Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest Google Bard AI i jak z niej korzystać?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest Google Bard AI i jak z niej korzystać?

Najnowszy chatbot Google AI, Bard AI, jest obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych chatbotów na rynku. Bard to konwersacyjny chatbot, który uzyskuje dostęp do danych z sieci, aby udzielać odpowiedzi podobnych do ludzkich. Chociaż Bard nie został jeszcze upubliczniony, nadal jest uważany za bezpośredniego konkurenta dla ChatGPT OpenAI.

W tym artykule omówimy wszystkie te tematy związane z Google Bard AI. Co to jest Google Bard AI i jak z niej korzystać?

Co to jest Google Bard Ai?


Bard ai to chatbot sztucznej inteligencji stworzony przez Google. Jest rozwijany na LaMDA Google (Model językowy dla aplikacji dialogowych).

Jest zaprogramowany do korzystania z Internetu w celu znalezienia najnowszych odpowiedzi i rozwiązań na pytania użytkowników. Dzięki temu może również dostarczać informacje związane z najnowszymi wydarzeniami i aktualnościami.

BardAI działa podobnie do ChatGPT, jednak bard AI jest zoptymalizowany do korzystania z informacji online za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Jest rozwijany za pośrednictwem eksperymentalnej usługi sztucznej inteligencji do konwersacji, której sztuczna inteligencja bardów stale się uczy i poprawia swoją wydajność, spotykając ludzi. Co również ułatwi użytkownikom znajdowanie odpowiedzi na pytania w Internecie.

Przeczytaj także: Czy Google Bard AI jest darmowe?

Jak używać Bard Google sztuczna inteligencja


Bard Ai jest wciąż w początkowej fazie, dlatego nie jest jeszcze dostępny do użytku publicznego. Ponieważ Bard AI jest w fazie testów, tylko wybrana liczba testerów ma dostęp do Bard Ai w aplikacji Google.

Tak więc, jeśli jesteś wybranym beta testerem przez Google, możesz uzyskać dostęp do Bard AI, uruchamiając aplikację Google na swoim urządzeniu.

Idąc dalej, ten chatbot AI ma zintegrować usługę konwersacji AI z powszechnie używaną wyszukiwarką Google. Nie ma konkretnej daty przeznaczonej do użytku publicznego, chociaż oczekuje się, że zostanie wprowadzony w nadchodzących tygodniach.

Rekommenderad:  Small Business & Entrepreneurship Council przewodzi nowej koalicji okrągłego stołu małych firm

Ponieważ Google Bard AI nie został jeszcze wydany, nie możemy tak naprawdę powiedzieć, czy chatbot AI jest bezpłatny, czy płatny. Musimy poczekać, aż Google ujawni oficjalne informacje dotyczące Bard AI.

Jednak różne inne usługi Google są bezpłatne, takie jak Gmail, Dysk Google i inne, więc możemy oczekiwać, że sztuczna inteligencja Google Bard będzie bezpłatna.

Przeczytaj także: Demo Google Bard

Czy potrzebuję konta dla Google Bard AI?


Na razie Google Bard AI nie jest udostępniany publicznie, dlatego nie można używać Bard AI. Nie możemy więc powiedzieć, jaka jest procedura publicznego korzystania z Google i czy potrzebują tego samego konta, czy nie.

Jeśli jednak jesteś wybranym beta testerem, możesz użyć Bard AI, po prostu uruchamiając Google App na swoim urządzeniu. Kliknij przycisk chatbota, Dodaj monit, naciśnij Enter i możesz zacząć korzystać z Bard AI.

Przeczytaj także: Reklama Google Bard Ai

Jakie jest zastosowanie sztucznej inteligencji Google Bard?


Firma Google wprowadziła Bard AI, aby poprawić komfort użytkowników i pomóc wypełnić lukę w wiedzy i nauce. Dzięki temu użytkownicy Bard mogą uzyskać złożone informacje w prostym języku. Jest zasilany przez LaMDA, który może generować informacje z sieci i tworzyć oryginalne treści z dokładnymi informacjami.

Oto niektóre zastosowania Google Bard AI:

Uzyskaj odpowiedzi i rozwiązania

Bard AI wykorzystuje zaawansowane algorytmy AI, które mogą dostarczyć odpowiedzi na Twoje złożone pytania. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zapytaj chatbota, a otrzymasz odpowiedzi w ciągu kilku sekund. Algorytmy AI wykorzystywane przez Bard AI tworzą odpowiednie odpowiedzi dla użytkowników.

Najnowsze informacje

Bard AI wykorzystuje dane z Internetu. Dlatego może dostarczyć Ci wszystkich informacji dotyczących najnowszych wydarzeń i aktualności. W przeciwieństwie do ChatGPT, jego dane nie są ograniczone do 2021 roku. Możesz więc zadawać pytania związane z wiadomościami, dzisiejszą prognozą pogody, czasem itp.

Rekommenderad:  Rynek Yiwu: przewodnik po największym rynku hurtowym w Chinach

Wypełnij zadania

Sztuczna inteligencja Bard firmy Google została przeszkolona do wykonywania różnych zautomatyzowanych zadań. Obejmuje to rezerwację lotu, tworzenie harmonogramu, dokonywanie rezerwacji i nie tylko. Dzięki temu nowemu chatbotowi AI musisz po prostu wygenerować żądanie, a Bard AI się tym zajmie.

Asystent SI

Ten chatbot AI działa jako osobisty asystent AI. Może pomóc w zarządzaniu czasem, przypominając o harmonogramie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnych rzeczy. Możesz po prostu zgłosić prośbę, a Bard pomoże Ci zarządzać całym dniem.

— ChatGPT vs Google Bard Ai: jaka jest różnica?

Jak działa sztuczna inteligencja Google Bard?


Bard AI działa poprzez pozyskiwanie informacji z Internetu oprócz LaMDA, aby zapewnić oryginalne odpowiedzi. Ten chatbot AI ma tendencję do łączenia wiedzy z inteligencją, kreatywnością i mocą dużego modelu językowego.

Na razie Google wypuszcza Barda z lekką wersją modelu LaMDA. Ponieważ mniejsze modele wymagają mniejszej mocy obliczeniowej, umożliwiają skalowanie większej liczby użytkowników, co pomaga uzyskać więcej informacji zwrotnych.

Ponieważ Bard jest wciąż w fazie testów, pozwala wybranym beta testerom zbadać chatbota AI i przekazać informacje zwrotne, aby dowiedzieć się i poprawić jakość i szybkość Barda.

Google łączy zewnętrzne opinie i wewnętrzne testy, aby zapewnić, że odpowiedzi Bard spełniają wyższy poziom jakości, solidności i bezpieczeństwa w rzeczywistych informacjach.

Czy google bard ai podaje nieprawidłowe odpowiedzi?


Tak, Google Bard AI może udzielać nieprawidłowych odpowiedzi. Niedawno Google opublikowało prezentację GIF na ich temat Twitter konto, na którym nowo uruchomiona Bard AI popełniła błąd rzeczowy, odpowiadając na pytanie: „O jakich odkryciach JWST mogę powiedzieć mojemu dziewięciolatkowi”.

Bard Ai odpowiedział nieprawidłową odpowiedzią, mówiąc: „JWST wykonał pierwsze zdjęcie planety poza naszym układem słonecznym”. Spowodowało to, że ludzie zadawali pytania dotyczące poziomu dokładności sztucznej inteligencji Barda i spowodowało znaczny upadek chatbota sztucznej inteligencji w jego pierwszym filmie demonstracyjnym. Dlatego google bard AI jest w stanie udzielić błędnych odpowiedzi.

Rekommenderad:  Jak skonfigurować nowy telefon

Przeczytaj także: Data wydania Google Bard, czy jest publiczna? lub link do logowania Google Bard AI

Table of Contents