Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co to jest ubezpieczenie mienia osobistego firmy?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest ubezpieczenie mienia osobistego firmy?

Ten rodzaj ubezpieczenia obejmuje wynajmowane zasoby i rzeczy, które posiadasz w celu generowania dochodu z działalności gospodarczej. Pomyśl o ruchomych przedmiotach, takich jak osprzęt, sprzęt, meble i materiały biurowe.

Uzyskaj ochronę ubezpieczeniową na wypadek przypadkowego rozlania kawy na komputer i/lub uszkodzenia spowodowanego pękniętą rurą lub pożarem.

Jest to ważne ubezpieczenie dla Twojej nieruchomości biznesowej.Czym jest ubezpieczenie mienia dla firmy?

Własność osobista firmy (BPP) jest zdefiniowana jako zasoby, które możesz przenieść, które są własnością Twojej firmy. Polisa właściciela firmy (BOP) to ubezpieczenie parasolowe, które obejmuje ubezpieczenie Twojej nieruchomości. Obejmują one na ogół konstrukcje i stałe elementy wyposażenia.

Ubezpieczenie BPP obejmuje wszystkie inne rzeczy. Co by się poruszyło, gdybyś podniósł budynek i potrząsnął nim. Przedmioty te nazywane są również materialnym majątkiem osobistym. Kiedy zaczniesz badać, zobaczysz, że istnieją różne rodzaje ubezpieczeń biznesowych.

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie mienia osobistego firmy (BPP)

Właściciele małych firm mogą skorzystać z tego rodzaju ochrony ubezpieczeniowej. Sprawdź korzyści z ubezpieczenia biznesowego.

Oto pięć innych powodów, dla których zasady BPP pomagają. Pamiętaj, że niewielki zasięg lub brak pokrycia pozostawia Cię podatnym na procesy sądowe.

 • Chronią Twój inwentarz — Straty finansowe spowodowane takimi rzeczami jak wyciek z instalacji tryskaczowej lub uszkodzenia spowodowane pożarem są objęte ubezpieczeniem.
 • Zakrywają meble – Stoły do ​​sal konferencyjnych, meble i inne ruchomości ważne dla Twojej firmy można wymienić. Nawet jeśli przeprowadzisz się w inne miejsce. Uzyskaj polisy, które obejmują ważne elementy ekwipunku, takie jak nożyczki i elektronika.
 • Sprzęt i maszyny są włączone – Nie pozwól, aby awarie sprzętu kosztowały Twoją firmę czas i pieniądze. Zwłaszcza, gdy winowajcą jest uszkodzenie przez wodę.
 • Niektóre ulepszenia też – Dokonałeś ulepszeń w wynajmowanej powierzchni jako najemca? Polisa BPP obejmuje naprawę lub wymianę mienia w przypadku aktu wandalizmu lub wybuchu.
 • Te polisy chronią uaktualnienia — Czy wykonałeś permanentny remont w firmie? Podobają Ci się wbudowane szafki i/lub niestandardowe oświetlenie? Polisa ubezpieczeniowa BPP obejmie koszty wymiany.
Rekommenderad:  Android 10 sprawia, że ​​jest to jeszcze lepszy telefon z budżetem

Co obejmuje ubezpieczenie majątku osobistego firmy?

Ubezpieczenie BPP pokryje wszystko, od robocizny i materiałów po usługi. Poniżej znajduje się lista pięciu elementów, które każda firma ubezpieczeniowa powinna uwzględnić.

Artykuły biurowe

Biznesowe ubezpieczenie mienia osobistego obejmuje niektóre rzeczy, których możesz się nie spodziewać. Jak długopisy, zszywacze, a nawet kalkulatory. Małe przedmioty, o których właściciele małych firm mogą nie pomyśleć po pożarze. Ochrona BPP dba o rzeczy na Twoim biurku.

Ciężkie wyposażenie

Polisy obejmują również duże przedmioty, na których polegają małe firmy, takie jak wózki widłowe i koparki. Ubezpieczenie to chroni firmę budowlaną przed stratami finansowymi.

Czytaj więcej: Ile kosztuje ubezpieczenie firmy

Komputery

Ubezpiecz cegłę i zaprawę oraz chroń małe i średnie firmy e-commerce za pomocą ubezpieczenia BPP. Dobry ubezpieczyciel obejmuje komputery stacjonarne, laptopy, smartphones i tabletki.

Umeblowanie

Biznesowa polisa dotycząca własności osobistej obejmuje nawet zasłony, żaluzje i dywaniki. Wciąż zastanawiasz się, ile tak naprawdę potrzebuje biznes i po co? Czytaj dalej.

Wydzierżawiona własność osobista

Ubezpieczenie mienia osobistego BPP obejmuje wyposażenie, takie jak wynajmowane mienie osobiste, które masz ubezpieczyć. Różni się to od polityki właścicieli domów.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie mienia firmy?

Podobnie, niektóre rzeczy nie są objęte tymi produktami ubezpieczeniowymi. Pamiętaj o poniższej liście w celach biznesowych.

To ubezpieczenie nie obejmuje:

 • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej – Zwykle nie ma ogólnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za podstawowe ryzyka. Jak uszkodzenie mienia na czymś, co nie należy do ciebie.
 • Ubezpieczenie samochodu komercyjnego – Kolizje, holowanie, zwrot kosztów wynajmu i tym podobne. Biznesowa polityka dotycząca własności osobistej nie będzie miała nic z tego.
 • Ubezpieczenie Odszkodowań Pracowniczych – Masz pracowników? Jest to wymóg w większości stanów. Obejmuje takie rzeczy, jak urazy związane z pracą i rachunki medyczne. A nie dostaniesz tego z biznesowym ubezpieczeniem mienia osobistego.
Rekommenderad:  Android 11 jest gotowy na nowe modele: oto odpowiednie smartfony

Pamiętaj, że standardowa polisa dotycząca właścicieli domów nie wystarczy, jeśli pracujesz w domu. Zwłaszcza jeśli chcesz zatrudnić nowych pracowników.

Ile kosztuje ubezpieczenie mienia osobistego firmy?

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie małej firmy? Zakresy te różnią się, a koszt zależy od wybranych usług i wielkości firmy.

Rozbija się tak.

 • Dowiedz się, ile jest warta nieruchomość biznesowa.
 • Lokalizacja i wiek oraz zastąpienie a rzeczywista wartość pieniężna mają znaczenie dla kosztów ubezpieczenia mienia osobistego firmy.

Mediana ubezpieczenia nieruchomości komercyjnych, które jest częścią polisy właściciela firmy BPP, wynosi 63 USD miesięcznie. Większość małych firm zapłacić między 400 i 800 dolarów rocznie.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie mienia dla swojej firmy

Uzyskanie odpowiedniej polisy właściciela firmy polega na zakupach z odpowiednią firmą ubezpieczeniową. Biznesowe zasady dotyczące własności osobistej wymagają nieco więcej finezji. Uzyskaj dobre ubezpieczenie mienia osobistego z następującymi opcjami.

Oto pięć wskazówek, jak uzyskać odpowiednie ubezpieczenie mienia firmy od właściwego dostawcy.

 1. Zrozumieć różne typy. Każda firma ubezpieczeniowa oferuje różne polisy. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować ubezpieczenia domu. Ale ważne jest uzyskanie ubezpieczenia mienia osobistego na sprzęt.
 2. Zrozumieć specyficzne zagrożenia. Każdy biznes jest wyjątkowy. Komercyjna polisa ubezpieczeniowa powinna obejmować klęski żywiołowe, jeśli jesteś w strefie powodziowej. Nie zapomnij o takich aspektach, jak ochrona przed psuciem się.
 3. Przedkładaj dobre zasady nad koszty. Koszt ubezpieczenia mienia osobistego nie powinien być decydującym czynnikiem. Wybieranie tanich polis, aby zaoszczędzić na składkach, może kosztować na dłuższą metę.
 4. Dowiedz się, co wpływa na Twoje stawki. Upewnij się, że wiesz, co wpłynie na Twoją wycenę. Twoje doświadczenie i historia roszczeń mogą zmienić liczby w wycenie nieruchomości komercyjnej.
 5. Rozważ odliczenia. Lokal przedsiębiorstwa może mieć wpływ na ofertę ubezpieczyciela. Wyższe odliczenia za rzeczy takie jak utracony dochód oznaczają niższe składki. Ale będziesz musiał je zapłacić, gdy złożysz wniosek.
Rekommenderad:  Uwaga detaliści: ujawniono sekrety dobrej obsługi klienta

Czytaj więcej: najlepsze firmy ubezpieczeniowe dla małych firm

Jak uzyskać ubezpieczenie majątkowe dla swojej małej firmy

Może prowadzisz firmę domową lub prowadzisz eCommerce i/lub sklep stacjonarny.

Wykonaj następujące kroki, aby uzyskać biznesową polisę majątkową od wiarygodnej firmy ubezpieczeniowej.

Spójrz na historię/reputację firmy

Szukasz firmy ubezpieczeniowej od następstw nieszczęśliwych wypadków? Zacznij od przyjrzenia się ich doświadczeniom. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie mienia są często łączone.

Spójrz na obsługę klienta

Ważne jest oferowanie ubezpieczenia przerw w działalności. Ale tak jest 24/7 obsługa klienta. Powinno to obejmować zgłaszanie szkód online i opłacanie rachunków.

Najlepsze firmy ubezpieczeniowe dla małych firm również zasugerują przeszacowanie zasięgu. To niekoniecznie jest oferta sprzedaży. Pozew może naprawdę zaszkodzić Twojej małej firmie.

Oto ostatnia wskazówka. Poszukaj dodatkowego pokrycia kosztów. Możesz otrzymywać odszkodowanie, gdy Twoja firma jest naprawiana lub przenoszona. Teraz masz wszystko, czego potrzebujesz, aby szukać ubezpieczenia mienia osobistego w firmie.Table of Contents