Coraz więcej szczegółów na temat ekranu OnePlus i ładowania jest znanych 8

Po zeszłym roku OnePlus był świetny, tworząc najlepsze smartphones 2019, w 2020 roku chiński producent nie zamierza obniżać listy! W mediach społecznościowych ujawnił kilka szczegółów na temat ekranu OnePlus i technologii szybkiego ładowania 8.

Ten smartfon ma zostać zaprezentowany jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Biorąc pod uwagę wszystko, co firma zajęła się, prawdopodobnie staniemy przed jednym z najlepszych smartphones w tym roku!

Coraz więcej szczegółów na temat ekranu OnePlus i ładowania jest znanych 8

OnePlus jest już całkowicie skoncentrowany na OnePlus 8, tym razem najprawdopodobniej będzie miał wersję Lite. Najlepsza wersja, począwszy od oznaczenia Pro, tak jak to miało miejsce w 2019 roku, będzie miała niesamowite technologie!

Oczywiście wydajność będzie na najwyższym poziomie. Taki jest przywilej w smartphones chińskiego producenta, w którym to przypadku istnieją już testy porównawcze, które zostały wydane z wyprzedzeniem.

Coraz więcej szczegółów na temat ekranu OnePlus i ładowania jest znanych 8

Oprócz wydajności inne elementy zostaną wyróżnione, a zgodnie z publikacjami OnePlus na portalach społecznościowych ekran i bateria (ładowanie) są celem wysokich inwestycji i rozwoju.

Ładowanie i wyświetlanie w OnePlus 8 obietnica zaskoczenia

OnePlus zawsze miał bardzo osobliwą postawę w sieciach społecznościowych. Marka komunikuje się zatem bardzo bezpośrednio z entuzjastami, tworząc swoistą społeczność wokół swoich produktów. W następnym smartfonie korzystasz z tego zasobu na swoją korzyść!

Coraz więcej szczegółów na temat ekranu OnePlus i ładowania jest znanych 8 1

Wiadomości zostały przekazane głównie przez Twitter. Po wydarzeniu, w którym ujawnił kilka szczegółów na temat rozwijanej technologii ekranów, właściwości ekranu OnePlus 8 są wzmacniane na różnych platformach, na których obecna jest marka.

Gwarantuje to, że będziesz mieć ekran AMOLED produkowany przez Samsung przy 120 Hz, z technologią MEMC i spektrum kolorów znacznie powyżej średniej! Chińska marka oferuje więcej niż responsywne ekrany o wysokiej rozdzielczości … Dlatego też nacisk kładziony jest również na kolory, płynność i niezawodność w najlepszych reprodukcjach tego rodzaju treści.

Ponadto wydaje się, że wiadomości te dotyczą szybkiego ładowania. Obecna generacja Warp Charge 30T może naładować 70% baterii w 30 minut. To już punkt odniesienia, ale na rynku są szybsze technologie … Przynajmniej na razie!

Ładowanie w mniej niż 30 minut

W zestawie szczegółów, które zostały ujawnione, wskazano, że OnePlus 8 będzie w stanie w pełni naładować akumulator w mniej niż 30 minut. Zatem, jeśli zostanie to potwierdzone, możliwe jest, że technologia szybkiego ładowania działa co najmniej 65 W.

Co sądzisz o cechach, które marka zaprezentowała w sieciach społecznościowych? Biorąc pod uwagę to, co wiemy do tej pory, uważasz, że OnePlus 8 będzie jednym z smartphones 2020? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Xiaomi pokazuje ładowanie 0 100% w zaledwie 17 minut!