Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest wyszukiwarka Bing?

W artykule o tym, czym jest wyszukiwarka, powiedzieliśmy, że oprócz wyszukiwarki Google istnieje jeszcze jedna wyszukiwarka, zwana wyszukiwarką Bing, z której wiele osób może nie korzystać tak często jak Google. W tym artykule opowiemy czym jest Bing (czym jest bing) i kiedy konkurował z Google. Zostań z nami.

Lista tego artykułu (klikając na dowolny tytuł zostaniesz przeniesiony do tej części) ukryty Co to jest Bing? Jak działa algorytm wyszukiwarki Bing? Wybór najlepszych opcji do wyświetlenia na stronie wyników Jakie towary Bing chce zaoferować swoim klientom? Funkcje wyszukiwarki Bing Co oznaczają niebieskie linki w wyszukiwarce Bing? Realizacja przetargów spośród najlepszych kandydatów Wykorzystanie linków reklamowych Rozmiar strony aplikacja bing Zarejestruj się na Bing

W artykule Czym jest wyszukiwarka, możesz przeczytać o pojęciu wyszukiwarki.

Co to jest Bing?

Bing lub Bing to wyszukiwarka zaprojektowana przez Microsoft i ma podobne funkcje do wyszukiwarki Google, a jej wygodę dla użytkowników wynika z nieskomplikowanych algorytmów.

Według statystyk opublikowanych w 2019 roku Google z 90% udziałem w dalszym ciągu znajduje się w czołówce najpopularniejszych wyszukiwarek, a za nimi plasują się Bing, Baidu, Yahoo i Yandex. Być może na pierwszy rzut oka udział innych wyszukiwarek w porównaniu do Google może wydawać się niewielki, ale Bing z 8% udziałem i wzrostem zapytań do 1,3 miliarda miesięcznie staje się poważnym konkurentem dla popularnej wyszukiwarki użytkowników . To jest Google.

W ramach nowego rebrandingu tej wyszukiwarki zmieniono jej nazwę na Microsoft Bing. W ramach tego rebrandingu wyszukiwarka Bing firmy Microsoft również zmieniła swoje logo.

CZYTAĆ:  Co to jest podpisany sterownik dla systemu Windows 7?

Jak działa algorytm wyszukiwarki Bing?

Bing ma algorytm całej strony, który porządkuje treść wyników (SERP) przed wyświetleniem jej użytkownikowi. Algorytm ten sprawia, że ​​wyszukiwarka sprawdza zawartość witryn przed wyświetleniem użytkownikowi wyników i ostatecznie wyświetla użytkownikowi najbardziej odpowiednie witryny.

Nathan Chalmers, starszy menedżer zespołu wyszukiwania Bing, udzielił niedawno wyjaśnień na temat działania tej wyszukiwarki, które omówimy poniżej.

Jak działa wyszukiwarka Bing?

Wybór najlepszych opcji do wyświetlenia na stronie wyników

Wybór najlepszych opcji do wyświetlenia na stronie wynikówRobienie tego jest obowiązkiem zespołów odpowiedzialnych za optymalizację wyników w oparciu o najlepsze doświadczenie użytkownika i SEO witryny. W rzeczywistości celem Bing jest jak najszybsze doprowadzenie użytkownika do sukcesu.

Kryterium wyboru kandydatów w Bingu do wyświetlenia w najwyższych wynikach jest wartość merytoryczna elementów lub stron. Wykresy wiedzy, pudełka ze zdjęciami i filmami, instrukcje itp., jeśli mogą stworzyć dla użytkowników większą wartość niż niebieskie linki, wzrośnie prawdopodobieństwo ich umieszczenia w najwyższych rankingach.

Po wyłonieniu kandydatów przychodzi kolej na ostatni etap, czyli algorytm Whole Page. Organizując kandydatów, algorytm ten kategoryzuje najlepsze wyniki na podstawie wyszukiwanego hasła i wyświetla je użytkownikowi. Więcej informacji znajdziesz w artykule Czym jest SEO?

Jeśli potraktujesz każdą stronę wyników wyszukiwania jako produkt, który Bing i Google sprzedają swoim użytkownikom, prawdopodobnie uzyskasz lepszy pogląd na algorytmy wyszukiwarek, odpowiadając na następujące pytanie.

Jakie towary Bing chce oferować swoim klientom?

Rolą algorytmu Whole Page jest wytworzenie możliwie najlepszego produktu z dostępnych części, zgodnie z sugestią zespołu Bing Optimization.

Cóż, aby lepiej zrozumieć problem, omówimy szczegółowo, jak uporządkować wyniki.

Funkcje wyszukiwarki Bing

Wybitne cechy Binga są uważane za jeden z ważnych wskaźników w konkurencji z Google, co omawiamy poniżej z niektórymi z tych funkcji:

  1. Gdy będziesz szukać swojego hasła w Bing, wyświetli się kilka sugestii związanych z Twoim terminem, co pozwoli uzyskać lepsze wyniki. Ta funkcja nazywa się Automatyczne sugerowanie i możesz to wyłączyć, jeśli chcesz. Ale nie radzimy Ci tego robić.
  2. Nieskończony Zwój pomaga uniknąć poruszania się pomiędzy stronami wyników wyszukiwania podczas wyszukiwania obrazów w silniku Bing, a jest to funkcja, której nie można łatwo zignorować.
  3. funkcja Szybki podgląd dzięki któremu możesz uzyskać krótką informację o wyniku wyszukiwania bez klikania na niego.
  4. Historia wyszukiwania to kolejna funkcja, którą Bing ma w Google. W tej funkcji zapisana jest godzina i data wyszukiwanego hasła, dzięki czemu możesz do niego ponownie się odwołać. Tę funkcję można wyłączyć w Bing.
  5. Cechą istotną przy wyszukiwaniu filmów w Bingu jest wyświetlenie pierwszych trzydziestu sekund wyników bez konieczności klikania i wchodzenia na stronę, co nazywa się Inteligentny podgląd wideo
CZYTAĆ:  Pomocna jest wspólna skrzynka odbiorcza dla zespołów roboczych

Pobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmobezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie lawyBezpłatne pobieranie motywów WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmo