Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest Kickstarter?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest Kickstarter?

Kickstarter to sposób na sfinansowanie kreatywnego projektu. Jej misją jest powoływanie do życia tego typu kampanii i tworzenie projektów z celem finansowania i terminem realizacji projektu. Następnie osoby wspierające Kickstarter mogą zadeklarować gotówkę.

Zasadniczo jest to platforma finansowania społecznościowego dla przedsiębiorców poszukujących alternatywnych źródeł finansowania. Będziesz musiał wykonać kilka kroków, a za zebrane pieniądze zostaną naliczone opłaty za przetwarzanie płatności.

Co to jest Kickstarter?

Istnieje wiele różnych stron, które zbierają fundusze. Kickstarter różni się od innych platform crowdfundingowych. Ten jest poświęcony wspieraniu kreatywnego ekosystemu. Są społecznością ludzi, takich jak poeci, malarze, muzycy i pisarze, a także gracze i inni. Rozpoczęła działalność w 2009 roku i od tego czasu stała się Towarzystwem Pożytku Publicznego. Kickstarter to niezależna firma, w której pracuje razem około 80 osób.

Najbardziej zwycięskie projekty Kickstarter, które zostały sfinansowane, zdobyły nagrody Grammy i Oscary. Przejrzyście informują o tym, w jaki sposób ich pliki cookie zbierają informacje. Oto niektóre ustawienia plików cookie, które odrzucają informacje z Google’a.

Jak działa Kickstarter?

Różni się to od innych witryn kampanii crowdfundingowych. Udana kampania pozwoli zebrać pieniądze na indywidualny projekt. Oto jak. Twórca kampanii ustala zarówno termin, jak i cele finansowania. Te kampanie szukają darczyńców. Platforma została nazwana crowdfundingiem, ponieważ każdy projekt lub pomysł szuka darowizn od dużej liczby osób. Fundusze na Kickstarterze pochodzą od ludzi, którzy lubią kreatywne działania.

Twórcy z Kickstartera, którzy nie dotrzymają terminu, nie otrzymają żadnych zebranych pieniędzy. Sukces projektu zależy od wysiłku społeczności. To składnik większości udanych projektów.

Jakie kreatywne projekty można uruchomić na Kickstarterze?

Projekty finansowane przez Kickstarter liczą setki tysięcy. Twórcy projektów działają w różnych dziedzinach, od technologii i projektowania po ilustracje i komiksy. Oto kilka lepszych projektów.

Rekommenderad:  Drukarka bezprzewodowa Epson XP-5105 jest łatwa w użyciu

Rozbudowa piekarni Slow Rise

To jest piekarnia w Forest Grove w stanie Oregon, która chce się rozwijać. Wykorzystują różne rodzaje pełnych ziaren w swoich produktach i współpracują z pobliskimi farmami.

Inteligentny Pas

Ten projekt Kickstarter pochodzi z Wilmington, DE. To kolejna z kampanii Kickstarter, która przekroczyła swój cel finansowania. Strona produktu zawiera link, który ma na celu przyciągnięcie większej liczby osób wspierających.

Domowa torba podróżna // Twój towarzysz podróży

Torba podróżna pochodzi od właściciela firmy, który ma określone cele finansowe. Jest to jedna z małych firm, które oferują kilka opcji zastawu. Potencjalni sponsorzy mogą przeglądać listę dodatków. Przewiń w dół stronę projektu.

Czarne trumny #2

Sukces projektu zależy od kreatywności. Ten pomysł na biznes jest dobrym przykładem. To druga część nadprzyrodzonej westernowej opowieści grozy. Niektóre udane kampanie wykorzystują platformę Kickstarter dla komiksów. Jak ten. Ma ciekawą stronę projektu.

Capsule Gravity: Twój futurystyczny wzmacniacz wydajności

Jest to wielofunkcyjny timer z doskonałym wskaźnikiem sukcesu na stronie. Osiągnęła i przekroczyła swoje cele pozyskiwania funduszy. To jedna z najbardziej udanych kampanii na Kickstarterze i świadectwo ich kreatywnych usług.

Czy możesz używać Kickstartera dla biznesu?

Zbieranie pieniędzy na biznes jest jedną z opcji. To doskonała platforma dla firm i startupów. To świetna platforma, ponieważ nie rezygnujesz z kapitału ani nie zadłużasz się. Jeśli jesteś nową firmą, rozważ tę stronę crowdfundingową. Pomogło ponad 224 973 projektom z 82 311 041 zobowiązaniami.

Kickstarter działa bez konieczności zaciągania pożyczki biznesowej. Jest nawet kilku ekspertów, z których możesz skorzystać w przypadku płatnych reklam. Możesz nawet użyć ustawień domyślnych, aby zmienić walutę, w której wyświetlasz kampanię.

Czy uruchomienie Kickstartera kosztuje?

Ta platforma finansowania pobiera opłaty 5% za fundusze zebrane na dowolny projekt. Twoja mała firma również będzie musiała zapłacić 3-5% jako opłata za przetwarzanie płatności. Opłata za platformę i inne transakcje są przetwarzane przez Stripe.

Rekommenderad:  Zaangażuj swoich czytelników interaktywnym opowiadaniem historii

Finansowanie na Kickstarterze opiera się na modelu finansowania „wszystko albo nic”. Obejmuje to określoną liczbę dni do osiągnięcia celu.

Jak rozpocząć udaną kampanię na Kickstarterze

Aby osiągnąć cel zbiórki, będziesz potrzebować wielu darczyńców. Oto kilka porad, jak złożyć zwycięski projekt.

  1. Musisz ustawić realistyczny punkt wyjścia. Na podstawie ilości pieniędzy, które będziesz potrzebować. Chodzi o to, aby pokryć koszty
  2. Zdecyduj, jakich kanałów użyjesz w swojej kampanii. Portale społecznościowe działają dobrze.
  3. Zdecyduj o rodzaju nagród wspierających, które zamierzasz rozdać. Kickstarter ma rzeczy, których zabraniają, takie jak zwroty finansowe. Nie możesz oferować podziału przychodów. I nie możesz oferować kapitału własnego. Lub poproś o pożyczki biznesowe.
  4. Dobrym pomysłem jest wywołanie szumu na stronie docelowej przed wprowadzeniem produktu na rynek. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić dobrze.
  5. Skorzystaj z tego, co oferuje platforma. Kickstarter oferuje kilka narzędzi, które pomogą Ci zacząć. Jest odznaka Projekty, które kochamy, sekcja Polecane i inne. Istnieje wiele różnych czynników, które wpływają na ich działanie. Jednak jednym z największych jest to, ile rozpędu zyskujesz, łącząc odwiedzających i wspierających.

Co się stanie, jeśli projekt na Kickstarterze się nie powiedzie?

Po zakończeniu projektu może spaść poniżej celu finansowania. Czasami kampania na Kickstarterze zawiera zobowiązania, na które nie można zebrać. Te są odrzucane po siedmiu dniach. Twoje konto Kickstarter nadal otrzymuje saldo pomniejszone o opłaty po zakończeniu kampanii.

Czy można zarobić na Kickstarterze?

Kiedy jesteś twórcą projektu, 100% własności Twojej pracy pozostaje przy Tobie. Nie można jednak korzystać z platformy w celu uzyskiwania zwrotów finansowych, ubiegania się o pożyczki lub oferty kapitałowe.

Jeśli zastanawiasz się nad możliwymi działaniami prawnymi związanymi z korzystaniem z Kickstartera, kliknij ten link. Wszelkie spory podlegają prawu stanu Nowy Jork.

Rekommenderad:  33 najlepsze karty kredytowe Rewards w Kanadzie w 2023 r

Czy rozpoczęcie kampanii na Kickstarterze to dobry pomysł?

Pomyślnie sfinansowana kampania działa cuda dla małych firm i start-upów. Organizacje non-profit, które mają problemy z zebraniem wystarczającej ilości pieniędzy, powinny rozważyć platformę. Ale istnieją określone zasady, których należy przestrzegać.

Pamiętaj, że będziesz potrzebować konta bankowego, aby strona działała dla Ciebie. Kickstarter jest niezawodny i wiarygodny. Jest nawet finansowany przez inwestorów venture capital.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące tej platformy, zapoznaj się z jej najnowszymi artykułami.Table of Contents