Co to jest Shareit? Zrozumienie Shareit i jego funkcji, mocnych i słabych stron

Zrozumieć Shareit

Dla tych z Was, którzy lubią wysyłać dane, uważamy, że znana jest nazwa Shareit. Shareit to aplikacja do przesyłania danych, zarówno z telefonu komórkowego na telefon komórkowy, telefon komórkowy na laptopa, jak i między komputerami stacjonarnymi lub laptopami. Zwykle ludzie wysyłają audio lub korzystają z Shareit, zwłaszcza filmy o wystarczająco dużej pojemności. Chociaż ta aplikacja może być również używana do wysyłania różnego rodzaju plików, a nawet do udostępniania aplikacji zainstalowanych w smartfonie na smartfonie znajomych lub krewnych.

Proces przesyłania danych za pomocą Shareit jest dość szybki. Prędkość jest nawet znacznie wyższa niż w Blueotooh, co czasami zajmuje dużo czasu, aby wysłać pliki o dużej pojemności. Ponadto Shareit nie potrzebuje przydziału internetowego, więc nawet jeśli wysyłasz pliki wiele razy z dużą pojemnością, przydział internetowy nie zostanie wyczerpany.

Musisz także wiedzieć, że użytkownicy Shareit są nie tylko z Androidem. Ci, którzy używają iOS, a nawet systemu operacyjnego Windows może również korzystać z tej aplikacji do przesyłania danych.

Funkcja Shareit

Zrozumienie programu Shareit i jego funkcji

Jaka funkcja należy do Shareit? Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja służy do wysyłania różnego rodzaju plików między innym lub tym samym urządzeniem. Czas wysłania pliku jest również dość szybki, mimo że rozmiar wysyłanego pliku jest dość duży. Poniżej wyjaśnimy pełniej funkcje należące do Shareit.

    Shareit to aplikacja służąca do wysyłania zdjęć, filmów, plików audio, dokumentów, a nawet aplikacji między smartfonami do smartfonów i smartfonów do laptopów lub komputerów i odwrotnie. Shareit to aplikacja do wysyłania wideo o bardzo dużej pojemności. Uznano, że prędkość osiąga 40% prędkości posiadanej przez Bluetooth. Z Shareit można również wysyłać pliki w grupach. Ta aplikacja już zapewnia funkcje grupowe, które są maksymalnie dostosowane 5 urządzenie bez konieczności podłączania bezprzewodowego kabla aliasowego. Kiedy więc wyślesz do nich plik, wówczas wszyscy czterej twoi znajomi mogą również bezpośrednio otrzymać plik bez konieczności zbyt długiego oczekiwania lub oczekiwania w kolejce. Shareit próbuje wysyłać pliki ze smartfonów, które mają różne systemy operacyjne. Tak więc ty, który używasz Androida, możesz wysyłać pliki do iOS i odwrotnie. Może nawet wysłać na komputer z systemem operacyjnym Windows.

Mocne i słabe strony Shareit

Mocne i słabe strony Shareit

To naturalne, że aplikacja lub program ma zalety i wady. Mimo że Shareit ma wiele zalet, wciąż ma pewne słabości. Oto niektóre z zalet i wad Shareit, o których powinieneś wiedzieć.

1. Zalety Shareit

Jak wyjaśniliśmy, Shareit jest w stanie przesyłać dane w bardzo szybkim czasie. Oszacowano, że szybkość przesyłania osiągała 20 MB na sekundę. Nie zdziw się więc, gdy wysyłasz utwory lub filmy o pojemności tylko 30 MB, nie musisz czekać zbyt długo, aż wszystkie pliki wejdą na twoje urządzenie.

    Może wysyłać różnego rodzaju pliki

Shareit może być używany do wysyłania różnych plików. Wysyłany plik nie ogranicza się tylko do zdjęć, audio lub wideo. Możesz nawet wysyłać aplikacje, które są już zainstalowane w telefonie komórkowym, na telefony innych osób. Nie musisz więc pobierać go ze Sklepu Play, co z pewnością zniesie Twój limit, ponieważ możesz udostępnić aplikację.

    Nie wymaga połączenia z Internetem

Kto by pomyślał, gdyby prędkość transmisji danych należąca do Shareit najwyraźniej nie była obsługiwana przez połączenie internetowe. Tak więc, mimo że w tym czasie nie dysponowałeś limitem internetowym, nadal możesz wysyłać pliki za pomocą tej aplikacji, a jej funkcje w ogóle nie zostaną zakłócone.

Kolejną zaletą Shareit jest to, że ta aplikacja obsługuje prawie wszystkie powszechnie używane systemy operacyjne. Możesz używać Shareit dla Androida, iOS, a nawet komputerów z systemem operacyjnym windows i MacOS. Ponadto można również wysyłać pliki w całym systemie operacyjnym, dzięki czemu nawet jeśli smartfon ze znajomym ma inny system operacyjny, nadal można udostępniać pliki.

    Może wysyłać bezpośrednio jako grupa

Dla tych z was, którzy nie chcą stać w kolejce i muszą wysyłać pliki do wszystkich w krótkim czasie, gdy nie masz przydziału internetowego, skorzystaj z Shareit. Ta aplikacja już udostępnia funkcję grupy, której można używać do udostępniania plików jako grupy. Należy jednak zauważyć, że maksymalne urządzenie, które można umieścić w grupie maksymalnej 5 urządzenie.

2. Brak Shareit

Więc jakie są wady Shareit, których rzadko zdajemy sobie sprawę? Poniżej mamy już informacje o tym, czego brakuje w aplikacji.

    Shareit to aplikacja, której nie można używać do wysyłania danych SMS-em lub e-mailem. Shareit to aplikacja, z której można korzystać tylko wtedy, gdy oba urządzenia mają tę aplikację. Shareit nie może być używany do wysyłania do więcej niż 5 ludzie jednocześnie. Shareit nie może być używany do wysyłania danych, gdy odległość od odbiorcy i nadawcy jest większa niż 10 metrów. Shareit ma również skłonność do zarażania się wirusem, więc każdy, kto korzysta z Shareit, musi zachować ostrożność, szczególnie jeśli urządzenie ma ważne informacje dotyczące danych osobowych, miejsca pracy lub biodata firmy.

Jest to wyjaśnienie znaczenia Shareit oraz jego funkcji, zalet i wad jako aplikacji do udostępniania plików, która jest obecnie najczęściej używana przez użytkowników. Mam nadzieję, że powyższy artykuł jest użyteczny i łatwy do zrozumienia!