ci to również sprawdzić skuteczność reklamy w Gmailu.

#8. Reklamy typu In-Stream

Tego typu reklamy umieszczane są w serwisie YouTube. Podczas oglądania filmów w YouTube reklamy pojawiające się na początku lub pomiędzy filmami to reklamy typu In-Stream.

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką po Google. Stanowi około 63% użytkowników Internetu.

Konfigurując reklamy In-Stream, możesz określić, czy chcesz, aby Twoje reklamy wyświetlały się w ogólnych wynikach wyszukiwania YouTube, czy podczas oglądania filmów.

Możesz także określić rodzaj filmów, w jakich mają być wyświetlane Twoje reklamy.

Clickcease działa nie tylko w Google, ale także w reklamach In-Stream w YouTube.

Wniosek

Clickcease pomaga w maksymalizacji zysku przy budżecie marketingowym. Dzięki Clickcease masz gwarancję najlepszego wykorzystania budżetu reklamowego.

Pomaga również w blokowaniu konkurencji, szpiegów i botów, aby zobaczyć i kliknąć Twoją reklamę.

Ucz się więcej