Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest token BAL? Przegląd waluty cyfrowej Balancer

W ostatnich latach zaobserwowaliśmy pojawienie się nowego typu platformy handlu walutami cyfrowymi, która całkowicie porzuciła zwykłe konta użytkowników i księgi zamówień i jest znana jako zautomatyzowani marketerzy lub broń.

Balancer Digital Currency Network to jedna z tych platform, o której w ostatnich miesiącach zrobiło się głośno. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o tej platformie i jej zastrzeżonej walucie cyfrowej, tokenie BAL.

Co to jest token BAL lub cyfrowy balanser walutowy?

Balancer to zautomatyzowany animator rynku i zdecentralizowana platforma handlowa uruchomiona w marcu 2020 roku na platformie Ethereum Blockchain. Zaprojektowana jako otwarta i dostępna alternatywa dla scentralizowanych giełd, platforma umożliwia użytkownikom przechowywanie zasobów opartych na Ethereum (ETH) i ERC-20 w środowisku pozbawionym zaufania i uprawnień.

Zautomatyzowany marketer to zdecentralizowana giełda, która wykorzystuje wzór matematyczny do wyceny aktywów. Innymi słowy, w przeciwieństwie do tradycyjnych firm, które korzystają z rejestrów zamówień i systemów bid-ask, ceny aktywów są ustalane na podstawie algorytmu wyceny stosowanego przez zautomatyzowanych animatorów rynku. Token BAL

Sieć walut cyfrowych Balancer rozwija się od 2018 roku, a jej brązowa wersja została uruchomiona w 2020 roku. Od tego czasu Balancer stał się jedną z 15 najlepszych zdecentralizowanych platform transakcyjnych w sieci Ethereum pod względem wolumenu obrotu oraz jedną z 10 największych dużych zdecentralizowane aplikacje (DApps) działające w sieci Ethereum w łącznej wartości zablokowanych aktywów. Balancer umożliwia użytkownikom wymianę sponsorowanych tokenów, tworzenie puli środków pieniężnych w celu dodania gotówki do protokołu balansera i inwestowanie w istniejące kolekcje na potrzeby transakcji Yield Farming.

Balancer Labs stworzyło Balancer Protocol, firmę technologiczną opracowującą innowacyjne produkty oparte na blockchainie. Fernando Martinelli i Mike McDonald, dwaj założyciele Balancer, mają długą historię tworzenia i rozwijania odnoszących sukcesy firm oraz pracy z odnoszącym sukcesy i doświadczonym zespołem blockchain.

Podobnie jak wiele nowoczesnych programów Defy, Balancer ma swój token aplikacji znany jako token BAL. Token ten służy do uczestniczenia w zarządzaniu protokołem balansera, a użytkownicy mogą go pozyskać dostarczając płynność lub handlując na platformie.

Jak działa cyfrowy balanser walutowy?

Balancer Digital Currency Network to nowa wersja zdecentralizowanych giełd znanych jako zautomatyzowani marketerzy. Oznacza to, że do określenia wartości każdego aktywa wykorzystuje stosunek aktywów współdzielonych w puli płynności. Innymi słowy, udział konkretnej inwestycji w puli płynności zwiększa się lub zmniejsza za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje transakcji. W rezultacie zmienia się stosunek aktywów znajdujących się w kolekcji do ich ceny. Token BAL

Podobnie jak wielu innych automatycznych marketerów, w Balancerze użytkownicy mogą handlować za pośrednictwem dowolnych dostępnych pul środków pieniężnych, które oferują najlepsze stawki. Zatem transakcje mogą być dokonywane bezpośrednio (np. bezpośrednia konwersja ETH na walutę cyfrowego balansera) lub pośrednio (np. konwersja ETH na tetra, a następnie konwersja tetra na tokeny BAL).

Obecnie w Balancerze możliwe jest tworzenie lub inwestowanie w trzy typy pul: Shared, Smart lub Private. W pulach współdzielonych każdy może zapewnić płynność i kontrolować określone parametry. Tylko właściciel może uniemożliwić zbieranie parametrów w prywatnej puli i dodać do niej płynność. Jasne baseny są również własnością inteligentnych kontraktów i są przez nie zarządzane.

Dostęp do platformy można uzyskać za pośrednictwem MetaMask, WalletConnect i kilku innych portfeli i przeglądarek DApp używanych do interakcji z inteligentnymi umowami bilansującymi.

Ogólnie użytkowników platformy walut cyfrowych Balancer można podzielić na trzy grupy:

1. Dostawcy płynności, którzy budują swoje pule lub dostarczają gotówkę do istniejących puli.

2. Inteligentni handlowcy i kontrahenci poszukujący gotówki za swoje tokeny.

3. Użytkownicy, którzy wykorzystują różnicę cen między różnymi platformami w celu osiągnięcia zysku, dokonując transakcji arbitrażowych.

Funkcje cyfrowej waluty Balancer

Jako zdecentralizowana platforma handlowa, Balancer Digital Currency Network ma na celu świadczenie usług inwestorom i handlowcom, którzy chcą wymieniać aktywa lub zapewniać płynność bez uzależnienia od scentralizowanych pośredników. Aby korzystać z tej platformy, nie musisz tworzyć konta i wykonywać czynności uwierzytelniających.

Balancer oferuje podobne funkcje do platform takich jak UniSwap i SushiSwap, ale posiada też kilka unikalnych cech, które wyróżniają go na tle konkurencji.

Jedną z głównych różnic między Balancerem a innymi platformami jest elastyczność i kontrola, jaką zapewnia właścicielom basenów.

Podobnie jak większość zautomatyzowanych marketerów, dostawcy odgrywają rolę w zabezpieczaniu płynności za każdym razem, gdy transakcja jest dokonywana za pośrednictwem pul równoważących płynność. Otrzymują także prowizję za te transakcje. Prowizje te rozdzielane są proporcjonalnie do udziału każdego dostawcy w puli płynności. Jednakże sieć Balancer Digital Currency Network i inne zautomatyzowane rynki umożliwiają zarządzającym pulami ustalanie opłat za pule. Wysokość tej opłaty może wahać się od 0,0001% do 10%. Cyfrowy Bilans Walutowy

Balancer obsługuje także pule obejmujące wiele zasobów

. W ten sposób właściciele puli mogą umieścić w swojej kolekcji maksymalnie osiem różnych zasobów. Ta funkcja zapewnia kolekcjom większą elastyczność. Ponadto, w przeciwieństwie do innych platform, Balancer nie wymaga już od użytkowników używania Ethereum do handlu, co pomaga zmniejszyć poślizg.

Balancer Digital Currency Network jest jednym z niewielu zautomatyzowanych animatorów rynku, którzy mają bezpośrednią zachętę do handlu na tej platformie. W przypadku kwalifikujących się transakcji użytkownicy otrzymają token BAL proporcjonalny do prowizji i ceny pary walutowej ETH/BAL w momencie transakcji. Funkcja ta została aktywowana w marcu 2021 r., po głosowaniu wśród członków społeczności, aby zrekompensować wysoką cenę sieci Ethereum. Na ten projekt przeznaczono 30 000 tokenów BAL z funduszu Balancer Ecosystem Fund.

Platformą Balancer zarządzają członkowie Twojej społeczności, korzystający z cyfrowej waluty Balancer. Innymi słowy, użytkownicy Balancer mogą używać Balancer Digital Currency do głosowania nad propozycjami ulepszeń platformy. W tym celu Balancer wykorzystuje możliwość podpisywania wiadomości w celu zbierania głosów i dba o to, aby użytkownicy nie musieli ponosić opłat transakcyjnych, aby uczestniczyć w zarządzaniu tą platformą.

Gdzie i jak kupić cyfrowy balanser walutowy?

Chociaż token BAL jest notowany na wielu renomowanych kryptowalutach, w tym Coinbase Pro, Binance, Huobi Global, UniSwap i innych, jest łatwy do zdobycia. -Użyj samego programu równoważącego.

W tej sekcji dowiesz się, jak kupić cyfrową walutę balansera na platformie balansera i korzystać z portfela MetaMask.

Przed rozpoczęciem pracy z tą platformą należy zaznaczyć, że ta zdecentralizowana giełda jest zablokowana dla użytkowników z Iranu, a aby z niej skorzystać, należy skorzystać z oprogramowania do zmiany adresu IP, a najlepiej stałego adresu IP.

Portfel Metamsk pliki do pobrania i prześlij do swojego portfela odpowiednią ilość Ethereum lub tokena ERC-20 obsługiwanego przez Balancer. Następnie przejdź do strony wymiany ETH/BAL w Balancerze. Zostanie wyświetlona następująca strona. Cyfrowy Bilans Walutowy

Krok 2: Z rozwijanego menu powyżej wybierz kryptografię, którą chcesz handlować za pomocą tokena BAL. W tym przykładzie dla próbki ustawiono walutę cyfrową Ethereum. Proces ten jest prawie taki sam w przypadku innych kryptowalut. Następnie wpisz w polu poniżej walutę cyfrową, którą chcesz kupić. W tym momencie Balancer oszacuje koszt transakcji i pokaże Ci jego aktualny kurs. Symboliczne skrzydło

Krok 3: Po zarejestrowaniu zamówienia kliknij opcję Połącz portfel i spośród dostępnych opcji wybierz Metamsk. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie konta, które chcesz mieć w swoim portfelu, aby dokonać transakcji (być może konieczne będzie wcześniejsze zalogowanie się). Symboliczne skrzydło

Krok 4: Po wybraniu portfela i potwierdzeniu jego połączenia z saldem zostaniesz przekierowany na stronę zamówienia. Po zabezpieczeniu ceny oferty kliknij opcję Zamień. Ponownie pojawi się oszukańcza strona z prośbą o potwierdzenie szczegółów zamówienia, w tym zapłaconej kwoty i określonej opłaty. Kliknij Potwierdź, aby rozpocząć przetwarzanie transakcji. Po zabezpieczeniu transakcji, Twój cyfrowy balans walutowy będzie dostępny na Twoim koncie Metsack. Cyfrowy Bilans Walutowy

Oprócz Metamask inne bezpieczne i renomowane portfele, takie jak Ledger, Trust Wallet i Coinbase, również obsługują przechowywanie i zarządzanie tokenami BAL.

Uwagi końcowe

W tym artykule przedstawiono animatora rynku automatycznego balansera i jego zastrzeżoną walutę cyfrową, token BAL.

Platforma znacznie się rozwinęła od czasu uruchomienia sieci cyfrowej waluty Balancer w marcu 2020 roku. Oczywiście należy również wziąć pod uwagę, że projekt ten jest wciąż w początkowej fazie. Być może nadejdą dla niego lepsze dni.

Zespół programistów Balancera pracuje obecnie nad srebrną i złotą wersją platformy: dwie planowane aktualizacje Balancera, które mają zostać wprowadzone w nadchodzących miesiącach i latach.

Według doniesień srebrna wersja Balancera zawiera kilka sposobów optymalizacji opłat i zapewnienia większej elastyczności menedżerom puli. Jednocześnie wersja złota wprowadzi kilka nowych funkcji, które nie zostały jeszcze wydane, w tym nowy mechanizm płynności.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie mobilnePobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=