Czy możesz pobrać Instagram Wideo?

Jeśli jest jedna rzecz, której wciąż nie pokonujemy w naszej rosnącej obsesji na punkcie mediów społecznościowych, jest to brak trwałości i odpowiedzialności za treści, które udostępniamy i oglądamy. Dlatego użytkownicy zawsze zastanawiają się, czy mogą pobierać obrazy i filmy Instagram zachować dla siebie. Nic dziwnego, że pytają dokładnie o to samo na innych platformach bogatych w media, takich jak Facebook, Snapchat i Twitter. Dziś Appamatix dokładnie omawia ten temat; zbadamy InstagramI sprawdź, czy możesz je pobrać, czy nie. Inne podmioty mediów społecznościowych również są uczciwą grą. Zanim skończymy, dowiesz się, dlaczego istnieje różnica między filmami Facebook i Instagram i filmy udostępniane na Snapchacie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i przydatne zasoby, kontynuuj!

Chociaż „kanał” na każdej platformie mediów społecznościowych zwykle będzie pełen mediów, nigdy nie był tak rozpowszechniony, jak na Instagram. Chociaż podpisy i komentarze są z pewnością ważne, mięso i ziemniaki z całego serwisu oparte są na zdjęciach i filmach, ucztach dla oczu, które walczą o twoją trwałą uwagę. Instagram wezwał nawet zainteresowane firmy zorientowane na media społecznościowe do zmiany całego sposobu reklamowania. Teraz szukają obszernych linków do udostępnienia i filmów, które są fachowo wycięte i rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić wciągające wrażenia.

Instagram może nie być zmieniaczem gier Facebook było, ale możemy to wybaczyć – głównie dlatego, że Instagram jest posiadany przez Facebooki jest od kilku lat. Nadal pomogło to ukształtować sposób, w jaki nagrywamy i transmitujemy nasze życie, a także sposoby, w jakie decydujemy się je transmitować. Jeśli Facebook jest zatem kanałem społecznościowym reprezentującym szeroki świat Instagram to jego intymny odpowiednik, pełen treści, które są wyselekcjonowane na podstawie tego, kogo obserwujesz i co Cię interesuje.

Czy możesz pobrać Instagram Wideo? 1

Wynika z tego, że jeśli rządzą media wizualne Instagram, jego użytkownicy czasami przywiązują się do niego szczególnie. Do tego stopnia, że ​​chcą pobrać i zapisać obrazy i filmy, co nie jest trudnym zadaniem. Jednak wiąże się to z pewnymi zastrzeżeniami Instagram użytkownicy powinni być tego świadomi. Od Instagram nie pozwala na zapisywanie żadnych treści z jego usług za pośrednictwem aplikacji lub witryny, musisz obejść zasady obowiązujące giganta mediów społecznościowych, co oznacza, że ​​domyślnie musisz kroczyć ostrożnie.

Prawa autorskie cyfrowe

Najpierw usuńmy rybie rzeczy, abyś od razu wiedział, co możesz i czego nie możesz zrobić z treścią, z której oszczędzasz Instagram. Ponieważ pobieranie z Internetu wszystkiego, co chcemy, stało się tak powszechne, że wiele osób zakłada, że ​​„wszystko idzie” w serwisach takich jak Instagrami że jeśli świat czeka na zdjęcie Instagram, to uczciwa gra, w której możesz zrobić z nią wszystko, co chcesz. To samo często zakłada się w przypadku filmów, ale musimy zatrzymać ten tok myślenia.

Instagram meme

Zdejmowanie czegokolwiek Instagram bez zgody pierwotnego użytkownika jest to technicznie akt naruszenia cyfrowego prawa autorskiego. Parzysty z za zgodą oryginalnego plakatu, chciałbyś, aby został nagrany w jakikolwiek sposób, w kształcie lub formie. Jak możesz założyć po usłyszeniu tego, biorąc zawartość poza z Instagram może być zdecydowanie złym pomysłem, ale zależy to głównie od tego, co chcesz z tym zrobić.

Oczywiście redystrybucja zdjęcia lub filmu uzyskanego bez pozwolenia bardzo szybko wyląduje w gorącej wodzie. Chociaż cyfrowe prawa autorskie są takie same dla wszystkich, ta gorąca woda osiągnie wrzenia w mgnieniu oka, jeśli zdarzy się to zrobić celebrytom, artystom lub innym znanym grupom.

W Appamatix nie zajmujemy się informowaniem o tym, co zrobić z informacjami i narzędziami, o których piszemy, ale oto kilka rad, których należy bezwzględnie przestrzegać, jeśli kiedykolwiek zdejmiesz coś z Instagram (lub jakakolwiek inna strona w mediach społecznościowych).

  • W żadnym wypadku nie rozpowszechniaj Instagram treść (wideo lub obrazy) w innym miejscu w Internecie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w inny sposób. Łączenie do Instagram posty są akceptowalne, ale tylko wtedy, gdy łączysz się bezpośrednio z postem danego użytkownika Instagram karmić.
  • Nie zostań skarbcem Instagram zawartość! Podobnie jak wiele innych mediów społecznościowych, media na nich nieustannie ewoluują, zmieniają się, są usuwane i zastępowane. Dlatego dokonujemy analogii między platformami społecznościowymi a żywymi organizmami – one rosnąć! Jeśli przyzwyczaisz się do popełniania naruszeń praw autorskich poprzez pobieranie treści od Instagram, wpakujesz się w kłopoty.
  • Uzyskaj pozwolenie na oryginalny plakat przed pobraniem czegokolwiek, jeśli możesz. Czasami oznacza to, że nie musisz nawet pobierać obrazu lub filmu Instagram; użytkownik może być w stanie wysłać go bezpośrednio do Ciebie.

Instagram bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa swoich użytkowników iz tego powodu nie należy spodziewać się jakiejkolwiek formy dystrybucji, gdy ktoś coś zdejmie Instagram. Chociaż twoje własne intencje mogą być nieszkodliwe, na świecie jest wielu ludzi, którzy wykorzystaliby takie techniki w celu uzyskania złośliwych celów, i właśnie tego rodzaju zachowanie Instagram jest zainteresowany walką.

Ściągnij Instagram Wideo

Dzięki powyższym środkom ostrożności jesteś gotowy, aby spróbować swoich sił w pobieraniu filmów.

Zapamiętaj: Robić nie rozpowszechniać żadnych pobranych filmów Instagramlub w jakikolwiek sposób twierdzić, że są twoje. Podnoszenie treści bez względu na zamiar korzystania z nich jest naruszeniem praw autorskich. To jest nielegalne. Z wszelkich usług, z których korzystasz, należy korzystać w sposób odpowiedzialny.

Oprócz prawnej ostrożności, o której zawsze należy pamiętać przy pobieraniu treści z Instagram, musisz również wziąć pod uwagę konsekwencje korzystania z aplikacji, stron internetowych i oprogramowania innych firm. Kiedy używasz Instagram, możesz ogólnie zaufać bezpieczeństwu platform, aby zachować bezpieczeństwo swoich treści. Jest własnością Facebook, po wszystkim.

Gdy korzystasz z zasobów strony trzeciej, ta siatka bezpieczeństwa zwykle będzie bardzo nieobecna, co oznacza, że ​​możesz narazić własne bezpieczeństwo. Dodatkowo, ponieważ masz do czynienia z czyjąś inną osobą Instagram treści, staje się możliwe, że do pobieranych filmów i zdjęć mają dostęp inni.

Możesz zobaczyć, jak prywatność i bezpieczeństwo mogą wymknąć się spod kontroli w takich sytuacjach.

Dlatego tak ważne jest znalezienie niezawodnych zasobów. Strona internetowa Pobierz filmy z zawiera zestaw narzędzi, które pomagają uzyskać dostęp do treści multimedialnych na różnych platformach społecznościowych -Instagram w zestawie. Wystarczy adres URL treści, do której chcesz uzyskać dostęp, oraz znajomość formatów wyjściowych. Zalecam pozostawienie domyślnego ustawienia MP4, aby uzyskać plik wideo o jakości zbliżonej do źródła.

Po wprowadzeniu poprawnego adresu URL witryna utworzy plik do pobrania, który można zapisać w dowolnym miejscu na komputerze. Po prostu wybierz Ściągnij aby wyświetlić monit „Zapisz jako”. Potem skończysz! Jest to wypróbowana i prawdziwa metoda (dosłownie, właśnie to zrobiłem podczas pisania tego), która pozwala kultywować media z dowolnego Instagram wpis, który chcesz, z wyłączeniem tych, które są chronione przez ustawienia prywatności użytkownika.

Pamiętaj, aby przechowywać wszystkie pobrane pliki w miejscu, z którego nie będą udostępniane. W tym przypadku prawdopodobnie będziesz chciał uniknąć przechowywania ich w folderze Dropbox lub Google Drive, ponieważ funkcje synchronizacji w chmurze tych usług sprawiają, że media są szczególnie podatne na dystrybucję. We wszystkich sytuacjach najlepiej jest zachować pobrany plik Instagram media w miejscu, do którego tylko Ty możesz uzyskać do nich dostęp.

Ponieważ rozszerzenia i aplikacje innych firm mogą być tak ryzykowną działalnością, szczególnie te zaprojektowane w celu obejścia ograniczeń nałożonych przez aplikację społecznościową, nie mogę polecić żadnego z rozwiązań, które można znaleźć w aplikacji Google Play lub iOS sklepy. Chociaż niektóre z nich mogą dziś działać, tego rodzaju aplikacje są często usuwane ze względu na sposób, w jaki rażąco naruszają one ustawienia zabezpieczeń. Wystarczy spojrzeć na to, ile razy hakowano usługi innych firm, jeśli potrzebujesz ostrożności. „Zaskoczenie”, jeśli sobie to przypomnisz, nie było wynikiem utraty bezpieczeństwa Snapchata; był to wynik programu innej firmy, który pozwalał użytkownikom pobierać hacki Snaps.

W każdym razie postępuj ostrożnie, gdy używasz dowolnej usługi do pobierania treści Instagramlub dowolna inna usługa mediów społecznościowych. Przechowywane filmy i obrazy mogą mieć dla Ciebie szczególne znaczenie, ale jeśli chodzi o cyfrowe prawo autorskie, zawsze będą należeć do osób, które je pierwotnie opublikowały!