Czarny piątek 2019: najlepsze oferty VPN w tym roku

Komercyjna sieć VPN to najlepszy wybór, aby cieszyć się pożądaną prywatnością od dostawców usług internetowych i instytucji rządowych, stron śledzących i firm zajmujących się spamem cyfrowym. Może pomóc w uzyskaniu dostępu do zablokowanych treści, przezwyciężyć ograniczenia geograficzne dla witryn streamingowych, a nawet zapewnić większą prędkość online, jeśli martwisz się ograniczeniem przepustowości.

Czas zdobyć niesamowitą ofertę na Czarny piątek na jedne z najlepszych produktów VPN na rynku.

1. CyberGhost

Z ponad 5500 serwerami w ponad 90 krajach, CyberGhost oferuje jedne z najszerszych zakresów adresów IP do wyboru. Ten rumuński dostawca VPN zdecydowanie wykracza poza zakres „14 oczu” i nawet nie wymaga twojego prawdziwego imienia, ponieważ każdy adres e-mail wystarczy. (Użyłbym czegoś takiego jak Protonmail). Oprócz karty kredytowej i PayPal możesz używać bitcoinów do dokonywania płatności.

Cyber-duch

CyberGhost pozwala na jednoczesne podłączenie siedmiu urządzeń, w tym Apple, Android, Windows, Linux, Fire TV, Android TV, Roku i więcej. Oferuje 24 ×7 wsparcie na żywo w celu rozwiązania problemów z prędkością lub rozłączeniem.

Obecnie najlepsza oferta to obecnie tylko $20,75 miesięcznie przez łączny okres 36 miesięcy (99 USD co trzy lata). Za $5/ miesiąc dodatkowo możesz uzyskać dedykowane IP z najsilniejszym szyfrowaniem, które będzie twoje i tylko twoje.

2. NordVPN

NordVPN z siedzibą w Panamie oferuje ponad 5600 serwerów do wyboru w ponad 59 krajach. Posiada szereg podstawowych funkcji, w tym szyfrowanie na poziomie wojskowym, przełącznik „zabicia”, szybkie połączenie oraz szybkie i niezawodne prędkości i czas działania większości serwerów. To wspiera Windows, Linux, Mac, Android, iOS, smart TV, router i inne platformy, umożliwiając ochronę sześciu urządzeń w ramach jednego konta.

Obecny trzyletni plan kosztuje $3.49 miesięcznie (z dodatkowymi trzema dodatkowymi miesiącami) lub 125,64 $ co trzy lata. Szyfrowanie plików Nordlocker o wartości 312 USD jest oferowane całkowicie za darmo z trzyletnią subskrypcją VPN. W trybie płatności możesz użyć karty kredytowej, portfeli takich jak Amazon Pay or Alipay, a także twoja ulubiona kryptowaluta, w tym bitcoiny.

3. ExpressVPN

ExpressVPN, konsekwentnie oceniany jako wiodący dostawca VPN przez wiele niezależnych stron z recenzjami, jest dobrym wyborem, jeśli chcesz błyskawicznie uzyskać szybkie prędkości online i gwarantowane zasady braku logów i polityki wycieków, z których są dumni. ExpressVPN nie rości sobie żadnych danych klientów jest kiedykolwiek zapisany na dysku twardym i ma zerową wiedzę DNS. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, znalazł się na liście trzech największych komercyjnych dostawców VPN w Chinach.

Obecnie ExpressVPN obsługuje 160 lokalizacji serwerów VPN w ponad 94 krajach, co jest nieco mniej w porównaniu z wieloma innymi dostawcami z tej listy. Jest 24 ×7 inteligentna obsługa czatu, która pomaga rozwiązać wszelkie problemy związane z siecią dzięki właściwemu wglądowi w problem. Używają również przełącznika „zabicia” i standardów szyfrowania AES-256.

zablokowane strony-expressvpn

Będąc numerem jeden, ExpressVPN jest zdecydowanie droższy niż reszta. Kosztuje $60,67 miesięcznie na 15-miesięczną subskrypcję (trzy miesiące premiowe) lub 99,95 USD rozliczane rocznie. Zaczęli używać bitcoinów oprócz kart kredytowych i PayPal.

4. Hotspot Shield

Jeśli zależy Ci na większej prędkości Internetu niż ta, którą oferuje ci dostawca usług internetowych, Hotspot Shield może być odpowiedzią. Na swojej stronie cytuje obliczenia pomiaru Speedtest.net, aby twierdzić, że połączenie z Hotspot Shield zwiększyło prędkość Internetu nawet o 26.2%

Chociaż może to być nieco subiektywne, bezproblemowy dostawca VPN oferuje wiele innych ważnych funkcji, takich jak szyfrowanie na poziomie wojskowym, dostępność serwera w ponad 70 krajach, zero rekordów przeglądania i połączenie dla co najmniej pięciu urządzeń.

Hotspot Shield

Tarcza Hotspot jest obecnie dostępna $2.99 na miesiąc na trzyletni plan, 107,64 USD rozliczane rocznie. Obsługuje tylko karty kredytowe i PayPal.

5. Ivacy VPN

Jeśli szukasz niedrogiej usługi VPN, nie chcesz przegapić Ivacy VPN. Możesz używać go na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie, co pozwala ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do globalnej zawartości w dowolnym miejscu i czasie.

Obecnie Ivacy VPN jest oferowany za jedyne $1.66 miesięcznie przez 36 miesięcy. Możesz płacić przy użyciu kryptowaluty wraz ze zwykłymi metodami.

Wniosek

„Do VPN” lub „nie VPN” nie jest już opcją w dzisiejszych niepewnych czasach cenzury internetowej i nadzoru przez złych aktorów. Te oferty z okazji Czarnego Piątku u jednych z najlepszych komercyjnych dostawców VPN zapewnią ci najlepszą prywatność na długie miesiące i lata. Złap je, zanim odejdą.

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?