Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czas zaktualizować komputer! Nowa wersja Windows 11

Dzięki ciągłej ewolucji, Windows 11 z biegiem czasu przyniosło nowości i ulepszenia, zawsze robiąc to sistema lepszy i prostszy w użyciu. To normalna ewolucja, do której przyzwyczaił nas Microsoft.

W związku z tym firma Microsoft wydała właśnie nową wersję Windows 11 w ponad 190 krajach, w tym w Portugalii. To pierwsza duża aktualizacja tego sistema operativo co zapewnia wydajność pracy hybrydowej. Ta aktualizacja obejmuje integrację nowych funkcji, które wzmacniają i podnoszą poziom bezpieczeństwa, dostępności, produktywności i współpracy.

Windows 11 Aktualizacja wersji Microsoft

Spraw, aby Twój komputer był bardziej intuicyjny i bezpieczny

Aby zapewnić stały dostęp do treści i informacji, nowa wersja Windows 11 zawiera aktualizacje menu Start, zaawansowane wyszukiwanie, szybkie ustawienia, a także ulepszenia zasięgu wiadomości w panelu Widgety.

Ponadto ta aktualizacja zapewnia zestaw nowych narzędzi, takich jak napisy na żywo do wydarzeń na żywo, umożliwiające automatyczne tworzenie napisów z treści audio, dostęp głosowy (podgląd), który umożliwia sterowanie komputerem i autorem tekstu za pomocą głosu oraz naturalne głosy dla Narratora , który w bardziej naturalny sposób oddaje mowę, ułatwiając czytanie lub wyszukiwanie w internecie.

Ponadto i będąc Windows 11 najbezpieczniejsza wersja w historii Windowsta aktualizacja będzie zawierać wprowadzenie inteligentnej kontroli aplikacji, która umożliwia bezpieczne pobieranie dowolnej aplikacji.

Windows 11 Aktualizacja wersji Microsoft

Narzędzia zwiększające produktywność użytkowników

Dzięki ulepszeniom układów Snap, nowej funkcji Focus oraz optymalizacji wydajności i baterii, ta aktualizacja Windows 11 pozwoli użytkownikom na zwiększenie produktywności.

Rozpoczynając nową sesję fokusową, Windows aktywuje funkcję „Nie przeszkadzać”, która wycisza powiadomienia i alerty na pasku zadań. Skupienie jest również zapewnione dzięki aplikacji Zegar, która aktywuje timer, aby pomóc użytkownikowi lepiej zarządzać czasem.

uczynić z Windows 11 najlepsze miejsce dla użytkownika

Microsoft udoskonalił Windows Efekty Studio, które poprawiają jakość obrazu i dźwięku, a także nowe narzędzia dla twórców i aktualizacje środowiska Microsoft Store.

Windows 11 Aktualizacja wersji Microsoft

Ponieważ rozmowy wideo stają się jednym z podstawowych narzędzi, nowa aktualizacja firmy Microsoft obejmuje aparat Windows Studio, Fokus głosowy do filtrowania szumów tła, Rozmycie tła, dzięki któremu widoczny jest tylko użytkownik, Kontakt wzrokowy w celu lepszej współpracy oraz Automatyczne kadrowanie, dzięki któremu kamera podąża za ruchami użytkownika.

Wraz z rozwojem gospodarki twórców ludzie produkują coraz więcej kreatywnych treści w krajach Windows i dlatego firma Microsoft zintegrowała narzędzie Clipchamp, aby uprościć edycję wideo.

Z kolei aktualizacje takich funkcji, jak Auto HDR i zmienna częstotliwość odświeżania w grach okienkowych, pozwalają zoptymalizować wydajność w celu poprawy opóźnień, a dzięki zintegrowanemu bezpośrednio z Game Pass Windows 11, poprzez aplikację Xboxgracze mają dostęp do setek wysokiej jakości gier na komputery PC.

Windows 11 Aktualizacja wersji Microsoft

Większe bezpieczeństwo i elastyczność w miejscu pracy

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i pracowników, nowa wersja Windows zapewnia zintegrowane warstwy sprzętowe i programowe. Nowy Microsoft Defender SmartScreen identyfikuje i ostrzega, gdy poświadczenia użytkownika zostaną wprowadzone do złośliwej aplikacji.

Opcjonalna funkcja wykrywania obecności została dodana do Windows Witaj dla Firm, aby określić, kiedy użytkownik zbliża się i blokować, gdy wychodzi.

Inteligentna kontrola aplikacji blokuje niezaufane aplikacje, pliki skryptów i złośliwe makra na Windows 11. Ta funkcjonalność ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa aplikacji w czasie rzeczywistym przed jej uruchomieniem. To rozwiązanie dla organizacji, które nadal nie korzystają z nowoczesnego zarządzania urządzeniami (MDM), takiego jak Microsoft Intune.

Windows 11 Aktualizacja wersji Microsoft

Zapewnienie innowacyjności i wartości Windows 11

Dzięki tej aktualizacji firma Microsoft zamierza ulepszyć działanie aktualizacji za pośrednictwem Windows Aktualizacja, również pod względem redukcji emisji dwutlenku węgla, poprzez zmianę ustawienia wzorca zasilania (uśpienie i wyłączenie ekranu), gdy komputery są nieaktywne.

Oprócz corocznej aktualizacji coraz częściej planowane są nowe funkcje w Windows 11:

  Ulepszenia w Eksploratorze plików: Nowa strona główna w Eksploratorze plików zapewnia szybki dostęp do ulubionych i ostatnich plików, a także łatwe wyszukiwanie ważnych dokumentów.
  Aplikacja do zdjęć: wprowadzenie nowego doświadczenia w zarządzaniu zdjęciami, które upraszcza konsultacje i zarządzanie.
  Sugerowane działania: Kopiuj numery telefonów, daty i otrzymuj inne sugestie, takie jak nawiązywanie połączenia za pośrednictwem aplikacji Teams lub Skype lub dodaj wydarzenie w aplikacji Kalendarz.
  Przepełnienie paska zadań: Pasek zadań będzie oferował dostęp do rozszerzonego menu, które pozwoli Ci wyświetlić wszystkie nadmiarowe aplikacje w jednym miejscu.
  Udostępnij na większej liczbie urządzeń: Przeglądaj i udostępniaj na większej liczbie urządzeń, w tym na komputerach, dzięki funkcji udostępniania w pobliżu.

Dostępność aktualizacji Windows 11 będzie natychmiast, a Microsoft oferuje jeszcze więcej informacji w tym twój Publikacja.