ConfirmRotate zapobiega przypadkowym obrotom wyświetlacza, szczególnie w łóżku

ConfirmRotate zapobiega przypadkowym obrotom wyświetlacza, szczególnie w łóżku 1

Często uważam, że mogę obracać ekran mojego iPhone'a między orientacją pionową a poziomą, co jest oczywiste, gdy oglądam filmy. Ale nie można zaprzeczyć, że funkcja automatycznego obracania iOS może być tak samo denerwująca, jak jest przydatna i dlatego Apple zapewnia przełącznik w Centrum sterowania do włączania i wyłączania automatycznego obracania na żądanie.

Chociaż miło jest mieć możliwość włączania i wyłączania automatycznego obracania na żądanie, ten sam proces może być równie niewygodny, jak radzenie sobie z przypadkowymi automatycznymi obrotami. Mając to na uwadze, uważamy, że zadzwonił niedawno wydany usprawnienie jailbreak Potwierdź Obrót przez twórcę iOS CardboardFace spotyka nas w połowie drogi, zapewniając funkcjonalność, której naprawdę chcemy.

ConfirmRotate zapobiega przypadkowym obrotom wyświetlacza, szczególnie w łóżku 2

Tak jak sugeruje nazwa poprawki, ConfirmRotate wyświetla komunikat potwierdzający, gdy telefon ma zamiar obrócić orientację wyświetlacza i pozwala wybrać, co będzie dalej. W przykładach zrzutów ekranu powyżej i poniżej, jeden przedstawiający orientację pionową, a drugi przedstawiający orientację poziomą, możesz zobaczyć, jak ten monit wygląda i jak użytkownik będzie z nim współdziałał.

Ta poprawka będzie szczególnie pomocna w sytuacjach, w których użytkownik położy się bokiem w łóżku, ponieważ jego iPhone prawdopodobnie będzie chciał zmienić orientację poziomą, gdy to wykryje. Dzięki ConfirmRotate użytkownik może po prostu temu zapobiec, pozwalając cieszyć się nieprzerwanym trybem portretowym.

Po zainstalowaniu użytkownicy znajdą dedykowane okienko preferencji w aplikacji Ustawienia, w którym mogą skonfigurować szereg opcji:

ConfirmRotate zapobiega przypadkowym obrotom wyświetlacza, szczególnie w łóżku 3

Tutaj możesz:

  • Włącz lub wyłącz modyfikację na żądanie
  • Ukryj lub pokaż powiadomienia o poprawkach
  • Po przełączeniu aplikacji przywróć orientację pionową urządzenia
  • Wyłącz blokadę orientacji, gdy słuchawka jest zablokowana
  • Skonfiguruj wyskakujące okienka
  • Aplikacje z czarnej listy
  • Animuj obroty

Deweloper zawiera przycisk Zastosuj w prawym górnym rogu okienka preferencji, dzięki czemu można zapisać wszelkie wprowadzone zmiany na liście opcji.

Niezależnie od tego, czy masz dość sposobu, w jaki iOS obsługuje automatyczne obracanie, czy szukasz sposobu na wyróżnienie telefonu z uszkodzonym więzieniem, ConfirmRotate to świetny sposób na zrobienie jednej z tych rzeczy. Co najważniejsze, nie jest tak nachalny jak AppleFunkcja blokady rotacji, która zapewnia bardziej natychmiastowe podejmowanie decyzji.

Ulepszenie jest dostępne jako $0.99 zakup z repozytorium Packix za pośrednictwem preferowanego menedżera pakietów i obsługuje wszystkie urządzenia iOS 11, 12 i 13 z jailbrokenem. Ponadto będziesz potrzebować zależności LibSparkAppList z repozytorium SparkDev jeśli jeszcze tego nie masz.

Czy pobierasz ConfirmRotate? Udostępnij dlaczego lub dlaczego nie w sekcji komentarzy poniżej.