Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy KicksCrew jest legalne? 7 Musi wiedzieć przed zakupem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy KicksCrew jest legalne? 7 Musi wiedzieć przed zakupem

Chcesz kupić trampki od KicksCrew, ale boisz się, że zostaniesz oszukany? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Istnieją mieszane recenzje online na temat legalności KicksCrew. Niektórzy twierdzili, że są legalni, podczas gdy inni twierdzili, że nie są legalni.

W rezultacie jesteś zdezorientowany i potrzebujesz szczerej odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy KicksCrew jest legalne?
 • Czy sprzedaje fałszywe buty?
 • Czy można zostać oszukanym?

Pod koniec tego artykułu wszystkie twoje wątpliwości dotyczące legalności KicksCrew zostaną wyjaśnione i będziesz dokładnie wiedział, czy powinieneś od nich kupować, czy trzymać się z daleka.

Zacznijmy od głównego pytania.

Czy KicksCrew jest legalne?

KicksCrew to zdecydowanie legalny rynek handlu elektronicznego, w którym można kupować trampki i odzież. Mają jednak wysokie koszty wysyłki, dostawa trwa zbyt długo, a zwrot produktu w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany rozmiaru jest trudnym i kosztownym procesem.

Chociaż jest to legalna platformapierwszą poważną wadą KicksCrew jest to, że ich koszty wysyłki są wysokie, a klienci muszą je płacić.

Zazwyczaj ich koszty wysyłki wahają się od 25 do 50 USD w zależności od adresu wysyłki (więcej szczegółów później).

Pomimo wysokich kosztów wysyłki, czas dostawy KicksCrew jest zbyt długi, ponieważ produkt jest wysyłany zwykle z Hong Kongu. Średni czas dostawy wynosi 2-3 tygodni po złożeniu zamówienia.

Na szczycie tego wszystkiegozwrot otrzymanego produktu w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany rozmiaru jest kosztownym procesem.

W przypadku zwrotu pieniędzy kupujący musi pokryć koszty wysyłki zwrotnej, a 15% całkowitej płatności transakcyjnej zostanie odjęte od kwoty transakcji jako opłata za uzupełnienie zapasów.

A w przypadku wymiany rozmiaru kupujący musi pokryć zarówno koszty zwrotu, jak i ponownej wysyłki (szczegóły poniżej).

Mimo że KicksCrew ma te wadyjest to niewątpliwie legalna strona do kupowania butów sportowych i odzieży.

Skąd mam wiedzieć, że KicksCrew to legalna firma?

Wiem, bo ktoś z mojego kręgu zamówił w KicksCrew i otrzymał zamówienie bez żadnych problemów. Jednak koszty wysyłki były wysokie, a dostawa trwała około 2-3 tygodnie.

poza tymKicksCrew istnieje od ponad 13 lat, a oszukańcze witryny lub firmy nie działają tak długo.

Ponadtonie prowadzą swojej działalności anonimowo.

W przeciwieństwie do oszukańczych firm e-commerce, KicksCrew nie ukrywa tożsamości ludzi prowadzących ten biznes i gdzie mają siedzibę.

Jeśli nie wiesz, firma została założona przez Johnny Makprezes i Ross Adrian Yip, COO. Rose wcześniej pracowała dla znanej platformy sneakersowej KOZA również.

Prowadzą swoją działalność z Hongkongu z siedzibą główną w Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone.

Oprócz tego, KicksCrew niedawno zebrał $6.2 milion od Gobi Partners, Pacific Century Group i COMPLEX CHINA, a gdyby nie była to legalna firma zajmująca się handlem elektronicznym, to dlaczego te firmy miałyby w nią inwestować.

Oprócz tego wszystkiegooni mają silna obecność na Instagram z ponad 1 milion obserwujących, a także zweryfikowany profil.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, można łatwo ocenić, czy KicksCrew jest legalny, czy nie.

Jednak ich legitymacja nie wystarczy, aby od nich kupować.

Tam są 7 rzeczy, które musisz wiedzieć przed złożeniem u nich zamówienia, które wkrótce omówię.

Ale najpierw pozwól, że odpowiem na inne często zadawane pytanie:

Czy KicksCrew sprzedaje fałszywe buty?

Aby zrozumieć, czy KicksCrew sprzedaje podróbki czy oryginalne buty, musisz wiedzieć, jak działa ta platforma.

KicksCrew współpracuje ze sprzedawcami detalicznymi na całym świecie, aby łączyć kupujących z autentycznymi dostawami sneakersów i nie tylko.

Zasadniczo działa jedynie jako pośrednik między kupującym a zweryfikowanymi sprzedawcami detalicznymi marki.

Oto jak to działa:

 1. Po złożeniu zamówienia przez kupującego, KicksCrew informuje sprzedawcę współpracującego, aby zrealizował zamówienie.
 2. Następnie sprzedawca sprawdza stan magazynowy, aby upewnić się, że zamówiony produkt jest dostępny, czy nie.
 3. Jeśli nie jest dostępny, KicksCrew anuluje zamówienie kupującego, a płatność zostanie zwrócona. Jednak zdarza się to rzadko.
 4. Jeśli to możliwe, sprzedawca wysyła produkt do centrum kontroli jakości KicksCrew, aby potwierdzić, czy produkt jest oryginalny, czy nie. Każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości, od opakowania po kolor, materiał, szwy, metkę, rozmiar, jakość produkcji i nie tylko.
 5. Po weryfikacji KicksCrew umieszcza zweryfikowany tag na produkcie i przekazuje zamówienie kurierowi.
 6. Następnie kurier dostarcza produkt do kupującego.
Rekommenderad:  Która wersja Androida jest najlepsza pod względem żywotności baterii?

Ogólnie rzecz biorąc, buty, które otrzymasz od KicksCrew, będą autentyczne. Jednak dostawcy, z którymi współpracują, mogą wysyłać im fałszywe buty i mogą nie wykryć par, ale zdarza się to rzadko.

Tylko w takim przypadku kupujący otrzyma podróbki butów.

Teraz, gdy wiesz, że KicksCrew działa legalnie i nie sprzedaje podróbek butów, musisz wiedzieć, że:

7 Musi wiedzieć przed zakupem od KicksCrew

Przede wszystkim najważniejszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, są ich zasady:

1. Zasady KicksCrew

Przed dokonaniem zakupu w KicksCrew należy pamiętać o następujących zasadach, aby uniknąć kłopotów:

A. Polityka zwrotów

W przypadku zwrotu produktu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, pamiętaj, że Twoja prośba zostanie uwzględniona tylko:

 • W 7 dni od daty dostawy.
 • Jeśli przedmiot i jego pudełko są w oryginalnym stanie.
 • Jeśli tag KicksCrew nie zostanie usunięty.

Zweryfikowana metka KicksCrew jest dołączana do butów z komunikatem „KicksCrew zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności, jeśli metka zostanie usunięta”.

Aby poprosić o zwrot, musisz skontaktować się z zespołem obsługi klienta KicksCrew, a gdy zaakceptują Twoją prośbę o zwrot, otrzymasz od nich adres wysyłki zwrotnej.

Jednak wyraźnie stwierdzili, że początkowa opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi, a 15% całkowitej płatności transakcyjnej zostanie odjęte od kwoty transakcji jako opłata za uzupełnienie zapasów.

B. Zasady wymiany rozmiarów

W przypadku zwrotu produktów w celu wymiany rozmiaru, polityka KicksCrew jest prawie taka sama jak polityka zwrotów, z kilkoma tylko różnicami.

Prośba o zmianę rozmiaru może zostać przyjęta tylko wtedy, gdy zostanie złożona w terminie 7 dni od daty dostawy, przedmiot jest nieużywany, metka KicksCrew nie jest usunięta, a żądany rozmiar jest dostępny w magazynie.

Na przykład, jeśli kupiłeś buty w rozmiarze 7 i chcę je wymienić na rozmiar 8Twoja prośba może zostać przyjęta tylko wtedy, gdy ten drugi rozmiar jest dostępny.

Jednak KicksCrew wyraźnie stwierdził, że Kupujący będzie odpowiedzialny za zwrot i opłatę za wysyłkę a także wszelkie odpowiednie opłaty, takie jak różnice cenowe między rozmiarami i podatek od sprzedaży, jeśli ma zastosowanie.

Pamiętaj, że każde zamówienie kwalifikuje się do jednorazowej wymiany i musisz podać przyczynę wymiany rozmiaru oraz żądany rozmiar, kontaktując się z działem obsługi klienta.

Oto wszystkie niedopuszczalne powody zwrotu/wymiany+

C. Zasady anulowania zamówień

Chociaż KicksCrew oferuje swoim klientom możliwość anulowania zamówienia, Twoja prośba o anulowanie może zostać zaakceptowana tylko wtedy, gdy zostanie złożona przed wysłaniem zamówienia. Jednak po wysłaniu zamówienia nie można go anulować.

Jednak KicksCrew wyraźnie stwierdził, że Twoja prośba o anulowanie nie jest w 100% gwarantowana i jeśli zostanie zaakceptowana, zostaniesz obciążony opłatą za anulowanie w wysokości 15% całkowitej płatności.

Dlatego przed dokonaniem zakupu w KicksCrew upewnij się i przygotuj się, ponieważ po złożeniu zamówienia nie możesz wprowadzać zmian w szczegółach zamówienia.

2. Opłaty celne i problemy

Inną rzeczą, o której należy pamiętać przed zakupem w KicksCrew, jest to, że nie oferują one przedpłaconych ceł i podatków, co oznacza, że ​​Twoje zamówienia mogą wiązać się z opłatami celnymi.

Powodem, dla którego Kicks Crew używa metody DDU (Delivery Duty Unpaid) do wysyłki, jest to, że dostarcza przesyłki do prawie 180 krajów, w których cła nie są takie same. W związku z tym nie można ustalić stałej ceny za każdy przedmiot.

Jeśli opłaty mają zastosowanie, zostaną one uiszczone przez kupującego na rzecz kuriera w wyznaczonym kraju w momencie odbioru produktu.

Oznacza to, że płacisz tylko rzeczywistą cenę produktu, a KicksCrew nie ponosi odpowiedzialności za dodatkowe opłaty celne, cła importowo-eksportowe i podatek od sprzedaży.

Warto tutaj wspomnieć, że te dodatkowe opłaty nie podlegają zwrotowi, jak już wspomniałem, odpowiada tylko za rzeczywistą cenę.

Dlatego ważne jest, aby każdy kupujący najpierw sprawdził opłaty, kontaktując się z urzędem celnym swojego kraju przed zakupem produktu.

Wyjątkowy przypadek dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych i Australii, gdzie podatek od sprzedaży jest wliczony w ostateczną cenę wysyłki produktu do tych dwóch krajów. Ale kupujący jest nadal odpowiedzialny za dodatkowe cła, jeśli mają zastosowanie.

Pamiętaj też, że KicksCrew nie ponosi odpowiedzialności, jeśli Twoje zamówienie utknie w kontroli celnej. Jednak zdarza się to rzadko, ale są możliwości.

4. Czas dostawy, awaria i utrata paczki

Jak wspomniano wcześniej, czas dostawy KicksCrew jest zwykle 2-3 tygodnie i jeśli jesteś w porządku tylko z tym okresem, powinieneś kupować od nich.

Rekommenderad:  Każdy jest podejrzanym w oficjalnym zwiastunie „13 powodów”

Oprócz tegoopłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi w przypadku wszystkich form niepowodzeń dostawy, niezależnie od tego, czy przesyłka została odrzucona przez lokalny urząd celny, czy zwrócona do KicksCrew.

W tym drugim przypadku otrzymasz zwrot płatności zgodnie z ich polityką zwrotów pomniejszoną o podatki i opłaty celne.

Ponadto KicksCrew nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przesyłki spowodowane niewłaściwą obsługą kuriera. Może jedynie pomóc w złożeniu skargi na kuriera i nie jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania.

3. Powrót jest kosztowny i boli głowa

Inną ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że zwrot produktów w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany rozmiaru jest kosztownym procesem i przyprawia o ból głowy.

Zwrot jest kosztownym procesem, ponieważ:

 • W przypadku zwrotu pieniędzy kupujący będzie musiał uiścić koszty wysyłki zwrotnej, a 15% całkowitej płatności zostanie odjęte od kupującego jako opłata za uzupełnienie zapasów.
 • W przypadku wymiany rozmiaru kupujący będzie musiał uiścić koszty wysyłki zwrotnej, a także opłatę za ponowną wysyłkę.
 • Jeśli zamówione buty nie pasują na Ciebie i chcesz wymienić rozmiar, zostanie naliczona opłata za inny rozmiar, jeśli dotyczy. A jeśli wymagany rozmiar nie jest dostępny w firmie, KicksCrew nie jest zobowiązany do jego wymiany.
 • Dodatkowe opłaty mogą zostać naliczone przez organy celne w czasie zwrotu.

Powrót przyprawia o ból głowy, ponieważ:

 • Zwrot zostanie przyjęty tylko na warunkach określonych powyżej.
 • Nie ma gwarancji, że zaakceptuje prośbę klienta o zwrot, ponieważ jest ona poddawana odpowiedniej kontroli ze strony KicksCrew.
 • Zwrot to bardzo długi proces.
 • Nie ma gwarancji, że kurier bezpiecznie zwróci produkt bez uszkodzeń ani samego produktu, ani jego opakowania.
 • Możesz nie otrzymać tego, co faktycznie zamówiłeś. W takim przypadku poniesiesz wszystkie ciężary. Chociaż takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko, nadal istnieje prawdopodobieństwo.

Dlatego powinieneś przyjrzeć się tym problemom przed dokonaniem zakupu w KicksCrew.

5. Maksymalna ilość zamówienia to 1 Jednostka

Na KicksCrew maksymalna wielkość zamówienia wynosi 1 jednostkowe na zamówienie, ponieważ może otrzymywać artykuły od różnych dostawców.

Jeśli chcesz zamówić dwa takie same lub różne przedmioty w ramach jednej dostawy, mimo że oferujesz KicksCrew podwójną cenę za każdy przedmiot, nie jest to możliwe. Przedmioty można zamówić osobno, a za przesyłkę zostanie naliczona osobna opłata.

6. Skontaktuj się z KicksCrew w sprawie produktu przed zakupem

Pomimo faktu, że KicksCrew dostarcza obrazy, rozmiary, kolory i inne szczegóły produktów oraz podjął rozsądne kroki, aby wyświetlać produkty tak dokładnie, jak to możliwe, zamówienie może nie zostać dostarczone w takiej postaci, w jakiej było to widoczne podczas składania zamówienia.

Powodem tego jest to, że ekran komputera lub telefonu komórkowego oraz obrazy produktów mogą nie być w stanie pokazać rzeczywistych szczegółów kupowanych butów.

Dlatego jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące zamówienia, KicksCrew zaleca skontaktowanie się z jego personelem przed złożeniem zamówienia, aby dokładnie wiedzieć, co zamawiasz.

7. KicksCrew może samodzielnie anulować Twoje zamówienie

Na koniec należy pamiętać, że Twoje zamówienie może zostać anulowane przez KicksCrew z następujących powodów:

 • Produkt, który zamawiasz nie jest dostępny w magazynie dostawców KicksCrew.
 • Podajesz mu nieprawdziwe informacje. Obejmuje to błędny adres e-mail, numer telefonu lub numer karty debetowej lub inne informacje wymagane przez KicksCrew.
 • System bezpieczeństwa Kicks Crew rozpoznaje Twoje zamówienie jako oszustwo lub zamówienie nietypowe.
 • Produkt nie jest dostępny pod adresem podanym przez kupującego.
 • Informacje rozliczeniowe są błędne lub niemożliwe do zweryfikowania.
 • Twoja płatność nie została odebrana przez KicksCrew w ciągu 7 dni po przyjęciu zamówienia.
 • Wystąpił błąd w cenie elementu KicksCrew.

Otóż ​​to!

Pomimo tego, że KicksCrew jest legalny i sprzedaje oryginalne buty, to od Ciebie zależy, czy chcesz u nich kupować, czy nie. Po prostu weź te 7 rzeczy pod uwagę przed zakupem.

Czy polecam KicksCrew?

W przypadku, gdy poszukiwane przez Ciebie sneakersy nie są dostępne na lokalnym rynku i potrzebujesz ich za wszelką cenę, tylko wtedy polecam zwrócić się do KicksCrew w celu zakupu sneakersów lub odzieży, pamiętaj tylko o 7 musi wiedzieć, o którym wspomniałem wcześniej.

Jeśli jednak masz fizyczny dostęp do pożądanego przedmiotu, znacznie lepiej jest kupić go bezpośrednio, aby uniknąć ryzyka i problemów związanych z KicksCrew.

Nawet jeśli ten przedmiot na lokalnym rynku jest nieco droższy niż ten sam przedmiot dostępny w KicksCrew, nadal nie polecam kupowania w KicksCrew.

Rekommenderad:  Czy mogę przekonwertować APK na aplikację na iOS?

Powody, dla których nie polecam kupowania od KicksCrew, jeśli przedmiot jest dostępny na lokalnym rynku, są wysokie koszty wysyłki, czas dostawy jest zbyt długi, a zasady dotyczące zwrotów, anulowania i zwrotu kosztów przyprawiają o ból głowy.

To są moje osobiste rekomendacje, wybór należy do Ciebie.

Jak wygląda obsługa klienta KicksCrew?

Na podstawie moich badań większość ludzi jest zadowolona z obsługi klienta KicksCrew.

Klienci są prowadzeni przez e-maile. Wszystkie informacje, takie jak śledzenie numeru ID przesyłki, odbiór produktu od sprzedawcy, a następnie wysłanie go do dostarczenia kurierowi, są dostarczane klientom szybko.

Jednak wadą ich obsługi klienta jest to, że obsługują tylko przez e-mail.

Wniosek

KicksCrew to zdecydowanie legalna platforma do kupowania autentycznych i markowych sneakersów. Jednak czas dostawy jest zbyt długi, a zwrot towaru w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany rozmiaru jest kosztowny i przyprawia o ból głowy.

Co więcej, KicksCrew nie ponosi odpowiedzialności za dodatkowe opłaty z tytułu podatku od sprzedaży i ceł, jeśli mają zastosowanie, ani nie bierze odpowiedzialności za zatrzymanie przesyłki przez urząd celny.

Biorąc pod uwagę te czynniki, wybór należy do Ciebie, czy chcesz od nich kupować, czy trzymać się z daleka.

Masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z KicksCrew?

Proszę dać mi znać w komentarzach.

Często zadawane pytania dotyczące KicksCrew

Co to jest KicksCrew?

KicksCrew to globalny rynek handlu elektronicznego, głównie dla sneakersów, ale sprzedaje również odzież. Sprzedaje autentyczne, nieużywane i nienoszone produkty z 400 000 unikalnych stylów.

Czy KicksCrew jest niezawodny?

KicksCrew to zdecydowanie niezawodna platforma e-commerce do kupowania sneakersów i odzieży. Nie jest to jednak zbyt pewne, jeśli chodzi o czas dostawy i zwrot produktu w celu wymiany rozmiaru lub zwrotu pieniędzy.

Czy KicksCrew istnieje naprawdę?

KicksCrew to prawdziwa firma sprzedająca prawdziwe i oryginalne buty.

Jak długo trwa wysyłka KicksCrew?

KicksCrew zwykle bierze 5-10 dni na wysyłkę produktu i 2-3 tygodni na dostarczenie zamówień.

Kto jest właścicielem KicksCrew?

Gdzie znajduje się KicksCrew?

KicksCrew znajduje się w Hongkongu, a główna siedziba znajduje się również w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Czy KicksCrew wysyła przesyłki międzynarodowe?

Tak, Kick Screw wysyła przesyłki międzynarodowe do prawie 180 krajów, z wyjątkiem tych, które nie sprzyjają dostawie z powodu niepokojów i niepewnych sytuacji.

Czy możesz śledzić swoje zamówienie na KicksCrew?

Tak, możesz śledzić swoje zamówienie, korzystając z łącza statusu podanego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia w trakcie procesu KicksCrew.

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, w której podane są szczegóły śledzenia. Możesz również śledzić swoje zamówienie, odwiedzając internetowy system śledzenia kuriera.

Jakie metody płatności są akceptowane przez KicksCrew?

KicksCrew akceptuje karty kredytowe Mastercard, Visa, AMEX, Discover, JCB i Diners Club za pośrednictwem bramki płatniczej Checkout.com wraz z PayPal Express Checkout.

Czy KicksCrew sprzedaje nowe przedmioty?

Tak, KicksCrew sprzedaje całkowicie nowe przedmioty, które są nieużywane lub nienoszone.

Czy KicksCrew ma gwarancję najlepszej ceny?

Nie, KicksCrew nie ma gwarancji najlepszej ceny. Akceptuje jednak opinie na temat niekonkurencyjnych cen niektórych artykułów.

Jak możesz zwrócić zakup?

Aby zwrócić zakup, musisz skontaktować się z zespołem obsługi klienta.

Table of Contents