Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Conversion.ai Pozyskanie Headlime to zła wiadomość dla użytkowników Headlime

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Conversion.ai Pozyskanie Headlime to zła wiadomość dla użytkowników Headlime

GPT-3 przestrzeń copywritingu nagrzewa się wraz z Aktualności Copy.ai zebrało blisko $3 milion w rundzie prowadzonej przez Craft Ventures na początku tego miesiąca, a teraz Headlime, popularny GPT-3 narzędzie do copywritingu nabyty przez inne podobne narzędzie, Conversion.ai.

Sztuczna przestrzeń do copywritingu to stosunkowo nowa koncepcja, która zyskuje na popularności, ale ewoluuje w miarę wprowadzania nowych modeli cenowych w celu finansowania tej przestrzeni. Nastąpił duży wzrost liczby start-upów oferujących narzędzia oparte na GPT-OpenAI3 model uznawany za złoty standard w sztucznym copywritingu. Niedawne przejęcie Headlime przez Conversion.ai wskazuje na dojrzewanie branży. Chociaż do konsolidacji przestrzeni pisania AI jest jeszcze daleko, zdecydowanie sprawia to, że ludzie spoza tej branży siedzą i zwracają na to uwagę. To w końcu poważny biznes, który przynosi klientom prawdziwą wartość dodaną.

Danny Postma z Headlime zdobywa wielkie zwycięstwo

Niech nie będzie wątpliwości co do tego, kto zyska najwięcej na tej umowie. Danny Postma, który niemal w pojedynkę doprowadził Headlime do obecnego stanu, z pewnością dużo zyska. Ani Headlime, ani Conversion.ai nie ujawniły szczegółów finansowych transakcji. Ogólne oczekiwanie jest takie, że wartość będzie wystarczająco wysoka dla jednoosobowej firmy typu bootstrap. The O stronie na Headlime wymienia tylko trzy osoby będące częścią zespołu, w tym copywritera i przedstawiciela obsługi klienta. Postma obejmie strategiczną rolę w zespole Conversion.ai, co dla niego osobiście jest po raz kolejny świetną wiadomością.

Postma jest prawie jak dziecko z plakatu przestrzeni SaaS Lifetime Deal (LTD). Pod koniec zeszłego roku przeprowadził bardzo udaną kampanię LTD, również na swojej własnej stronie internetowej, zamiast korzystać z uznanych platform, takich jak AppSumo. Chociaż Headlime istniało jeszcze przed przyjęciem GPT-3 modelu, prawdziwy sukces przyniosła kampania LTD. „” potwierdza Postma w swoim poście na blogu ogłaszającym przejęcie. Dość powiedzieć, że za zmianę losów odpowiedzialni byli jego pierwsi klienci, którzy wsparli Headlime i wykupili Lifetime Deal.

Rekommenderad:  Instagram Aby rozpocząć ukrywanie licznika „Lubię to” dla użytkowników z USA

Pierwsi zwolennicy tracą

Choć jasne jest, że Postma wygrywa na tej transakcji, istnieje jeden z interesariuszy, który może mieć wrażenie, że został potraktowany jako surowa transakcja – nabywcy Headlime LTD. LTD zostało sprzedane z obietnicą dożywotniego dostępu do Headlime ze wszystkimi przyszłymi ulepszeniami. Postma dotrzymuje słowa, ale częściowo. Chociaż nabywcy LTD będą nadal mieli dostęp do Headlime, nie będzie tam żadnych nowych wydarzeń. Oto podsumowanie:

  • Headlime i Conversion.ai pozostaną na razie niezależne.
  • Klienci Headlime będą nadal mieli dostęp do wszystkich istniejących narzędzi Headlime.
  • Conversion.ai rozpoczęło już integrowanie funkcji Headlime ze swoją platformą.
  • Jeśli i kiedy zdecydują się zrezygnować z Headlime, obiecują przenieść klientów Headlime do „porównywalnego planu”. Pamiętaj, że na konwersji.ai nie ma planu LifeTime
  • Założyciel Conversion.ai, Dave Rogenmoser, wyjaśnił niektóre kwestie Facebook grupy, w których użytkownicy Headlime nie otrzymają większości funkcji Conversion.ai, a Headlime nie otrzyma również żadnych dodatkowych funkcji.

Jest całkiem oczywiste, dlaczego pierwsi sponsorzy, którzy uwierzyli w etykę pracy Danny’ego Postmy i jego wizję Headlime, mogą czuć, że stracili tutaj uczciwy interes.

Ale to świetna wiadomość dla klientów Conversion.ai. Postma to imponujący dodatek do zespołu, który wkrótce otrzyma kilka unikalnych funkcji Headlime, takich jak strony docelowe AI. To nie tak, że Conversion.ai nie mogło odtworzyć funkcji udostępnianych przez Headlime, ale fakt, że do zespołu dołączył ktoś taki jak Danny Postma, musiał ich skłonić do skorzystania z tej oferty. Nie wspominając już o istniejącej bazie abonentów Headlime, które jest jednym z najstarszych narzędzi w przestrzeni Artificial Copywriting.

Table of Contents