Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest waluta cyfrowa Loopring?

Cyfrowa waluta Loopring to zdecentralizowany protokół stosowany w usłudze wymiany tokenów ERC20. Korzystając z tego protokołu, możesz tworzyć zamówienia w trybie offline i przeprowadzać transakcje online. Konkretny token protokołu Loopring jest wyświetlany z symbolem LRC. Protokołu tego można również używać w przypadku innych walut cyfrowych, takich jak Ethereum, Neo, Quantum, pod warunkiem, że handlują one inteligentnie.

Przedstawiamy cyfrową walutę Loopring

Cyfrowa waluta Loopring to protokół wymiany typu open source, w którym transakcje są kontrolowane zaocznie. Oznacza to, że nikt na platformie Loopring nie musi ufać innym. W cyfrowej sieci walutowej Loopring kryptowaluty są zawsze pod kontrolą użytkowników z pełną kontrolą i gwarancjami bezpieczeństwa na poziomie sieci Ethereum. przetwarzając partie tysięcy transakcji off-blockchain zapewnia wymierne zdecentralizowane wymiany. Sieć Loopring wykonuje większość operacji transakcyjnych, w tym dopasowywanie zamówień i rozliczanie rachunków poza blockchainem Ethereum. Taki plan radykalnie zmniejsza zużycie gazu, a tym samym opłaty transakcyjne o ułamek centa.

token LRC

LRC to token ERC-20 działający na blockchainie Ethereum. LRC to dedykowany token platformy Loopring dystrybuowany jako ICO w sierpniu 2017 r. ICO zebrało 45 milionów dolarów z Ethereum, które zostało zwrócone inwestorom projektu jako kapitał. Obecność tokenów LRC ma ułatwić zdecentralizowane operacje transakcyjne pomiędzy tokenami w różnych blockchainach. LRC wydobycie lub wydobycie odbywa się w podobny sposób jak dowód pracy, w którym górnicy otrzymują nagrody w postaci tokenów LRC weryfikując i przetwarzając transakcje. Całkowita planowana podaż tokenów LRC wynosi 374 955 752 jednostek. W celu poprawy wartości LRC i ograniczenia jego podaży w sieci Loopring zespół wykonawczy cyfrowej waluty Loopring zapewnił w ostatnim czasie wdrożenie mechanizmu LRC Burn Rate, podczas którego część tokenów LRC spalana jest w planowy sposób.

Tokeny LRC są łatwo dostępne do handlu kryptowalutami, takimi jak Binance, Bittrex i inne giełdy. Cenę tokena LRC i wykres zmian cen Loopring można znaleźć na stronie ceny pętli.

LRN jest także tokenem Loopring zlokalizowanym w cyfrowej walucie NEO. Token był dystrybuowany w formie zrzutu w okresie od lipca do listopada 2018 r. wśród posiadaczy LRC. Cenę tokena LRN możesz zobaczyć na tej stronie. LRQ to także token Loopring oferowany na platformie Qtum.

Pętla 3.0

Loopring 3.0 może przetwarzać transakcje na sekundę do 2025 roku, zapewniając jednocześnie ten sam poziom bezpieczeństwa co blockchain Ethereum. Jest to możliwe dzięki strukturze o nazwie zkRollup i funkcji o nazwie On-Chain Data Availability (OCDA). Jeśli OCDA jest wyłączone, wydajność Loopring osiągnie 16 400 transakcji na sekundę, ale bezpieczeństwo danych zostanie nieco zmniejszone. Dzięki Loopring 3.0 można przetwarzać bezpośrednie wymiany danych z wydajnością konkurencyjną w porównaniu z innymi platformami.

Zespół ds. rozwoju walut cyfrowych Loopring

Zapętlona waluta cyfrowa

Założycielem i dyrektorem generalnym Loopring jest Daniel Wang, który wcześniej założył Coin Port w 2014 roku. Niezadowolony z potencjału, jaki oferują scentralizowane giełdy, rozpoczął współpracę ze swoim zespołem na platformie Loopring. W skład jego zespołu wchodzili Ji Zhou (CMO) i Johnston Chen (COO). Osoby te pracowały dla znanych firm, takich jak Ernsta & Younga i 3NOD w swoich CV.

W ramach projektu Loopring uczestniczy także Fundusz Rozwoju Platformy Loopring (LEAF), który powstał w celu nagradzania partnerów projektu i wspierania inwestycji w technologie blockchain.

Można powiedzieć, że na pierwszy rzut oka Loopring ma do czynienia z mocnymi konkurentami takimi jak sieć Kyber czy cyfrowa waluta 0x. Jednakże zespół wykonawczy zajmujący się pętlą twierdzi, że system operacyjny został zaprojektowany do innych celów. W przeciwieństwie do protokołu Kyber Marketing Protocol, który zapewnia płynność po stałych cenach przez określony czas, Loopring koncentruje się na zamówieniach w pętli i technologiach dopasowywania, aby zapewnić obsługę usługi dopasowywania stron trzecich (MAAS).

CZYTAĆ:  Co to jest edytor tekstu w systemie Windows 10?

To samo można powiedzieć o 0x, który czerpie płynność z giełd w swoim systemie operacyjnym; W przeciwieństwie do Loopring, który koncentruje się na zamówieniach w pętli i dopasowywaniu technologii dla prawie każdej transakcji podłączonej do jego sieci.

Przewodnik zakupowy Loopring

Aby kupić cyfrową walutę Loopring, musisz najpierw wybrać spośród giełd internetowych renomowaną giełdę. W przeciwieństwie do internetowych kantorów Fiata, nie musisz odwiedzać osobiście, aby dokonać zakupów na kantorach internetowych i możesz kupić na nich wybraną cyfrową walutę o każdej porze dnia i nocy. Aby kupić cyfrową walutę na giełdach zagranicznych, potrzebujesz jedynie prostej rejestracji, a uwierzytelnienie może być wymagane tylko w przypadku niektórych transakcji.

Aby kupić większość Altcoinów Nie można używać rialów, dolarów ani walut fiat w ogóle. Oczywiście niektóre irańskie kantory sprzedają niewielką liczbę tych monet, które są najczęściej używane na rynku irańskim, ale nie można ich używać do kupowania większości monety, takie jak cyfrowa waluta Loopring. W tym celu należy zakupić cyfrową walutę Loopring za pośrednictwem usług par walutowych po odwiedzeniu strony lub zastosowaniu waluty obcej. Aby to zrobić, najpierw udaj się na jedną z giełd internetowych i określ, za jaką parę walutową chcesz kupić Loring.

Obecnie większość transakcji w walutach cyfrowych Loopring na giełdzie Bainance odbywa się za pomocą pary walutowej LRC/BTC. Następnie większość tych kryptowalut jest przedmiotem obrotu na giełdzie OKEx za pomocą pary walutowej LRC/USDT.

Portfel z pętelką

do przechowywania i przesyłania dowolnego cyfrowego portfela walutowego będziesz potrzebować Portfele cyfrowe mają teraz miliony użytkowników. Każdy użytkownik wybiera swój cyfrowy portfel walutowy według swoich potrzeb i upodobań. Portfele Ramirez stanowią interfejs między Tobą a różnymi łańcuchami bloków; Dzięki temu możesz używać portfela cyfrowego do sprawdzania ilości dostępnej waluty, wysyłania lub odbierania haseł oraz wykonywania innych powiązanych operacji. Możesz skorzystać z portfela oprogramowania i zainstalować go na swoim komputerze, laptopie lub telefonie komórkowym. Ponieważ cyfrowa waluta Loopring opiera się na blockchainie Ethereum. Możesz używać wszystkich portfeli do przechowywania lub przesyłania cyfrowej waluty Loopring. Na przykład możesz używać Trust Wallet, Exodus, Jacks i innych portfeli obsługujących tokeny ERC-20 do przechowywania i wymiany cyfrowej waluty Loopring.

CZYTAĆ:  Co to jest GSM (globalny system komunikacji mobilnej)?

Uwagi końcowe

Braki w scentralizowanym systemie wymiany sprawiają, że zdecentralizowane usługi wymiany są lepsze. Loopring Digital Currency zapewnia zdecentralizowaną usługę wymiany, która umożliwia tworzenie zamówień nawet w trybie offline.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie redmiPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo