Czy Moto G7 jest tego warte? Wszystko co musisz wiedzieć

Jedno z głównych pytań przy zakupie smartphones jest to, czy dobrym pomysłem jest zabranie go do domu, zwłaszcza gdy nie są już aktualnymi modelami. Urządzenie, które przytoczymy w tym artykule, jest dobrym tego przykładem i dlatego wybraliśmy je jako przedmiot artykułu. Czy Moto G7 jest tego warte?

Aby odpowiedzieć na te pytania, zapoznaliśmy się z ich funkcjami, specyfikacjami i różnymi wersjami dostępnymi obecnie na rynku. Dzięki nim dowiemy się, czy nadal warto zabrać do domu Moto G7, a nie obecną Moto G8 Play i jej warianty.

Przyjrzymy się również różnicy cen modeli, która jest niezbędna do ustalenia, czy wybranie starszej wersji jest lepsze. Lub jeśli różnica jest tak mała, że ​​najlepiej jest uzyskać zaktualizowaną wersję.

Śledź nas przez kilka następnych akapitów, aby dowiedzieć się, czy Moto G7 jest tego warte!

Jakie są specyfikacje Moto G7?

moto-g7-is-worth "width =" 600 "height =" 450 "src =" https://www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/12/moto-g7-vale -a-feather.jpg "/></p>
<p>Wprowadzony na rynek w marcu 2019 r. Telefon komórkowy Motorola został dostarczony z systemem Android 9, przedostatnia wersja sistema od Google. Jest wyposażony w procesor Snapdragon 632. <em>ośmiordzeniowy</em>, wydany przez Qualcomm na przełomie 2017 i 2018 roku. Oznacza to, że jest nieco przestarzały, ale nadal jest w stanie uruchomić większość aplikacji i gier na Androida.</p>
<p>Jest to również możliwe dzięki 4 GB pamięci RAM, która jest standardem w przychodzących telefonach komórkowych, ale która jest dobrej jakości. Smartfon ma 64 GB pamięci, którą można rozszerzyć, wyposażając go w kartę pamięci.</p>
<p>Smartfon jest wyposażony w ekran LCD z 6,2 cale plus rozdzielczość 1080 x 2270, uważana za standard branżowy. Z drugiej strony wkrótce ten wzór przestanie być wykorzystywany. Moto G7 jest tego warte, ale niektóre jego specyfikacje wkrótce staną się przestarzałe.</p><div class='code-block code-block-3' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Zamykając ten obszar, Moto G7 jest wyposażony w baterię 3000 mAH i czujnik odcisków palców z tyłu. Zobacz pełną specyfikację Moto G7 dostęp do linku.

Czy kamera Moto G7 jest tego warta?

Jeśli lubisz aplikacje fotograficzne i robisz niesamowite zdjęcia, być może odpowiedź brzmi „nie”. Moto G7 ma dwa tylne kamery. Główny ma 12MP i przysłonę f /1.8, z ultrakątnym wtórnym z 5 MP if /2.2, umożliwiając robienie zdjęć panoramicznych.

Z drugiej strony kamery mogą nagrywać wideo w rozdzielczości do 2160p, lepiej znanej jako 4K. Nagrania można wykonywać z prędkością do 30 klatek na sekundę. Warto jednak wspomnieć, że inne smartphones już oferują nieco lepsze specyfikacje.

Aparat selfie zachowuje się już trochę lepiej niż inne smartphones na tym samym poziomie. Ma 8 MP i może nagrywać filmy w FullHD (1080p) i 30 klatek na sekundę.

kamera moto g7

Czy warto kupić Moto G7?

Teraz najważniejsze pytanie: czy warto kupić Moto G7? A może lepiej zainwestować w kolejną edycję smartfona?

Moto G7 jest dziś dostępny (grudzień / 2019) w pełnym kolorze. Ceramiczna czerń (czarny) i Czysta biel (biały) około $ 1.100 w e-commerce. Poznaj inne wersje Moto G7 w następnych akapitach.

Jakie są inne wersje Moto G7?

Moto G7 ma jeszcze trzy wersje z różnymi specyfikacjami, funkcjami lub kamerami. Zobacz poniżej i zdecyduj, czy Moto G7 jest tego warte, czy lepiej, aby uzyskać niektóre z jego odmian.

Moto G7 Plus

moto-g7-worth-plus- "width =" 600 "height =" 600 "data-lazy- data-lazy-rozmiary =" (maksymalna szerokość: 600px) 100vw, 600px "src =" https: / /www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/12/moto-g7-vale-a-pena-plus.jpg "/></p>
</p>
<p>Najpotężniejsza wersja Moto G7 może okazać się lepszą opcją niż oryginalny telefon. W specyfikacji technicznej Moto G7 Plus ma to samo sistema edycja standardowa, ale zawiera nieco starszy chipset Snapdragon 636.</p>
<p>Jednak linia procesorów <em>ośmiordzeniowy </em>jest bardziej nowoczesny, odkąd został stworzony smartphones pośrednicy. To samo dotyczy karty graficznej, Adreno 509 w porównaniu z Adreno 506 oryginalnej wersji. Jednak specyfikacje przechowywania są takie same.</p><div class='code-block code-block-6' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Kamery również ulegają poprawie. Ma również podwójny aparat z tyłu, ale tylko główny aparat różni się od 16MP. Aparat do selfie jest również ulepszeniem 12MP, a także zdolny do nagrywania filmów 4K, czego nie robi oryginalne Moto G7.

Moto G7 Plus kosztuje około R $ 1.170 sklepów internetowych i można je znaleźć w kolorach. Głęboki indygo (indygo) i Niech żyje czerwony (czerwony)

Moto G7 Power

wersja mocy smartfona Motorola

Inną alternatywą, aby dowiedzieć się, czy Moto G7 jest warte lub lepiej pozostawić wariant, jest Moto G7 Power. Chociaż nazwisko oznacza moc, to wydanie jest nieco gorsze od oryginału. W obszarze wydajności jest podobny do oryginalnego Moto G7, ale ma mniej wydajną wersję, tylko 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci.

Warto wspomnieć, że dostępna jest również wersja pamięci 4 GB i 32 GB. Największą stratą jest aparat, który nie jest już podwójny i zamienia się w pojedynczy obiektyw 12MP. Nadal może także nagrywać w 4K. Aparat do selfie pozostaje taki sam jak oryginał, z 8MP i nagrywaniem do 1080p.

Na rynku Moto G7 Power kosztuje około 950 USD w wersji 4 GB. Co zaskakujące, wersja 32 GB kosztuje około 850 USD. Oba są dostępne w pełnym kolorze. Ceramiczna czerń (czarny) Morski błękit (granatowy) i Mrożona Violet (fioletowy).

Moto G7 Play

Wersja dla smartfonów Motorola

Zamykając listę wariantów, abyś mógł sprawdzić, czy Moto G7 jest tego wart, mamy Moto G7 Play. Posiada również ten sam procesor i kartę graficzną co oryginalne wydanie, ale ma znaczną redukcję pamięci, z jedynie 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci, co czyni ją najsłabszą wersją.

Jedyne ulepszenie dotyczy tylnego aparatu 13 MP. Jest to jednak pojedynczy aparat. Aparat do selfie pozostaje taki sam, a Moto G7 Play można znaleźć za około 585 USD. Możesz go kupić w pełnym kolorze. Głęboki indygo (indygo), Szlachetne złoto (złoto) i Gwiaździsta czerń (czarny)

Werdykt: Czy Moto G7 jest tego warte?

Porównując pokazane tutaj edycje i dostępne wersje Moto G8, nasz werdykt jest twierdzący. Warto kupić Moto G7.

Różnica w wydajności między dwoma modelami jest znacząca, ale i cena. Obecna generacja Moto G kosztuje około 20 do 30 procent więcej niż jej poprzednik. Oznacza to, że dodatkowa inwestycja jest nadal znaczna.

Moto G7 jest tego warty szczególnie dla tych, którzy korzystają z prostych funkcji smartphonesjak wymiana wiadomości i przeglądanie sieci społecznościowych. Jeśli jednak chcesz, aby telefon komórkowy grał lub uruchamiał ciężkie aplikacje, zalecamy skorzystanie z Moto G8.

Co myślisz o smartfonie? Czy Moto G7 jest dla Ciebie warte? Skomentuj z nami!