Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest cyfrowa waluta REN? Przedstawiamy token REN

REN Digital Platform and Currency (REN) ma na celu połączenie technologii blockchain ze strukturą tradycyjnych rynków inwestycyjnych. Platforma ta nazywała się kiedyś protokołem Republiki, ale obecnie jest znana jako REN. Wren twierdzi, że ma bardzo wysokie bezpieczeństwo i umożliwił transakcje między łańcuchami bloków.

Cyfrowa waluta REN?

Projekt cyfrowej waluty REN przypomina prawie publiczny blockchain, który podobnie jak inne blockchainy składa się z kilku węzłów i zawiera maszynę wirtualną zwaną RenVM oraz umowę BFT.

W przeciwieństwie do większości podobnych platform, Ren zapewnił również możliwość działania jako wtyczka; Z tego powodu użytkownicy mogą z niego łatwo korzystać. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych protokołów, obsługa blockchain w protokole REN nie wymaga protokołu przesyłania wiadomości; Ponieważ REN wykorzystuje technologię sMPC, technologia ta dodała bardzo przydatne możliwości.

Historia waluty cyfrowej REN (REN)

Pod koniec 2017 r. wszedł w życie Protokół Republiki. Był to zdecentralizowany protokół sieciowy, który umożliwiał całkowicie prywatne wykonywanie transakcji i transakcji (bez informowania innych użytkowników o zamówieniach) pomiędzy różnymi łańcuchami bloków.

W 2018 roku twórcy projektu REN rozbudowali sieć i wprowadzili w niej istotne zmiany. W ramach projektu zaczęto dodawać więcej ciemnych pieniędzy i w przeciwieństwie do przeszłości, kiedy wszystkie jego zasoby zostały przydzielone do jednego ciemnego pieniądza, umożliwiono społeczeństwu tworzenie dowolnego ciemnego pieniądza. Jedna z pierwszych monet nosiła nazwę RenEx.

Wren starał się idealnie rozszerzyć protokół, eliminując drobne wady i niedociągnięcia. Ren założył więc tajne biuro zamówień, a następnie próbował zapewnić bezpośrednie bezpieczeństwo wszystkich zamówień (od początku do końca). Stworzenie tego bezpieczeństwa oraz praca z wieloma łańcuchami bloków i blokowanie ich było jednym z wyzwań dla programistów REN.

CZYTAĆ:  Najlepsze dredy na smartfony

Ostatecznie Ren wyszedł poza ciemne pieniądze i stał się praktycznym protokołem do łączenia sieci i utrzymywania bezpieczeństwa. Wiele problemów występujących na poprzednich powiązanych platformach (takich jak zdecentralizowane giełdy) rozwiązano poprzez stworzenie tego praktycznego i bezpiecznego protokołu do komunikacji między łańcuchami bloków i transferu płynności między sieciami.

Jak działa protokół Ren?

Ciekawostką Rena jest to, że węzły tworzące jego sieć przetwarzają zamówienia nie znając ich treści, co zapewnia bezpieczeństwo tej sieci. W tym celu wszystkie zamówienia są szyfrowane i segmentowane, a następnie dystrybuowane w sieci za pomocą technologii sMPC.

Dzięki temu węzły mogą przetwarzać części i realizować ostateczne zamówienie, nie znając treści zamówień. Wymiany w tej sieci są całkowicie atomowe i odbywają się na zasadzie peer-to-peer. Oznacza to, że wymiany dokonywane są jednorazowo i nie ma możliwości zrealizowania jednej części zamówienia, a drugiej niezrealizowania; W ten sposób zapobiegnie się wielu błędom.

Jak wspomniano, Protokół Wrena utrzymuje zdecentralizowaną poufną lub tajną księgę zamówień. Zamówienia są dystrybuowane partiami i zdecentralizowane (z wykorzystaniem tajnego schematu subskrypcji Shamir), a ostatecznie przetwarzane w sposób całkowicie zdecentralizowany. Infrastruktura wymiany tego protokołu, która jest możliwa pomiędzy łańcuchami bloków bitcoin, atrium i ERC20, jest całkowicie atomowa.

Węzły w tej sieci nazywane są ciemnymi węzłami. Węzły te mają za zadanie znajdować równorzędne zamówienia i przeprowadzać wymianę atomową po dopasowaniu części. Oprócz tajemnicy księgi zamówień, szczegóły transakcji pozostają asymetryczne, poufne i poufne dzięki szyfrowaniu.

Protokół ten ma również natywny token zwany cyfrową walutą REN.

Waluta Rena

W jaki sposób zapewniane jest bezpieczeństwo REN?

Jak wyjaśniliśmy, bezpieczeństwo REN jest bardzo wysokie pomimo wspomnianych protokołów. Zamówienia po segmentacji i zaszyfrowaniu trafiają do ciemnych węzłów w celu przetworzenia. Jednak dopasowywanie tych części odbywa się bez ujawniania ich zawartości. Każdy węzeł przetwarza kilka elementów i ostatecznie wyniki różnych węzłów zostaną połączone w celu przetworzenia każdego zamówienia.

CZYTAĆ:  Gdzie jest etc w Linuksie?

Oprócz bezpieczeństwa i poufności wymian, atomowy charakter infrastruktury sieci umożliwił stworzenie całkowicie bezpiecznego połączenia typu peer-to-peer dla użytkowników, którzy zamierzają dokonać wymiany swoich aktywów.

Można zatem powiedzieć, że jeśli większość Mrocznych Węzłów wykona swoją pracę należycie i nie będzie miała zamiaru nadużyć, w sieci nigdy nie będzie żadnych zakłóceń. Nawet jeśli kilka Mrocznych Węzłów zamierza nadużyć, mają one tylko część rozkazów i nie mogą wykonać całego rozkazu. Dodatkowo osoby fizyczne zapewniają zabezpieczenie swojej współpracy w tej sieci, co praktycznie uniemożliwia taką współpracę.

Czym są ciemne węzły w cyfrowym systemie walutowym Ren?

Dark Nodes to tak naprawdę urządzenia komputerowe, które działają w sieci Ren i otrzymują nagrody.

Rdzeń protokołu Ren nazywa się RenVM. Zdecentralizowane aplikacje (dApps) mogą działać w sieci za pomocą zestawu programistycznego RenVM i korzystać z jego możliwości. RenVM jest tworzony z językami Go i Rust, a jego inteligentne kontrakty korzystają z Solidity.

Waluta Rena

Co to jest token REN i do czego służy?

Natywnym tokenem Ren jest cyfrowa waluta REN z wieloma zastosowaniami w tej sieci. Oto niektóre z tych zastosowań.

Węzły ciemne działające w sieci REN otrzymają od sieci opłatę w walucie cyfrowej REN. Opłata ta stanowi część opłaty sieciowej pobieranej przez Klienta za realizację zleceń.

Aby móc działać w tej sieci, Dark Nodes musi także zapłacić 100 000 Renów jako zabezpieczenie w ramach Inteligentnej Kontraktu Rejestratora. Oczywiście kwota ta zostanie zwrócona osobom, gdy opuszczą sieć, jednak jej otrzymanie może zapobiec ewentualnym nadużyciom. Należy zauważyć, że całkowita podaż cyfrowej waluty REN wyniesie miliard jednostek Ren.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Ethereum

Uwagi końcowe

Specjalne cechy i cechy sieci Ren sprawiają, że ta sieć i cyfrowa waluta Ren (REN) są bardzo praktycznym rozwiązaniem dla dużych firm. W tej sieci firmy lub firmy mogą w bezpieczny i zdecentralizowany sposób przeprowadzać wszelkiego rodzaju duże transakcje finansowe. Oprócz giełd OTC, w tej sieci możliwe jest również udzielanie pożyczek i osiąganie zysków, transakcje lewarowane, zarabianie pieniędzy itp. Protokół Ren może być również używany w wielu zdecentralizowanych giełdach (DEX) ze względu na jego wzajemne powiązania.

CZYTAĆ:  13 najlepszych twórców witryn e-commerce w Malezji na rok 2024

Chociaż duże organizacje nadal borykają się z wieloma przeszkodami i niedociągnięciami, aby wejść na ten obszar, pojawienie się potężnych protokołów i platform, takich jak REN, które wprowadziły technologię blockchain na tradycyjny rynek finansowy i stosowane giełdy, może odegrać znaczącą rolę w rozwoju tego technologia. Rosnąca waluta cyfrowa (REN) lub inne kryptowaluty odgrywają pewną rolę.

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie SamsungaPobierz motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania