Colorfy Online na PC (Windows) I Mac

Jak szybko zmieniło się nasze życie, nic dziwnego, że tak wielu ludzi szuka szybkich i skutecznych lekarstw na codzienne lęki. „Kolorowanki dla dorosłych” to sprawdzona i sprawdzona metoda dla wielu osób walczących o przetrwanie w codziennym życiu Colorfy– aplikacja mobilna skoncentrowana na tej praktyce – odniosła w rezultacie spory sukces, nawet jeśli nie jest technicznie dostępne na Windows Komputery PC lub Mac jeszcze całkiem. Jesteśmy tutaj z przewodnikiem, który pokaże Ci, jak uzyskać dostęp do tej prostej (ale niesamowitej) aplikacji w zaciszu większego ekranu niż na jakimkolwiek urządzeniu mobilnym.

Ludzie niewtajemniczeni w zjawisku „kolorowania dla dorosłych” mogą tego nie rozumieć, ale trudno jest zaprzeczyć skuteczności praktyki, gdy staje się ona międzynarodowym sukcesem. To, co niegdyś było zarezerwowane dla dzieci, jest obecnie uwzględniane przez dorosłych mężczyzn i kobiety, a jego migracja na urządzenia mobilne sprawiła, że ​​ten pomocny proces znalazł się w kieszeni. „Sztuka jako terapia” to teoria istniejąca od setek lat, ale dopiero niedawno współczesna medycyna zaczęła traktować ją tak poważnie, jak na to zasługuje. Zaburzenia lękowe i szalony niepokój, które mogą być wywołane przez bardziej zatłoczoną kulturę, niż ludzkość kiedykolwiek znała, spowodowały więcej badań i uwagi w jaki sposób możemy złagodzić objawy i problemy od tych, którzy cierpią na nie, a jedna z tych metod została sprowadzona prosty akt barwienia.

Dla jasności żadne z tych badań nie przedstawiało sztuki jako lekarstwo. Zamiast tego akt barwienia służył łagodzeniu stresu i zmniejszaniu wpływu widocznych objawów u osób, które go ćwiczyły. Colorfy wykorzystuje tę tendencję i zapewnia swoim użytkownikom wiele różnych wzorów i obrazów, które można pokolorować na samym ekranie. Korzystanie z rzeczywistych, namacalnych narzędzi może zawsze dawać lepsze wyniki, ale dla tych, którzy są w drodze, Colorfy jest wspaniałą alternatywą.

pokoloruj iPada

Wzory i obrazy dostępne w Colorfy przedstawiają coś dla każdego, kto pobierze aplikację. Niektóre projekty będą proste, podczas gdy inne będą wymagać wyćwiczonej ręki i większego skupienia na ukończeniu. Ta różna trudność pozwala Colorfy zaspokoić każde środowisko, od pracy do domu. Istnieje jednak zastrzeżenie, które obecnie istnieje dla Colorfy i stanowi barierę dla większej liczby użytkowników, którzy z niego korzystają:

Jest dostępny tylko w systemie Android i iOS, bez żadnej widocznej alternatywy dla osób, które wolałyby go używać na większym ekranie. Choć na początku może nie być to oczywiste jest rzeczywista alternatywa, która jest bardziej dostępna niż myślisz i pozwoli Ci uruchomić Colorfy na komputerze Mac lub Windows Komputer ze względną łatwością.

Przenoszenie Colorfy na komputer stacjonarny lub laptop

Czasami większy ekran jest po prostu lepszy. Twoje oczy i koncentracja mogą bardzo podziękować za wybranie aplikacji na powierzchnię, na której oczy mają więcej miejsca do wędrowania i eksploracji, niż przywiązania do smartfona lub tabletu. Jeśli to brzmi jak ty, następujący proces otworzy zupełnie nowy świat możliwości aplikacji.

Nie ma natywnej wersji Colorfy poza tym, co można znaleźć w sklepach z aplikacjami na Androida i iOS, więc musimy zrobić to na komputerze. Osiągniemy to poprzez emulację Androida, ale nie martw się; nawet jeśli ta koncepcja jest dla Ciebie obca, pokażemy Ci, jak ją osiągnąć, wykonując kilka prostych kroków.

Emulacja to proces „oszukiwania” zasobów komputera w celu działania jak inny system operacyjny lub środowisko cyfrowe. Właściciele komputerów Mac używają Bootcamp do emulacji Windows od lat i tak samo przedstawimy Ci kilka dobrze zaprojektowanych programów innych firm, które pozwolą emulować system operacyjny Android. „A co z iOS?”, Możesz zapytać. Podczas AppleMobilny system operacyjny jest teoretycznie otwarty na emulację, zastrzeżone kodowanie i brak elastyczności w systemie operacyjnym sprawiają, że emulacja jest koszmarem. Dlatego będziemy polegać wyłącznie na emulacji Androida, nawet jeśli jesteś właścicielem komputera Mac!

Zapewniamy, że emulacja Androida jest w 100% legalna i wiąże się z bardzo niewielkim ryzykiem, o ile postępujesz zgodnie z naszymi przydatnymi instrukcjami.

Emulatory Androida

Znalezienie odpowiedniego emulatora dla Twoich potrzeb nie musi być trudnym zadaniem, a my mamy kilka silnych rekomendacji, które pozwolą Ci uniknąć kłopotów z polowaniem na niego. Istnieje kilka kwalifikujących się priorytetów, które wykorzystamy do ustalenia, które z nich będą dla Ciebie odpowiednie:

  • Czy obsługuje ekran dotykowy? Nie zawsze jest to najważniejsza funkcja, ale dla Colorfy będziesz jej potrzebować. Związek między używaniem rąk a odpowiadającą im reakcją na ekranie jest ważny dla potencjału terapeutycznego Colorfy.
  • Czy to jest łatwe w użyciu? To jest zawsze ważne i pozostaje takie, ponieważ niektóre programy są nadęte niepotrzebnymi funkcjami, których przeciętny użytkownik nie potrzebuje.
  • Czy zabierze zasoby twojego komputera? Trudno jest polecić pobieranie oprogramowania, które pochłonie kilka gigabajtów wolnego miejsca na dysku twardym, więc zmniejszyłem liczbę rywali do tych, które z większym prawdopodobieństwem zmieszczą się na twoim komputerze.

Biorąc to pod uwagę, przedstawię trzy rekomendacje, które, mam nadzieję, spełnią twoje potrzeby. Wszystkie są stosunkowo mało uciążliwe i pozwolą Ci swobodnie uruchamiać Colorfy i inne aplikacje na Androida, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera Mac, czy Windows PC.

  • Bluestacks: Najpopularniejszy emulator Androida na rynku dzięki doskonałemu programowaniu i profesjonalnej prezentacji. Nie wspominając o tym, że jest szeroko rozpowszechniony wśród graczy na Androida; poradzi sobie z Colorfy, a także dowolnym dedykowanym urządzeniem z Androidem, i jest łatwy w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Darmowa wersja jest dostarczana z obsługą reklam oprogramowania innych firm, ale jeśli chcesz wydać ponad $2 miesięcznie możesz przejść na wersję „premium” bez reklam.
  • Andyroid: Mój osobisty emulator i wszechstronne oprogramowanie. Uważam, że minimalistyczne, proste podejście Andyroida jest lepsze od konkurencji i ma wiele takich samych funkcji jak Bluestacks.
  • Manymo: Jeśli nie możesz pobrać ani zainstalować oprogramowania na swoim komputerze, Manymo może być Twoim emulatorem. Jest oparty na przeglądarce i wymaga posiadania pliku .apk (aplikacji) dowolnych aplikacji, których chcesz używać, z których większość można znaleźć w Google Play. Dodatkowo będziesz mieć tylko 10 zastosowań o ograniczonym czasie trwania na miesiąc, chyba że zechcesz uiścić opłatę subskrypcyjną. Mimo to Manymo jest tak lekki, jak lekki, ponieważ nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, aby go obsługiwać.

Każdy z powyższych emulatorów pozwoli nam kontynuować, więc zdecyduj, który najlepiej pasuje Twój preferencje, a następnie postępuj zgodnie z odpowiednimi procedurami pobierania i instalacji (wszystkie będą bardzo proste). Następnie uruchom nowe oprogramowanie, a zobaczysz, że ogólny układ jest bardzo podobny do ekranu głównego Androida. Do wszystkich celów i celów możesz poruszać się po nim tak, jak na urządzeniu z Androidem.

Interakcja z Colorfy na Twoim urządzeniu Windows PC lub Mac

Najpierw musisz pobrać Colorfy, co można zrobić ze sklepu Google Play. Ponieważ technicznie używasz prawidłowego wystąpienia systemu operacyjnego Android, kopia Colorfy również będzie. Odtąd interakcja z popularną aplikacją będzie zależeć od konfiguracji sprzętu.

kolorowy obraz 02

Jeśli Twój komputer stacjonarny lub laptop ma ekran dotykowy i rejestruje się za pomocą nowego emulatora, będziesz mógł wchodzić w interakcje z aplikacją Colorfy za pomocą dotykowych elementów sterujących na ekranie – tak jak na smartfonie lub tablecie! Jeśli tak nie jest, nie masz szczęścia. Każdy powyższy emulator ma kontrolki myszy i klawiatury zaprojektowane do emulacji rodzajów ruchów, które można wykonać za pomocą rzeczywistych kontrolek dotykowych. Możesz stracić niektóre uspokajające efekty kolorowania, jeśli nie używasz rąk do interakcji z rzeczywistym obrazem, ale nadal możesz odebrać część tego doświadczenia, które w innym przypadku można znaleźć tylko na urządzeniu mobilnym .

Badania medyczne mające na celu związek między sztuką a uzdrawianiem wciąż trwają, a przez cały czas dokonywane są nowe odkrycia. Jeśli cierpisz z powodu codziennego lub powtarzającego się niepokoju, prosta praktyka kolorowania może być tylko szybką naprawą potrzebną do zmniejszenia części tego stresu w zdrowy, możliwy do opanowania sposób. Na szczęście bezproblemowa praktyka emulacji Androida może pomóc w łączeniu mobilności z wygodą komputera stacjonarnego lub laptopa, bez względu na to, gdzie jesteś. Tak długo, jak możesz przeskoczyć online i pobrać jeden z naszych rekomendowanych emulatorów, kupując Colorfy dla siebie Windows Komputer PC lub Mac można wykonać w ciągu kilku minut. Jeśli jesteś użytkownikiem Colorfy, który ma doświadczenia i zeznania, lub jeśli jesteś czytelnikiem z dalszymi pytaniami dotyczącymi aplikacji i oprogramowania omówionymi w tym artykule, opublikuj poniższe komentarze!