Cztery tylne komory za mniej niż 120 €? Poznaj nowo wprowadzoną realme 5i

Realme to chiński producent, często związany z OPPO, który koncentruje się na globalnej ekspansji, w której Europa zajmuje czołową pozycję.

Kilka godzin temu zaprezentowałem nowy smartfon. Realme 5i wyróżnia się czterema czujnikami fotograficznymi z tyłu i baterią 5.000 mAh. Cena na początku sprzedaży i na rynku inauguracyjnym będzie mniejsza niż 120 €.

Cztery tylne komory za mniej niż 120 €? Poznaj nowo wprowadzoną realme 5i

Rok rozpoczął się nieco ponad tydzień temu, ale wiadomości w Internecie smartphones było ich kilka! Oczywiście największą atrakcją są przyszłe urządzenia wysokiej klasy – takie jak Samsung Galaxy S11 lub S20 – ale dolne zakresy nie zostały zapomniane.

Realme dokonał znacznej inwestycji w sprzęt klasy średniej i niskiej. Jego celem jest konkurowanie z innymi chińskimi producentami w tej kategorii, oferując całkiem zadowalające specyfikacje w niskiej cenie.

Zdjęcie: AndroidCentral

W tym sensie właśnie została przedstawiona dziedzina 5i. Ten smartfon kosztuje, na rynku, na którym będzie dostępny, mniej niż 120 € w bezpośredniej konwersji.

realme 5i: cztery kamery i bateria 50,000 mAh za 113,29 €

Atrybuty realme 5i są dość przekonujące. Wśród specyfikacji konsumenci będą mogli liczyć na 6,5 cala rozdzielczość HD + (720 x 1600 pikseli) chroniona szkłem Corning Gorilla Glass 3. W przypadku ekranu wymaga to wycięcia w kształcie kropli, które jest o 39% niższe niż w poprzednim modelu… Tak więc użycie ekranu na panelu przednim wzrasta do 89%.

Cztery tylne komory za mniej niż 120 €? Poznaj nowo wprowadzoną realme 5i

W porównaniu z poprzednim modelem konstrukcja tylnej ściany jest prostsza, co niektórzy konsumenci mogą polubić. Różnice nie są jednak nadzwyczajne!

Oczekuje się, że pod względem wydajności ośmiordzeniowy SoC Qualcomm Snapdragon 665 będzie w stanie obsłużyć większość zadań wymaganych od urządzenia. Jeśli chodzi o pamięć RAM, Realme 5i ma 4 GB plus 64 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć można jednak rozszerzyć za pomocą karty SD, a także obsługuje Dual SIM z obsługą 4G.

Znalezienie czterech kamer na smartfonie z tego przedziału cenowego jest trudne! Realme 5i wyróżnia się na tle konkurencji szerokokątnym aparatem głównym 12 MP +. 8 Aparat MP + do portretowania 2 Obiektyw makro MP + 2 MP. To ustawienie powinno zapewnić ponadprzeciętne wyniki fotograficzne w tym segmencie.

Realme 5i został zaprezentowany o świcie, a producent właśnie wspomniał o indyjskim rynku tego smartfona. Tam będzie wymieniany na ₹8.999, co stanowi 113,29 USD w przeliczeniu bezpośrednim.