Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czarny rekin 2 Smartfon do gier z procesorem Snapdragon 855 i 12 GB pamięci RAM w cenie 475 dolarów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czarny rekin 2 Smartfon do gier z procesorem Snapdragon 855 i 12 GB pamięci RAM w cenie 475 dolarów

Wspierana przez Xiaomi marka Black Shark zaprezentowała swój trzeci smartfon, który zastępuje modele Black Shark i Black Shark Helo Edition z zeszłego roku – Black Shark 2. Koncentrujący się na grach smartphones marki były do ​​tej pory specyficzne dla Chin, ale wygląda na to, że w przypadku Black Shark 2to się wkrótce zmieni, ponieważ słyszeliśmy pogłoski o tym, że telefon do gier wkrótce dotrze do wybrzeży Indii.

Ponieważ smartfon jest przeznaczony specjalnie dla graczy, oferuje kilka ciekawych dodatkowych korzyści, w tym specjalny mechanizm chłodzenia cieczą, tryb gry, w którym można podkręcić procesor, dedykowany kontroler i tak dalej. Wydajność jest najważniejszym kryterium, Black Shark 2 wybiera Snapdragon 855 SoC, który jest obecnie najlepszym, jaki Qualcomm ma do zaoferowania smartphones. Współpracuje z nim do 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej.

Zastosowano system chłodzenia cieczą, który ma bezpośredni kontakt z układami scalonymi procesora, co według twierdzeń marki pomaga obniżyć ogólną temperaturę urządzenia nawet o 14 stopni Celsjusza. Podkręcanie, o którym mówiliśmy wcześniej, jest możliwe dzięki trybowi Ludicrous, który w zasadzie zabija wszystkie niepotrzebne aplikacje i wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby w celu optymalizacji rozgrywki. Aby ułatwić płynną rozgrywkę online, Black Shark umieścił także dwie dodatkowe anteny po bokach urządzenia, dzięki czemu odbiera i transmituje silne sygnały nawet wtedy, gdy telefon jest trzymany w pozycji poziomej.

Istnieje również możliwość podłączenia telefonu do zewnętrznego wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, a następnie grania na nim, podobnie jak implementacja Dex firmy Samsung, ale tylko do celów gier i przesyłania strumieniowego. Dodatkowe akcesoria obejmują GamePad 3.0 kontroler zapewniający wrażenia podobne do konsoli i obudowę chłodzącą, która zapewnia lepszą termikę. Black Shark twierdzi również, że zoptymalizował opóźnienie dotyku na wyświetlaczu, umożliwiając szybsze rozpoznawanie dotyku.

Inne podstawy to m.in 639-calowy wyświetlacz FHD+ AMOLED z obsługą HDR. Firma Black Shark zdecydowała się trzymać z daleka od jakichkolwiek wcięć w wyświetlaczu, ponieważ przeszkadzałyby one podczas grania. Jest bateria 4000 mAh, główny aparat Samsung GM1 48 MP z tylnym teleobiektywem 12 MP i aparatem do selfie 20 MP.

Czarny rekin 2 trafi do sprzedaży w Chinach od 3199 juanów za model 6Wariant +128 GB, co przekłada się na około 32 500 rupii / 475 dolarów aż do 4199 juanów, co przekłada się na około 43 000 rupii / 625 dolarów za topowy wariant 12 + 256 GB. Chociaż oficjalna data premiery nie jest jeszcze ogłoszona, telefon trafi na rynek indyjski już wkrótce.

Table of Contents