Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czerwona magia 7: smartfon do gier, który powinien zadebiutować z szybkim ładowaniem 165 W

Ty smartphones są coraz lepsze i posiadają funkcje, które były tylko częścią naszej wyobraźni kilka lat temu. Jeśli chodzi o telefony dedykowane rynkowi gier, oni również co roku starają się oferować graczom najlepszy sprzęt.

Teraz najnowsze informacje wskazują, że Nubia uruchomi smartphones do gier Red Magic 7 i czerwona magia 7 Pro z technologią szybkiego ładowania 165W.

Czerwona magia 7: smartfon do gier z szybkim ładowaniem 165 W

według Informacja, kolejny gamingowy smartfon Nubia Red Magic 7 przyjedzie wraz z modelem Red Magic 7 Pro Oba modele będą wyposażone w technologię Szybkie ładowanie 165 W. To naprawdę świetna innowacja w porównaniu do 120W poprzedniego modelu, Red Magic 6, przynieść.

Dlatego nowe telefony dla graczy od Nubii mocno stawiają na znaczne skrócenie czasu ładowania baterii. Czas pokaże, czy jego pojemność jest lepsza, czy nie.

Niestety na razie nie ma więcej szczegółów ani informacji na temat tego nowego sprzętu chińskiej marki. Spekuluje się jednak, że Czerwona Magia 7 przybędzie z ekranem AMOLED z częstotliwością odświeżania co najmniej 165 Hz, co zapewni większą płynność i idealną rozgrywkę. Jeśli chodzi o procesor, wszystko wskazuje na to, że telefon jest zasilany przez nowy high-endowy Snapdragon SoC 8 Gen1 od Qualcomm.

Krążą nawet plotki, że Nubia Red Magic 7 Będzie miał pamięć RAM LPDDR5 o pojemności 16 GB i 512 GB pamięci wewnętrznej w wariancie Pro.Jeśli chodzi o chłodzenie, chiński smartfon przyniesie niewielki wentylator. I oczywiście projekt do gier, jak wszystkie poprzednie modele.

Pozostaje nam czekać na przybycie lub oficjalną zapowiedź tego modelu, aby wziąć na siebie wszystkie żądła i dowiedzieć się, co przygotowała Nubia dla mobilnych graczy.

Table of Contents