Czy dostałeś EMUI 10? 10 milionów smartphones Huawei ma już Androida 10

Pojawienie się Androida 10 zostało przyspieszone, szybciej niż oczekiwano. Nie wszystkie marki jeszcze go udostępniają, ale już osiągają doskonałe liczby.

Huawei angażuje się od pierwszej chwili, co widać w EMUI 10. Po rozpoczęciu premiery osiągnął kamień milowy. Według marki jest już ponad 10 milionów smartphones który otrzymał EMUI 10.

Huawei EMUI 10 Android 10 smartphones aktualizacja

Android 10 jest w planach Huawei

To właśnie z Mate 30 Huawei wprowadził EMUI 10. Jest on oparty na Androidzie 10 i przynosi smartphones chińskiej marki najnowsze w tym nowy sistema operativo. Wszystkie wiadomości są obecne, a Huawei próbował dodać kilka wyjątkowych ulepszeń.

Szybko ta nowa wersja została rozszerzona i zaczęła pojawiać się na nowym sprzęcie. To pokazało wyjątkowe zaangażowanie marki, szczególnie pod deszczem problemów z samym Google. Szybko dotarł do miliona urządzeń i teraz z pewnością zrobił nowy krok.

Huawei EMUI 10 Android 10 smartphones aktualizacja

EMUI 10 jest coraz bardziej smartphones

Jak ogłosił Huawei, liczba smartphones Aktywny EMUI 10 bardzo się rozwinął w ostatnich tygodniach. W ten sposób szybko przeniósł się z milionów urządzeń do 10 milionów smartphones z aktywnym EMUI 10. Co więcej, oczekuje się, że liczba ta wzrośnie jeszcze bardziej wkrótce.

Po wyjściu z Mate 30 i przejściu do P30 i Mate 20, nadszedł czas, aby urosnąć do wielu innych strojów. Oprócz smartphones Huawei, Honor ma również tę wersję już dostępną. We wszystkich jest już 33 modele smartphones z 2 marki.

Huawei EMUI 10 Android 10 smartphones aktualizacja

Aktualizacja, która nie spowalnia

Jeszcze w tym tygodniu kolejna grupa 11 osób smartphones rozpoczął aktualizację. Ta lista obejmuje nowsze telefony, takie jak Mate 20 X 5G, a nawet P20 i P20 Pro, wprowadzone na rynek w zeszłym roku. Obecna jest także ta wersja między innymi dla linii Mate 10, P20.

Jest to bardzo wysoka częstotliwość odświeżania dla Huawei. Ujawnia, jak marka chce zachować swój sprzęt dzięki najnowszym wersjom Androida i najnowszym wiadomościom.