Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy Netflix oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Netflix oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny?

Jeśli chodzi o płatne serwisy streamingowe, Netflix od dawna króluje z największą liczbą subskrybentów. Jeśli subskrybujesz Netflix, bez wątpienia zacząłeś od skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego.

Jednak w większości regionów obsługiwanych przez Netflix bezpłatny okres próbny nie jest już dostępny. Zbadamy, dlaczego i podkreślimy kilka metod, aby nadal oglądać Netflix za darmo.

Czy Netflix oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny?

Przez wiele lat Netflix oferował bezpłatną 30-dniową wersję próbną swojej usługi przesyłania strumieniowego. Chociaż trzeba było utworzyć konto ze szczegółami płatności, można było anulować członkostwo przed zakończeniem okresu próbnego i nic nie płacić.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Wersja próbna nie była ograniczona treścią i działała jak zwykłe członkostwo w serwisie Netflix. Mogłeś oglądać, co chciałeś, tyle, ile chciałeś, na dowolnej platformie.

Bezpłatna wersja próbna Netflix była dostępna na całym świecie. Jednak w 2018 roku firma zakończyła promocję w Meksyku i stamtąd zaczęła ją wycofywać. W październiku 2020 r. Netflix przestał oferować bezpłatne wersje próbne w większości krajów.

Tylko kilka lokalizacji, takich jak Portugalia i Szwajcaria, nadal oferuje bezpłatny okres próbny.

Możesz dowiedzieć się, czy Netflix oferuje bezpłatny okres próbny w Twoim kraju, odwiedzając Centrum pomocy Netflix. Wybierz swój kraj w Aktualnie przeglądane informacje dla menu rozwijane.

Netflix nie skomentował, dlaczego zakończył bezpłatny miesięczny okres próbny. Jednak obecnie dostępnych jest wiele innych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu, Amazon, Disneya i HBO. Tak więc przy zwiększonej konkurencji Netflix stara się zgromadzić jak najwięcej płacących subskrybentów.

Usunięcie wersji próbnej powstrzymuje również ludzi przed dołączeniem do platformy na bezpłatny okres, oglądaniem tego, co chcą, a następnie opuszczeniem.

Rekommenderad:  Czy potrzebuję paska gier Xbox Windows 10?

Jak oglądać Netflix za darmo

Mimo że 30-dniowy bezpłatny okres próbny nie jest już dostępny, nadal istnieje kilka sposobów na bezpłatne oglądanie Netflix.

1. Oglądaj filmy dokumentalne Netflix na YouTube

W kwietniu 2020 r. Netflix przesłał do serwisu kilka filmów dokumentalnych YouTube. Zrobił to, aby zapewnić bezpłatne materiały edukacyjne, które wspierałyby nauczycieli i uczniów podczas pandemii COVID-19.

Wszystkie te filmy dokumentalne można oglądać bez Netflix lub YouTube konta, na dokumentach edukacyjnych YouTube lista odtwarzania.

Niektóre dostępne treści obejmują odcinki z Explained, pełne funkcje, takie jak Knock Down The House i Chasing Coral, a także cały sezon Our Planet Davida Attenborough.

2. Oglądaj Netflix Originals bez konta

W sierpniu 2020 r. Netflix udostępnił bezpłatnie część swoich oryginalnych treści. Obejmuje to różne oryginalne programy i filmy Netflix, takie jak Bird Box, Stranger Things i Murder Mystery.

Aby obejrzeć te treści, po prostu odwiedź sekcję Netflix Watch Free. Nie musisz zakładać konta, aby oglądać.

Ta funkcja jest jednak dostępna tylko w przeglądarkach komputerowych i urządzeniach z Androidem.

3. Oglądaj Netflix za darmo z kontem rodzinnym

Jeśli ktoś w Twoim gospodarstwie domowym ma już Netflix, może zezwolić Ci na bezpłatne korzystanie z jego konta. To dlatego, że Netflix obsługuje tworzenie do pięciu osobnych profili, z których każdy ma własne preferencje i listę obserwowanych.

Standardowa subskrypcja Netflix umożliwia oglądanie na dwóch ekranach jednocześnie. Subskrypcja premium zwiększa to do czterech ekranów. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszym przewodnikiem pokazującym, ile osób może jednocześnie oglądać Netflix.

Właściciel konta musi przejść do serwisu Netflix, kliknąć ich ikona profilu w prawym górnym rogu kliknij Zarządzaj profilamia następnie wybierz Dodaj profil. Mogą utworzyć spersonalizowany profil, który możesz wybrać podczas logowania do serwisu Netflix.

Rekommenderad:  Jak zmienić wygląd napisów Netflix

Najlepsze bezpłatne usługi przesyłania strumieniowego do wypróbowania

Mimo że Netflix usunął swój bezpłatny 30-dniowy okres próbny w większości krajów, nadal istnieją świetne sposoby na przeglądanie treści z usługi bez płacenia.

A jeśli chcesz się ustatkować i coś obejrzeć, Netflix nie jest jedyną opcją. W rzeczywistości istnieje kilka doskonałych usług przesyłania strumieniowego, które można oglądać za darmo przez cały czas, w tym Pluto TV i Tubi TV.

Table of Contents