Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czego można się spodziewać po wydarzeniu dla fanów Tudum w serwisie Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czego można się spodziewać po wydarzeniu dla fanów Tudum w serwisie Netflix

25 września Netflix wirtualnie zorganizuje Tudum: globalne wydarzenie dla fanów Netflix, podczas którego zostaną zaprezentowane nadchodzące filmy i programy telewizyjne serwisu streamingowego.

Tudum to pierwszy raz, kiedy Netflix zorganizował globalne wydarzenie transmitowane na żywo na taką skalę. Zgromadzi gwiazdy i twórców „aby bawić i uhonorować fanów Netflix z całego świata”.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Co to jest tudum?

Tudum (nazwa pochodzi od słynnego dźwięku startowego Netflix) to trzygodzinna transmisja na żywo, która prezentuje klipy i zwiastuny niektórych nadchodzących treści Netflix, a także panele i wywiady z gwiazdami i twórcami.

Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie ponad 70 filmów i programów telewizyjnych, w tym wielkie nazwiska, takie jak Bridgerton, Cowboy Bebop, Stranger Things, Cobra Kai, The Umbrella Academy i The Witcher.

Powiązane: Jak oglądać Netflix online z przyjaciółmi

Jak oglądać Tudum

Tudum rozpocznie się 25 września 2021 r. o godz 9 am PST i trwa trzy godziny.

Można go obejrzeć na Netflixie YouTube, TwitterI Twitch. Netflix będzie również transmitować wydarzenie w kilku zlokalizowanych lokalizacjach YouTube kanały w różnych językach — możesz zobaczyć ich pełną listę na stronie internetowej Tudum.

Odbędzie się również kilka przedpremierowych pokazów z koreańskimi i indyjskimi programami oraz anime, które rozpoczną się o godz 5 jestem czasu PST. Te będą emitowane na konkretnych YouTube kanały; ponownie linki są dostępne na stronie internetowej Tudum.

Powiązane: Najlepsze strony internetowe do oglądania anime za darmo

Jak współprzesyłać strumieniowo Tudum

Jeśli jesteś Twitch, Facebook Lub YouTube streamer, Netflix umożliwia wspólne przesyłanie strumieniowe i reagowanie na Tudum.

Usługa przesyłania strumieniowego usunęła muzykę i treści z programu na trzy miesiące globalnego użytkowania, chociaż zaleca wyłączenie klipów, skrótów i wideo na żądanie (VOD).

Rekommenderad:  Samsung nadal koncentruje się na niskim poziomie: Galaxy A21s pojawił się na Geekbench

Jeśli chcesz zgłosić zainteresowanie współtransmisją wydarzenia, na stronie Tudum dostępny jest formularz, który możesz wypełnić.

Co jeszcze ujawni Tudum?

Pamiętaj, że Tudum wyemitowany zostanie 25 września. Jeśli więc chcesz jako pierwszy zobaczyć, co nadchodzi w serwisie Netflix, nie możesz tego przegapić.

Obecnie Netflix żongluje wieloma talerzami, a firma wkrótce rozszerzy swoją działalność na gry wideo. To, czy usłyszymy o tym więcej w Tudum, dopiero się okaże.