Czy masz Poco F1? Czas zainstalować MIUI 11 z Androidem 10

Od dawna oczekuje się, że Poco i Xiaomi wprowadzą MIUI 11 i Androida 10 do Poco F1. Testy odbywały się prywatnie, przygotowując je do wejścia na rynek i dla wszystkich użytkowników.

Wydaje się, że to oczekiwanie już minęło, a system Android 10 jest już wysyłany na urządzenia Poco. Kilku użytkowników informuje, że niespodziewanie ich Poco F1 ma już dostępne MIUI 11 i Android 10.

Poco F1 MIUI 11 Android 10 Xiaomi

Android 10 zaczął przybywać do Poco F1

Życie Poco F1 nie było proste. Marka ogranicza aktualizację tego smartfona do najnowszej wersji Androida, testując tylko MIUI 11 w oparciu o tę wersję. Testy te są prywatne i nie docierają do wszystkich użytkowników.

Ten scenariusz powinien wkrótce ulec całkowitej zmianie, a zostanie wydane coś nowego. Jest już wielu użytkowników, którzy zgłaszają, że ich Poco F1 już odbiera i instaluje MIUI 11 z Androidem 10.

MIUI 11 Xiaomi przynosi to nowe

Z tego, co zostało zgłoszone, ta nowa wersja pojawiła się automatycznie, poza programem testowym. Wydaje się do instalacji przez OTA i bez konieczności ręcznej instalacji przez użytkowników, tak jak poprzednio dla tych, którzy należeli do programu beta Poco F1.

Poco F1 MIUI 11 Android 10 Xiaomi

Nowości, które przynosi ta nowa wersja, są już dobrze znane z innych smartphones od Xiaomi. Oprócz tego, co Google umieścił na Androidzie 10, takiego jak tryb ciemny i gesty do kontrolowania smartfona, są też wszystkie wiadomości, które stworzył Xiaomi.

Poco zacznie być marką referencyjną

Z tego, co wiadomo, ta premiera wydaje się być globalna. W Indiach są użytkownicy zgłaszający tę wiadomość, a jednocześnie istnieją również oznaki smartphones w Hiszpanii i innych krajach europejskich i informuj o nowościach. Dlatego prawdopodobnie będzie już szeroko rozpowszechniony.

To doskonała wiadomość dla tych, którzy mają F1. Wreszcie marka rozszerzyła MIUI 11 i Androida 10 na ten smartfon. Nadchodzi w wyjątkowym momencie, ponieważ przyszły Poco X2 powinien również przybyć w przyszłym tygodniu.