Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Co zrobić, jeśli nigdzie nie dotrzesz z HubSpot CRM

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co zrobić, jeśli nigdzie nie dotrzesz z HubSpot CRM

Twoja firma, szukając nowej przewagi, aby zachęcić więcej potencjalnych klientów, większą sprzedaż i wyższy poziom umiejętności zawodowych, zainwestowała w nowe narzędzie do zarządzania relacjami z klientami, aby zmaksymalizować marketing przychodzący i sprzedaż. Na początku byłeś bardzo podekscytowany możliwościami HubSpot CRM, ale z czasem zacząłeś w to wątpić. Wydaje się, że niewiele ci to daje.

Możesz poczuć, że nadszedł czas, aby opuścić statek i spróbować szczęścia z powrotem na oceanie, ale zanim się na to zdecydujesz, HubSpot ma kilka narzędzi i zasobów, z którymi zdecydowanie powinieneś się zapoznać, aby odblokować więcej możliwości Twojego HubSpot CRM. Wiedzą, jak działa ich CRM wewnątrz i na zewnątrz, ale wiedzą też, że niekoniecznie każdy będzie wiedział, jak go używać tak dobrze, jak oni.

Dlatego stworzyli Akademię HubSpot, Lekcje i programy Partnerskie. Jeśli czujesz, że nic nie osiągniesz dzięki HubSpot CRM, te narzędzia są dla Ciebie.

1. Akademia HubSpot

Akademia HubSpot to idealne miejsce, jeśli masz trudności z pełnym wdrożeniem systemu HubSpot CRM — a nawet całej strategii marketingu przychodzącego. Akademia jest światowym liderem w dziedzinie marketingu przychodzącego i edukacji sprzedażowej, która pomoże Ci zmaksymalizować Twoje narzędzia i strategie.

Aby rozpocząć, wystarczy założyć konto, co zajmie Ci całą minutę. (Wszystko, czego potrzebujesz, to imię i nazwisko, adres e-mail i hasło). Gdy to zrobisz, uzyskasz dostęp do szerokiej gamy przydatnych kategorii, treści i tematów.

Kategorie obejmują zakres od CRM, projektowania i rozwoju aż po marketing i sprzedaż. Możesz angażować się w transmisje, certyfikaty, lekcje, szybkie odpowiedzi lub przewodniki użytkownika, aby zagłębić się w wiedzę, którą próbujesz znaleźć. Poruszane przez nich tematy obejmują wszystkie aspekty marketingu przychodzącego, takie jak wezwania do działania, strony docelowe, projektowanie ukierunkowane na wzrost i nie tylko.

Rekommenderad:  Jak naprawić, że nie możemy aktywować systemu Windows na tym urządzeniu, ponieważ nie możemy połączyć się z serwerem aktywacji Twojej organizacji?

2. Lekcje HubSpot

W ramach Akademii znajdziesz również Lekcje. Są to krótkie, samodzielne moduły szkoleniowe, które pozwolą Ci opanować określone tematy marketingowe lub sprzedażowe. Każda lekcja trwa mniej niż 30 minut i podobnie jak reszta Akademii, jest dostępna za darmo (po prostu zakładając konto).

Gdy odwiedzisz stronę Lekcje, zobaczysz je ułożone przed sobą. Krótki opis powie Ci, o czym jest każda lekcja, ile jest filmów i łączną długość wszystkich filmów w minutach.

Niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu postów na blogu, projektowaniu doświadczeń użytkownika opartych na ścieżce zakupowej, czy dostarczaniu potencjalnych klientów swojemu zespołowi sprzedaży — dostępne są lekcje dotyczące każdego aspektu marketingu przychodzącego.

3. Partner HubSpot

Na koniec przejdź do Partnerów HubSpot, aby połączyć siły z certyfikowanym partnerem HubSpot, aby pomóc w szkoleniach, sprzedaży przychodzącej, sprzedaży i nie tylko. Jeśli z HubSpot nic nie osiągniesz, najlepiej będzie poszukać pomocy. Partner HubSpot może pomóc w strategii i realizacji, aż do szkolenia HubSpot, aby zmaksymalizować Twoją inwestycję.

Oczywiście chcesz korzystać z najlepszej technologii CRM. Jeśli zainwestowałeś w HubSpot CRM — jedną z najbardziej znanych na świecie technologii marketingu przychodzącego — chcesz uzyskać z niej jak najwięcej. Ale to nie jest system plug-and-play; trzeba poświęcić trochę czasu i uwagi na dostosowanie HubSpot CRM, aby działał dla Ciebie. Co więcej, nauczenie się wszystkiego, co może zrobić, jest niezbędne, aby móc go używać do skalowania swojej firmy. Dzięki Akademii HubSpot, Lekcjom i Partnerom możesz znaleźć to wsparcie i sprawić, by Twój CRM działał.