Co to jest Instagram Limit długości wideo?

Dla wielu użytkowników Instagram chodzi o statyczne udostępnianie obrazów; przesyłając zdjęcia ze swojego życia, aby dzielić się doświadczeniami lub trafnymi przemyśleniami ze stadem użytkowników. Jednak, Instagram umożliwia także wycinanie i udostępnianie wideo, co powoduje, że ludzie zastanawiają się, jaki jest limit długości filmu jest w popularnym serwisie społecznościowym. Jeśli często korzystasz z Instagrammera, na pewno nie spotykasz się z filmami, ponieważ ogólna obecność mediów wideo znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dziś Appamatix jest tutaj, aby podać szczegółowe informacje na temat Instagram udostępnianie filmów, a także oferowanie przydatnych porad, które pozwolą Ci wyciąć lepsze filmy na swój kanał.

Gdy tylko wszyscy zaczęli pakować smartfony do kieszeni, świat zyskał około milionów amatorskich fotografów i kamerzystów, których wcześniej nie miał. Jeśli robisz zdjęcia w dowolnym miejscu, nie popełniaj błędu – zdecydowanie kwalifikujesz się do tego tytułu i nie pozwól, aby snob z aparatem za tysiąc dolarów powiedział ci inaczej. (Zastrzeżenie: Jestem tym snobem z aparatem za tysiąc dolarów i ja miłość że ludzie kręcą filmy i zdjęcia w lewo iw prawo!) Niezależnie od tego, czy fotografujesz jako hobby, czy specjalnie dla mediów społecznościowych -Facebook, Pinterest, Instagramlub Snapchat – jesteś częścią zjawiska, które znacznie zmieniło sposób, w jaki korzystamy z mediów cyfrowych.

Instagram jest znany ze swojego skupienia na grafice i chociaż zaczął od statycznych obrazów i grafiki, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że gigant mediów społecznościowych przeszedł na obsługę filmów. Więcej niż media na nim hostowane, Instagram zawsze było wyrażenie i doświadczenie, a ponieważ łatwiej jest nagrywać wysokiej jakości filmy, które można udostępniać w naszym serwisie smartphones, jest o wiele ważniejszy powód, aby umieścić te filmy w naszych kanałach. Można je edytować typowo Instagram moda również, o czym zajmiemy się w dalszej części tego przewodnika.

jedzenie na Instagramie

Na szczęście nie jesteś uwięziony w przesyłaniu tylko nagranych filmów właśnie w tej chwili, zarówno. To obszar Snapchat i Vine, każda aplikacja koncentruje się na dostarczaniu szybkich, nagłych filmów, które mimo wszystko są atrakcyjne ze względu na W tym momencie oni czują. To wszystko dobrze i dobrze, ale tak nie jest Instagram.

Nagrywanie wideo w Instagram

Po pierwsze, usuńmy teraz główne pytanie. Górny limit długości filmu na Instagram wynosi 60 sekund, a dolna to 3 sekundy. Oznacza to, że masz między 3 i 60 sekund, aby opowiedzieć historię, którą chcesz opowiedzieć w formacie wideo. Nie więcej nie mniej. Biorąc wszystko pod uwagę, w rzeczywistości jest to dość duża długość filmu, gdy porównasz go z ograniczeniami użytkowników na Snapchacie i Vine.

Sam proces nagrywania jest w rzeczywistości bardzo łatwy i poczuje się znajomo, jeśli będziesz regularnie fotografować podczas pobytu Instagram (w przeciwieństwie do importowania ich z rolki aparatu.) Po dotknięciu przycisku aparatu w Instagram, aktywuje aparat urządzenia mobilnego i pokazuje, co dzieje się w wizjerze. Jeśli jednak spojrzysz na dół ekranu, zauważysz ikonę, która wygląda jak kamera wideo. Dotknij tego, a przejdziesz do trybu wideo. Przycisk, który normalnie byłby odpowiedzialny za uruchomienie funkcji przechwytywania aparatu, to teraz przycisk nagrywania. Aby nagrać, po prostu przytrzymaj go i odpuszczaj, gdy nadejdzie czas, aby zatrzymać nagrywanie.

logo instagram

Spośród wielu aplikacji społecznościowych, które pozwalają na jakąś formę nagrywania wideo, faktycznie znajduję InstagramTak będzie jeden z najszybszych i najbardziej intuicyjnych. Za pomocą tego jednego przycisku możesz zatrzymać i rozpocząć nagrywanie wideo do woli, bez konieczności czekania dużo czasu na zapisanie lub przesłanie filmu do kanału. Jeśli chcesz uchwycić scenę w serii, a nie w całym, ciągłym ujęciu, ten styl jest szczególnie idealny.

Po nagraniu filmu możesz go zapisać, edytować i / lub opublikować na swoim Instagram karmić. Nie bądź zbyt pośpiesznie jednak! Mamy kilka dodatkowych wskazówek, które pokażą Ci, jak naprawdę wyzwolić swoją Instagram wrażenia wideo, dzięki czemu możesz tworzyć naprawdę wyraziste rzeczy.

Nagrywanie na smartfonie

Oprócz funkcji nagrywania wideo w ramach Instagram sam smartfon z pewnością ma możliwość nagrywania filmów z natywnej (lub pobranej) aplikacji aparatu. Zapewniamy, że z pewnością możesz użyć tego do nagrywania i edytowania filmów w kreatywny sposób, zanim jeszcze je wprowadzisz Instagram. Jak zawsze aplikacja daje ci olbrzymi ilość swobody w tym, co zdecydujesz się opublikować, podczas gdy niektórzy jego konkurenci tego nie robią (patrzę na ciebie, Snapchat.)

Tak długo, jak film znajduje się w bibliotece urządzenia mobilnego lub w rolce z aparatem, możesz go absolutnie udostępnić Instagram (tak długo jak to jest 3 do 60 sekund długości!) Z głównego Instagram ekran, na którym masz dostępne opcje publikowania i przesyłania zawartości, po prostu dotknij Biblioteka aby zobaczyć, co jest obecnie dostępne na twoim urządzeniu i zaimportować je do Instagram. Tak! To takie proste. Żadne obejścia ani „hacki” nie są konieczne.

Importowanie wideo z komputera

Jestem jednak pewien, że od czasu do czasu będziesz chciał przesłać film, który utknął na komputerze, a nie na smartfonie. Dylemat, prawda? Co należy zrobić?

Na szczęście nie wyślemy cię, abyś gonił swój ogon za pośrednictwem internetowych programów do przesyłania lub emulatorów. Zamiast tego przedstawię kilka rekomendacji, które będą ogromnie uwolnij swoją zdolność do przenoszenia multimediów między smartfonem (lub tabletem) a komputerem. Zwykle nie lubię zbyt szybko popychać ludzi do aplikacji innych firm, więc dla tej małej samorodki porad będę w połowie; częściowo zastrzeżone, zewnętrzne strony trzecie.

Jeśli potrzebujesz usługi przesyłania filmów (lub czegokolwiek innego) między swoimi urządzeniami, zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się w bezpłatnej usłudze, takiej jak Dropbox. Obsługuje natychmiastową synchronizację na wielu urządzeniach (w tym smartfonie i tablecie), a także jest bezpłatny! Ponadto, jeśli wolisz użyć czegoś, co jest zgodne z systemem operacyjnym, na którym działa Twoje urządzenie mobilne, możesz użyć Zdjęcia Google lub iCloud w celu przesłania filmów do chmury, a następnie ściągnięcia ich na nasze urządzenie mobilne. Wszystkie mają bezpłatne opcje podstawowe, żadna z nich nie wymaga dodatkowych kabli i wszystkie są niezwykle łatwe w użyciu.

Gdy tylko znajdziesz filmy, które chcesz bezpiecznie wykorzystać w bibliotece swojego urządzenia mobilnego, po prostu zaimportuj je Instagram i Ty jesteś złoty!

Wskazówki dla lepszego Instagram Wideo

W ten sam sposób, w jaki możesz wiele zrobić upiększ swoje zdjęcia przed ich udostępnieniem Instagram, możesz także edytować filmy, aby były bardziej atrakcyjne, stylowe i strawne w mediach społecznościowych. Na szczęście nie musi to również nic kosztować, a jest spora szansa, że ​​smartfon ma już zainstalowane oprogramowanie, które umożliwia cięcie i sekwencjonowanie filmów w dowolny sposób.

Na urządzeniach z iOS masz już do dyspozycji iMovie. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest to jeden z Najlepiej narzędzia, których możesz używać do edycji filmów, gdy jesteś poza domem, i różne rzeczy Instagram nie jest wyjątkiem od tej reguły. Chcesz podzielić film, skrócić go, zmienić kolejność lub dodać muzykę? Zatem iMovie jest twoją dziewczyną w piątek.

Jeśli korzystasz z urządzenia z Androidem, aplikacja taka jak WeVideo (lub podobna oferta innej firmy; dostępnych jest wiele) może pomóc Ci osiągnąć te same efekty, chociaż nie będzie tak usprawniona, jak to możliwe dzięki AppleWłasne oprogramowanie.

Oczywiście, że nie mieć aby pobiec w stronę najbliższego edytora wideo, rozdrabniając wszystko, co kręcisz w nadziei zrobienia arcydzieła. Możesz zrobić kilka rzeczy w sobie Instagram sama w sobie, która doda trochę treści twojemu stworzeniu. Spróbuj wyregulować ekspozycję swojego zdjęcia, dotykając różnych części ekranu przed rozpoczęciem fotografowania. To działa właśnie jakbyś robił zdjęcia!

Dodatkowo, InstagramRozszerzona aktualizacja wideo zawiera 15 nowych filtrów marki, które możesz zastosować do swoich kreacji wideo. Choć garstka z nich jest rażąco oczywista, pseudo-artsy to filtruje Instagram ma trochę reputacji, inni są naprawdę całkiem dobrzy! Twój przebieg może się różnić w zależności od udostępnianych treści wideo.

Tak jak Instagram nadal ewoluuje i aktualizuje, idąc w przyszłość, czekamy na ewentualne zmiany i ulepszenia sposobu, w jaki gigant mediów społecznościowych pozwala na korzystanie z wideo. Teraz, gdy kot wyszedł z torby, możemy się doczekać rozwoju tej konkretnej części platformy. Instagram filmy mają już dość wybaczający limit długości, więc jeśli jesteś zwykłym Instagrammerem, daj mu szansę (bez zamierzonej gry słów) i prześlij wideo na swój kanał! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące Instagram filmy lub sposoby przesyłania wideo na urządzenie mobilne, daj nam znać w komentarzach!