Cyberpunk 2077 można ukończyć bez zabijania nikogo

Według najnowszych wiadomości z wystawy E3, Cyberpunk 2077 może zostać ukończony bez zabijania nikogo w trakcie gry.

Cyberpunk 2077 może zostać ukończony bez zabijania nikogo - zdjęcie # 1

Gra nie zmusi nas do zabicia wszystkich przeciwników.

Podczas tegorocznej imprezy demonstracyjnej Cyberpunk 2077 na E3, Projekt Red CD ujawnił to Możesz ukończyć grę bez zabijania przeciwnika. W ubiegłym roku programiści byli przekonani, że ta opcja nie będzie dostępna w ostatecznej wersji gry. Jednak po zebraniu opinii fanów postanowili wprowadzić również nieśmiercionośne metody leczenia.

Prawie każda broń w grze będzie mogła pozbyć się przeciwników w sposób wolny od konfliktów. Zaskakowanie lub uśpienie ich specjalnymi pociskami to tylko jedna z wielu opcji radzenia sobie z wrogami. Wyjątkiem są śmiercionośne bronie, takie jak bazooka, w tym przypadku trudno wyobrazić sobie „tajne morderstwa”.

Podczas programu demonstracyjnego dowiedzieliśmy się również, że gra oferuje wiele możliwości spokojnego wykonania misji. Wymykanie się i niesamowici wrogowie będą na porządku dziennym, a kreatywne wykorzystanie środowiska pozwoli ci pozbyć się niechcianych wrogów.

Umiejętności hakowania naszego bohatera zostaną również wykorzystane do potajemnej eliminacji. Wyłączanie kamer, przesyłanie wirusów do implantów wroga lub hakowanie pobliskich urządzeń – wszystko to można zrobić, aby pozbyć się naszych wrogów w jeszcze bardziej niekonwencjonalny sposób. Dobrym przykładem może być zhakowanie maszyny drinkiem, aby zaczął wyjmować puszkę, co odwróci uwagę naszego wroga.

Podczas gdy gra w ukrycie wymaga więcej cierpliwości i nie dla wszystkich, fajnie jest, gdy twórcy słuchali jej fanów i dodali te możliwości. Ta gra zostanie wydana w dniu 16 kwietnia 2020 r i będą dostępne na konsole PC, PS4 i Xbox One. Na początku można kupić gry. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.