Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest ubezpieczenie Business Umbrella i czy jest potrzebne?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest ubezpieczenie Business Umbrella i czy jest potrzebne?

Komercyjna polisa ubezpieczeniowa typu parasol dodaje więcej ochrony do wszelkich istniejących polis odpowiedzialności cywilnej, które posiadasz. Obejmuje roszczenia z tytułu odpowiedzialności, które wykraczają poza limity ubezpieczenia. To dodatkowe zabezpieczenie przed odpowiedzialnością.Czym jest ubezpieczenie parasolowe dla biznesu?

To ubezpieczenie parasolowe obejmuje małe firmy w taki sam sposób, jak ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w biznesie. Obejmuje koszty, takie jak wydatki prawne, rachunki medyczne dotyczące roszczeń z tytułu obrażeń… itp.

Komercyjne ubezpieczenie parasolowe nie jest samodzielnym produktem. Działa z innymi polisami pokrycia odpowiedzialności cywilnej. Podobnie jak ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Czytaj więcej: Rodzaje ubezpieczeń biznesowych

Czy moja firma potrzebuje polityki parasolowej?

Biznes potrzebuje polisy parasolowej dla dodatkowego ubezpieczenia.

  • Jeśli publiczność wejdzie na Twoją nieruchomość komercyjną.
  • Jeśli ktoś, kogo zatrudniasz, pracuje na cudzej własności.
  • Jeśli umowa rządowa wymaga ochrony parasolowej, większość tak robi.

Jeśli Twoja firma może zostać pozwana. Innymi słowy, większość może wykorzystać tę dodatkową warstwę do pokrycia ryzyka finansowego związanego z procesami sądowymi.

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie parasolowe

Komercyjne ubezpieczenie parasolowe obejmuje to, czego brakuje innym polisom.

Oto pięć innych powodów, dla których potrzebujesz tego dodatkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

  • Masz duży ruch pieszy? Obejmuje to ryzyko odpowiedzialności.
  • Masz dużo pojazdów? Polisa parasolowa oferuje ubezpieczenie samochodu.
  • Używać niebezpiecznego sprzętu? Polisy parasolowe obejmują roszczenia pracowników dotyczące poważnych obrażeń, co jest świetne dla firm budowlanych.
  • Chcesz podpisać duży kontrakt? Dodatkowa ochrona dzięki polisie parasolowej pomaga zadowolić większych klientów.
  • Czy proces sądowy się nasila? Ubezpieczenie parasolowe wkracza, gdy przekraczasz limity ubezpieczenia.

Co obejmuje ubezpieczenie Business Umbrella?

Komercyjna polityka parasolowa musi być kompleksowa. Przejrzyj te różne rodzaje ubezpieczeń biznesowych w celach informacyjnych.

Czytaj więcej: Korzyści z ubezpieczenia biznesowego

Firma powinna sprawdzić, czy ma następujące elementy:

Zakres odpowiedzialności

Uzyskaj komercyjną ochronę ubezpieczeniową parasolową na wypadek problemów prawnych, które się pojawią. Te polisy ubezpieczeniowe obsługują roszczenia z tytułu odpowiedzialności za szkody majątkowe lub obrażenia. Polisy parasolowe rozszerzają oferowane limity odpowiedzialności o polisę ogólną.

Globalny zasięg

Jest to rodzaj ubezpieczenia od odpowiedzialności, którego potrzebuje mała firma, gdy działa online. Gdy firma wchodzi w interakcje z klientami globalnymi, istniejące podstawowe zasady mogą nie wystarczyć.

Komercyjna polityka parasolowa może wypełnić luki. Jeśli nie możesz uzyskać tego rodzaju ochrony od odpowiedzialności cywilnej w miejscu, w którym się znajdujesz, inne firmy ubezpieczeniowe mogą ją mieć. Zapytaj, aby uniknąć najgorszych scenariuszy.

Rekommenderad:  Napraw moje gniazdo słuchawkowe nie działa Windows 10

Uszkodzenie mienia

Jedną z innych opcji jest dodanie ochrony finansowej. Polisa obejmująca sprzęt biznesowy lub inne przedmioty należące do Twojej firmy. Polisa parasolowa jest tutaj podzielona na kategorie utraty możliwości użytkowania lub obrażeń ciała.

Koszty leczenia

Rozszerzenie Twojej innej polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej obejmuje wydatki medyczne, jeśli Twoja mała firma ma roszczenia z tytułu obrażeń ciała.

To tylko niektóre pola, które należy sprawdzić, przeglądając opcje komercyjnego ubezpieczenia parasolowego. Zapytaj firmę ubezpieczeniową, o której myślisz, czego konkretnie będziesz potrzebować.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie parasolowe dla biznesu?

Komercyjne ubezpieczenie parasolowe zapewnia ochronę przed operacjami biznesowymi, gdy znajdujesz się na czyjejś posiadłości. Ale żadna polisa ubezpieczeniowa dla małych firm nie obejmuje wszystkiego. Te profesjonalne usługi nie są wyjątkiem.

Oto lista tego, czego nie zawiera komercyjna polityka parasolowa.

Roszczenia przekraczające limity Twojego komercyjnego ubezpieczenia parasolowego

Każda komercyjna polisa parasolowa ma ograniczenia. Twoja mała firma będzie musiała zapłacić rachunek za roszczenia z tytułu ubezpieczenia majątku lub inne, jeśli je przekroczysz. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, z której usług zamierzasz skorzystać.

Błędy i pominięcia

Błędy i przeoczenia na ogół nie są objęte tego rodzaju ubezpieczeniem od odpowiedzialności prawnej. Poza biznesową polisą ubezpieczeniową dobrze jest mieć trochę rezerwy gotówkowej.

Przestępczość

Jeśli Ty lub jeden z Twoich pracowników złamiesz prawo, komercyjna polisa ubezpieczeniowa parasolowa Cię nie obejmie.

Własność, którą posiadasz

Szkody majątkowe zwykle nie są objęte komercyjnym ubezpieczeniem parasolowym. Będziesz musiał polegać na ubezpieczeniu nieruchomości, aby pokryć szkody, zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem nieruchomości.

Twoja firma, jeśli nie masz odpowiednich zasad bazowych

Musisz mieć ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, aby działać jako podstawa dla wszystkich innych polis parasolowych. Tego rodzaju pokrycie bazowe jest koniecznością.

Komercyjny koszt ubezpieczenia parasolowego

Jedną z najważniejszych kwestii dla małej firmy jest koszt komercyjnej polisy ubezpieczeniowej. Off the top, tego rodzaju ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z 1 milion dolarów ubezpieczenia kosztuje zaledwie kilkaset dolarów rocznie.

Pamiętaj, że komercyjne ubezpieczenie parasolowe nie działa samo w sobie. Musi korzystać z innych polis ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na przykład koszt ubezpieczenia parasolowego zależy od tego, ile płacisz za inne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Według HowMuch.net, w grę wchodzi low-end i high-end. High-end dotyczy zarówno branży budowlanej, jak i lekarzy czy prawników. Będzie cię to kosztować około 2500 $ rocznie i więcej. Najniższa cena tego rodzaju ubezpieczenia kosztuje zaledwie 200–400 USD rocznie. Może to obejmować osoby samozatrudnione, które potrzebują niskiej odpowiedzialności.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie parasolowe dla małej firmy

Dla wielu firm sprowadza się to do wyboru odpowiedniej firmy odszkodowawczej.

Rekommenderad:  Chase Sapphire Preferred – czy to najlepsza karta kredytowa z nagrodami?

Oto pięć sposobów, dzięki którym możesz wybrać komercyjną polisę parasolową odpowiednią dla Twojej firmy.

Zdecyduj o swoim ryzyku

Kwota komercyjnego ubezpieczenia parasolowego, którego będziesz potrzebować, zależy od Twojej branży. Sklepy komputerowe i sklepy z bronią, a także wszystko w branży budowlanej i wydobywczej kwalifikuje się jako wysokie ryzyko.

Im wyższe ryzyko, tym więcej komercyjnego ubezpieczenia parasolowego będziesz potrzebować.

Sprawdź swoją wartość netto

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś mieć komercyjne ubezpieczenie parasolowe, które jest równe twojej wartości netto.

Zapytaj o pakiety

Zapytaj dowolną firmę ubezpieczeniową, którą rozważasz, o łączenie tych polis. Pamiętaj, że na początek potrzebujesz podstawowej polityki.

Sprawdź samoubezpieczoną retencję

Koniecznie zapytaj o to ubezpieczyciela. Jest to kwota, którą musisz zapłacić, zanim polisa zacznie obowiązywać.

Upewnij się, że otrzymujesz polisę parasolową

Upewnij się, że otrzymujesz to, za co płacisz, od firmy ubezpieczeniowej, która sporządza te polisy. Niektórzy nazywają to polityką parasolową, gdy chodzi o coś innego. Warunki różnią się w zależności od firmy ubezpieczeniowej, z której korzystasz.

Najlepsi dostawcy ubezpieczeń parasolowych dla małych firm

Wybór najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego to coś więcej niż tylko szukanie oszczędności. Oto lista najlepszych w branży.

1. Podróżnicy

Wiele różnych opcji. Na przykład ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za auto dla firm zatrudniających pracowników, którzy jeżdżą na czas. Dobre dla małych i średnich firm mieć ciężko uzyskanie polisy parasola biznesowego.

2. Wszystkie stany

Koszty leczenia z tytułu obrażeń ciała są pokrywane. Ta firma odszkodowawcza reklamuje najniższe stawki. Koniec zasięgu dostępne jest istniejące ubezpieczenie samochodu.

3. Wolność wzajemna

Dodatkowy zasięg jest dostępny do użytku biznesowego, który rozszerza istniejące ubezpieczenie samochodowe. Oferuje zasięg od $1 milion do 100 milionów dolarów za wypadek z udziałem samochodów ubezpieczonego.

5. USAA

Musisz mieć jedną z ich polis ubezpieczeniowych na samochód, aby uzyskać ubezpieczenie parasolowe. Łączne limity są powiązane z $5 milionowe limity polisy.

6. Geiko

Jest to najlepsza firma ubezpieczeniowa, z którą można sobie poradzić, gdy chcesz połączyć polisy. Rozpoczęcie pracy z nimi zajmuje zaledwie kilka minut.

Czy warto mieć polisę parasolową?

Tak, ponieważ poszerzają twoją sieć bezpieczeństwa jako firmy. W przeciwnym razie coś takiego jak ranny klient może ponieść ogromne koszty leczenia. Posiadanie komercyjnej polisy ubezpieczenia samochodu obejmuje podróżujące zespoły sprzedażowe. Restauracje otrzymują ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt. To ubezpieczenie dodaje warstwę ochrony. Pamiętaj, że jesteś objęty ubezpieczeniem nawet wtedy, gdy Twoi pracownicy wynajmują miejsce do pracy.

Rekommenderad:  Czy Czat GPT 4 mieć dostęp do internetu?

Jak działają komercyjne limity parasolowe?

Zasady te działają jak mechanizm ochronny chroniący firmy przed roszczeniami przekraczającymi inne limity zasad. Kwalifikująca się strata finansowa jest punktem odniesienia dla tego ubezpieczenia.

Większość uruchamia się, gdy osiągniesz te progi. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla Twojej małej firmy. Komercyjne ubezpieczenie parasolowe działa, zapewniając spokój ducha w przypadku nieoczekiwanego.

Czy ubezpieczenie parasolowe obejmuje jednoosobową działalność gospodarczą?

Polisa taka jak ubezpieczenie samochodu komercyjnego dla jednoosobowych właścicieli staje się ważna w miarę ich rozwoju. Dobrym pomysłem jest również dodanie do ogólnej polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Nie zapomnij zajrzeć do podstawy polityki właściciela firmy.

Zawsze dobrze jest mieć tego rodzaju ubezpieczenie na pokrycie kosztów swojej firmy. Nie ma znaczenia, czy jesteś jednoosobowym właścicielem, czy większym przedsiębiorstwem. Polisa parasolowa może chronić jednoosobowego właściciela przed zniesławieniem i procesami sądowymi klientów. Właściwe dodatki mogą zastąpić uszkodzoną lub utraconą własność firmy, a nawet dodać dochód zastępczy.

Właściciele jednoosobowi powinni również obejmować ubezpieczenie od błędów i zaniedbań w miarę rozwoju. Może to obejmować naruszenia danych, przekroczone terminy i nieukończoną pracę.

Jaka jest różnica między ubezpieczeniem parasolowym a ubezpieczeniem ogólnymubezpieczenie mienia?

Ogólne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obejmuje Twoją firmę w wielu różnych scenariuszach. Twoja firma jest chroniona przed roszczeniami z tytułu obrażeń ciała i obrażeń ciała oraz innych. Polisy parasolowe chronią Cię przed kosztownymi roszczeniami, gdy wyczerpałeś limity innych polis.

Twoja sytuacja zmieni się, gdy zaczniesz zatrudniać pracowników. Następnie będziesz prawnie zobowiązany do znalezienia ubezpieczenia od szkód pracowniczych. Może to pomóc Twojej firmie w opłaceniu urazów i chorób związanych z pracą, takich jak bieżąca opieka i rachunki medyczne.

Ogólnie rzecz biorąc, polisa taka jak ta pokrywa koszty obrony, jeśli znajdziesz się w procesie sądowym.