ColorfulNotifs sprawia, że ​​banery powiadomień w iOS są bardziej kolorowe

ColorfulNotifs sprawia, że ​​banery powiadomień w iOS są bardziej kolorowe 1

Jeśli podoba Ci się posiadanie zepsutego systemu iOS 13 dzięki Checkra1n lub unc0ver i szukasz czegoś na początek w dziale dostosowywania interfejsu, jedną z rzeczy, które możesz chcieć sprawdzić, jest nowo wydany i darmowa poprawka jailbreak dubbingowana ColorfulNotifs przez dewelopera iOS Neoney.

Jak już zapewne wywnioskowałeś z nieco wyraźnej nazwy ulepszenia, ColorfulNotifs stosuje niestandardowe schematy kolorów do przychodzących banerów powiadomień w telefonie.

Na powyższych przykładach zrzutu ekranu możesz zobaczyć kilka przykładów ColorfulNotifs w pracy. Ulepszenie pobiera dominujący kolor z ikony aplikacji w powiadomieniu banerowym, a następnie stosuje go do samego banera. Na przykład Facebook baner powiadomień jest ciemnoniebieski, podczas gdy YouTube baner powiadomień jest czerwony, a baner powiadomień Snapchat jest żółty. I tak dalej…

ColorfulNotifs nie ma żadnych opcji do skonfigurowania, ponieważ poprawka automatycznie obsługuje wybrane kolory. Jeśli kiedykolwiek chcesz przywrócić natywne kolory powiadomień, musisz odinstalować modyfikację z urządzenia.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem ColorfulNotifs mogą pobierz ulepszenie za darmo z repozytorium Packix za pośrednictwem preferowanego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje wszystkie urządzenia iOS 13 z jailbreakiem.

Czy Twoje kolorowe powiadomienia będą bardziej kolorowe dzięki ColorfulNotifs? Udostępnij dlaczego lub dlaczego nie w sekcji komentarzy poniżej.