Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Cztery pomysły na współpracę z influencerami nad Twoimi treściami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Cztery pomysły na współpracę z influencerami nad Twoimi treściami

Influencer marketing rośnie w siłę od wielu lat, ale ilu marketerów naprawdę rozumie, jak skutecznie stosować tę taktykę? Tak naprawdę nie chodzi o szum.

Zwiększenie ruchu jest w porządku, ale jak często naprawdę możesz kontaktować się z niszowymi influencerami, aby nad czymś współpracować? Mają swoje życie i są bardzo zajętymi ludźmi.

Projekty kierowane przez influencerów nie mogą zdarzać się zbyt często. Nie możesz na nich zbudować swojej witryny (w większości przypadków), a wzrost ruchu, który wyzwalają, jest tylko tymczasowy.

Ale czy można wykorzystać zasięg influencerów, aby poprawić wyniki finansowe? W jaki sposób influencerzy mogą pomóc Ci zwiększyć sprzedaż, liczbę rejestracji i potencjalnych klientów?

Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób influencer marketing może faktycznie budować Twoje dochody lub przynajmniej listę e-mailową:1. Książka w miękkiej oprawie

To jeden z moich ulubionych przykładów influencer marketingu, ponieważ był to świetny pomysł i zaowocował tak wieloma wspaniałymi zasobami. David Bain skontaktował się z ponad 100 wpływowymi osobami i zaprosił ich na swój program na żywo, aby podzielić się jedną wskazówką marketingową, którą planowali wdrożyć.

Program na żywo był transmitowany na żywo Facebook i odniosła wielki sukces. Został również nagrany i opublikowany na David’s YouTube kanał i ponownie wykorzystany jako podcast na jego kanale iTunes.

Co ważniejsze, David zebrał wszystkie udostępnione wskazówki, podzielił je na kategorie i przekształcił w książkę w miękkiej oprawie, korzystając ze wszystkich bezpłatnych treści multimedialnych, aby wesprzeć wydanie książki:

Lekcje do nauczenia:

 • Wywiady z ekspertami się starzeją: pomyśl o pójściu o kilka kroków dalej i przekształceniu swojego wkładu ekspertów w książkę lub oficjalny dokument.
 • Wykorzystaj zbiorową moc uczestniczących influencerów, aby rozpropagować swoją książkę: chętnie pomogą, ponieważ zostali wyróżnieni wśród znanych nazwisk w branży. Przynęta na ego działa!
Rekommenderad:  R&D: rozwijany iPhone i inne najnowsze pomysły badaczy Apple

Jak zrealizować ten pomysł:

Nie ma potrzeby zaczynać od czegoś tak epickiego: może się to wydawać naprawdę onieśmielające. Możesz przetestować pomysł za pomocą e-booka i gotowe! Możesz uruchomić podcast co w dzisiejszych czasach jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

2. Stosy / pakiety produktów

Większość influencerów opracowała własne produkty. Wszyscy są zainteresowani większą sprzedażą i ekspozycją tych produktów. W tym miejscu pojawia się pomysł „stosu produktów”. Oto jak to działa:

 • Docierasz do grupy influencerów i zapraszasz ich do oddania (części) swojego produktu po obniżonej cenie w ramach „stosu” jednego zakupu.
 • Każdy z uczestniczących influencerów otrzymuje unikalny link partnerski, który jest zachęcany do promowania za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych, blogów i listy marketingu e-mailowego.
 • Ustawiasz daty, kiedy ma miejsce epicka wyprzedaż i zapraszasz wszystkich influencerów do przyłączenia się do ciebie w celu promowania stosu. Chodzi o to, że klienci płacą raz i dostają całą masę oferowanych produktów, a influencerzy płacą za klientów, których przyprowadzili. Wszyscy są szczęśliwi.

Świetnym przykładem jest Stos BC, coroczna wyprzedaż, podczas której 65 ekspertów ds. marketingu cyfrowego prezentuje swoje produkty i usługi już za 49 USD. Każdego roku jest to nowy zestaw produktów, więc wielu blogerów i marketerów używa tego stosu jako swojej corocznej „cyfrowej biblioteki marketingowej”.

Założyciele uczynili to tak łatwym, jak tylko mogli, dla uczestniczących influencerów: wszystko, co musisz zrobić, to założyć szybką stronę docelową wyjaśniającą, co otrzymują, a następnie obsługiwać własnych subskrybentów, gdy tylko się pojawią. Nie trzeba dodawać, że BC Stack świetnie sprawdza się w przypadku rosnących list e-mailowych influencerów.

Lekcje do nauczenia:

 • Influencerzy chcą mieć więcej subskrybentów i więcej nabywców na swoje produkty i usługi. Masz okazję zgromadzić ich wokół swojej marki, aby wspólnie coś stworzyć.
 • Zaangażuj tych influencerów jeszcze bardziej, dając im powód do promowania Twojego wspólnego produktu (za pomocą prostego linku afiliacyjnego).
Rekommenderad:  Przejmij kontrolę nad folderami na ekranie głównym swojego iPhone'a dzięki Foldy

Jak zrealizować ten pomysł:

Łączenie produktów wymaga dużego wysiłku: musisz dotrzeć do influencerów, przygotować oferty, śledzić sprzedaż, dokonywać wypłat itp. Na początku pracuj nad skutecznym sposobem uporządkowania influencerów i ich ofert.

3. Ankiety

Ankieta branżowa to świetny sposób, aby stać się branżowym centrum wiedzy. Ankieta z udziałem wpływowych osób rozszerza Twój zasięg na obserwujących tych wpływowych osób i otwiera o wiele więcej możliwości, w tym odznaki, które uczestniczący eksperci mogą umieszczać na swoich stronach.

Być może najbardziej znany przykład w naszej branży, Badanie Moz Ranking Factorsoferuje wiele do nauczenia się z:

 • Ankieta zawiera zarówno wykresy, jak i wpływowe cytaty.
 • Istnieje strona „kontrybutorów”, na której możesz zobaczyć, kto wziął udział w ankiecie (i oczywiście umieszczenie tam listy jest uważane za zaszczyt).
 • Ankieta dobrze integruje się z głównymi wezwaniami do działania Moz, ponieważ ich narzędzia pomagają w kwestiach omawianych w ankiecie:

To oczywiste, że ta ankieta zrobiła to, co zamierzała, umieszczając Moz mocno jako centrum branży marketingowej i przyciągając naturalne linki i oczywiście sprzedaż w nadchodzących latach.

Lekcje do nauczenia:

 • Dobrze wdrożona ankieta stanowi świetny zasób, który można połączyć, a jeśli zdobędziesz wpływowych na pokładzie, łatwo będzie generować udostępnienia i linki.
 • Ankiety sprawiają, że Twoja marka jest bardziej wiarygodna, zwiększając sprzedaż i liczbę rejestracji.
 • Ankieta pomaga zrozumieć niszę i grupę docelową oraz odnieść się do ich potrzeb. Umożliwia tworzenie efektywnych przepływów pracy dla automatyzacji marketingu i IVR.

Jak zrealizować ten pomysł:

W przypadku ankiet kluczowe znaczenie ma dokładne badanie pytań. używam Optymalizator tekstu do wyszukiwania niszowych słów kluczowych i pytań do zaimplementowania w moich treściach i stronach docelowych. Oferują również przydatną implementację sztucznej inteligencji, która pozwala podsumować odpowiedzi na każde pytanie, a nawet zastosować optymalizację semantyczną:

Rekommenderad:  22 najlepsze sposoby zarabiania na robieniu zdjęć telefonem

4. Przeglądy narzędzi

Wreszcie, jeśli zajmujesz się marketingiem afiliacyjnym, możesz wykorzystać łapanki kierowane przez influencerów, aby zwiększyć sprzedaż afiliacyjną.

Zobacz, co zrobił Robbie Richards jego epickie łapanki narzędzi:

 • Dotarł do dziesiątek influencerów, zapraszając ich do podzielenia się swoimi ulubionymi narzędziami marketingowymi.
 • Stworzył tabelę liderów (korzystając z linków afiliacyjnych) zawierającą listę narzędzi, które otrzymały najwięcej wzmianek, i udzielając szczegółowych odpowiedzi poniżej.

Lekcje do nauczenia:

 • Wszyscy kochają narzędzia, a kiedy niszowe mikrogwiazdy polecają je, te listy stają się jeszcze bardziej dostępne.
 • Jeśli przeraża Cię pomysł ankiety branżowej, zacznij od list narzędzi przygotowanych przez influencerów. Proces jest podobny, ale łatwiejszy do wdrożenia i szybszy do odwrócenia. Zawsze warto zacząć od czegoś mniejszego, zanim spróbuje się czegoś większego.

Jak zrealizować ten pomysł:

Zacznij od skontaktowania się z wpływowymi osobami z branży, aby poprosić o ich wkład. Ułatw swój wkład tak łatwo, jak tylko możesz. Możesz użyć Formularze Google łatwo zbierać odpowiedzi. Istnieje również całkiem sporo pluginów umożliwiając tworzenie formularzy na miejscu i zbieranie odpowiedzi bezpośrednio do bazy danych.

Czy współpracujesz z influencerami nad zawartością swojej witryny? Czy kiedykolwiek próbowałeś przenieść tę współpracę na nowy poziom? Podziel się proszę wskazówkami!