Czas na aktualizację Xiaomi Mi A2! Android 10 już jest dostępny na tym smartfonie

Aktualizacja smartphones na Androida 10 obserwuje się w szybkim tempie. Już kilka marek ma tę wersję dostępną dla swoich urządzeń, a wiele innych przygotowuje się do tego.

Po tym, jak zgłosiliśmy, że ta nowa wersja sistema z Google byłoby dotrzeć do smartphones Mi A2 i Mi A3, oto stało się coś nowego. Xiaomi postanowiło dotrzymać tej obietnicy i wydać aktualizację do Mi A2.

Aktualizacja Mi A2 dla Androida 10 Xiaomi Google

Android 10 przyszedł do Mi A2

Długo oczekiwano wprowadzenia Androida 10 na te smartfony. Użytkownicy prosili Xiaomi o wydanie aktualizacji, aby wiadomości zostały przetestowane i stały się częścią codziennego życia. Było późno bez wyraźnego powodu.

Pierwsza wskazówka, że ​​wkrótce pojawi się wydanie, pojawiła się w tym tygodniu. Opublikowanie kodu jądra zaprojektowanego do wprowadzenia Androida 10 do Mi A2 pokazało, że niedługo będzie dostępny. Jest to również normalny krok Xiaomi i otwiera właściwe drzwi.

Tak więc, zgodnie z oczekiwaniami, Xiaomi została już udostępniona tej nowej wersji dla tego specjalnego smartfona od Xiaomi. Przybywa za pośrednictwem OTA i w różnych regionach planety, a kilku użytkowników już zgłosiło jej dostępność.

Smartfon Xiaomi otrzymuje aktualizację Google

Dlatego, zgodnie z modelem z poprzednich lat, powinna to być kontrolowana dostępność, aby uniknąć problemów. Jeśli wystąpią, należy je zatrzymać, aby je rozwiązać. Jest to również sytuacja, która miała miejsce wcześniej w Mi A1.

Wiadomości o tej wersji są takie same, jak widzieliśmy w innych wydaniach innych marek. Mówimy o trybie ciemnym, ulepszonej kontroli gestów i innych nowościach. Wiadomo również, że ta wersja zawiera także grudniowe poprawki bezpieczeństwa Google.

Jeśli nie chcesz czekać na przybycie tej wersji, możesz ją pobrać. stąd i zainstaluj go od razu. Jest prawdopodobne, że w najbliższych dniach pojawi się również wersja dedykowana do Mi A3, czego również należy się spodziewać.