Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Coinbase współpracuje z Google: Oto dlaczego jest to ogromne dla Crypto

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Coinbase współpracuje z Google: Oto dlaczego jest to ogromne dla Crypto

Coinbase podjął gigantyczne kroki w przybliżeniu branży kryptograficznej do głównego nurtu. Jako pierwsza w historii giełda kryptowalut, która weszła na giełdę, umożliwiła inwestorom inwestowanie w akcje kryptowalut bez konieczności wchodzenia w przestrzeń lub posiadania kryptowaluty.

Teraz Coinbase ponownie zrobił kolejny gigantyczny krok w celu przyspieszenia adopcji Web3, współpracując z jedną z największych firm na świecie: Google.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Coinbase i Google rozpoczynają strategiczne partnerstwo

Coinbase ogłosił 11 października 2022 r., Że nawiązuje strategiczne partnerstwo z pakietem przetwarzania w chmurze Google, Google Cloud, po kilku miesiącach negocjacji i współpracy między obiema firmami. Web3 to zdecentralizowany internet nowej generacji, w którym ludzie i podmioty korporacyjne mogą budować i posiadać zasoby cyfrowe, a zarówno Google, jak i Coinbase wierzą, że wszelkiego rodzaju firmy wkrótce zaczną tworzyć obecność w tej przestrzeni.

Ponieważ zespół Google Cloud jest otwarty na pomysł poszerzenia zakresu usług kryptograficznych i budowania w Web3, Coinbase zdecydował się na podjęcie tego partnerstwa, aby połączyć obie firmy w dążeniu do zwiększenia adopcji Web3.

Google użyje Coinbase do dostarczania płatności kryptowalutowych klientom w chmurze

W wyniku partnerstwa wybrana grupa klientów Google Cloud, którzy już rozwijają usługi Web3, może zacząć płacić za usługi za pomocą wybranych kryptowalut, z obsługą płatności przez Coinbase Commerce.

Co więcej, usługa Node Coinbase Cloud umożliwi programistom Web3 dostęp do danych blockchain Google Cloud za pośrednictwem BigQuery. Integracja powinna umożliwić szybszy rozwój przy mniejszych kosztach ogólnych.

Ponadto Google będzie korzystać z bezpiecznej instytucjonalnej i korporacyjnej platformy powierniczej i transakcyjnej Coinbase, Coinbase Prime, do świadczenia instytucjonalnych usług kryptograficznych.

Coinbase wybrał Google Cloud jako swojego dostawcę usług w chmurze, aby wykorzystać swoją rozległą infrastrukturę sprzętową i obliczeniową. Aby zapewnić swoim klientom wgląd w kryptografię oparty na uczeniu maszynowym, Coinbase będzie również wykorzystywać doskonałe technologie danych i analityczne, które zapewnia Google, aby zbudować bezpieczną globalną platformę danych w Google Cloud.

Rekommenderad:  Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Google Chrome (2 Szybkie sposoby)

Warto zauważyć, że Google zapewnia jedne z najlepszych i najtańszych usług przechowywania danych w chmurze na świecie.

Dlaczego partnerstwo Google-Coinbase jest ogromne dla kryptowalut

Google to jedna z największych firm na świecie, dominująca w wyszukiwarkach internetowych, reklamie i wielu innych obszarach technologii. Coinbase jest również głównym liderem w przestrzeni kryptograficznej, a ich sojusz może pomóc kryptowalutom zająć ważne miejsce w głównym nurcie branży technologicznej.

Dzięki determinacji Coinbase do dalszego rozwoju technologii Web3, obie firmy będą się uzupełniać, aby zapewnić, że Web3, którego krypto jest w centrum, stanie się rzeczywistością.

Nie ma wątpliwości, że rozwój Web3 będzie kontynuowany, a firmy takie jak Google chcą pozostać w czołówce internetu. Współpraca z Coinbase pokazuje, że Google z pewnością postrzega kryptowalutę jako awangardę tego rozwoju. Jednak nie wychodź i nie zaczynaj spekulować na temat tego, jakie krypty Google przewiduje jako część swojej platformy Web3 — nie było wzmianki o konkretnej kryptografii, więc na razie są to spekulacje.

Mimo to, jak zwolennicy kryptowalut lubią memować: „To jest dobre dla Bitcoina”.