Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy OpenAI jest darmowe, czy pozostanie na zawsze?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy OpenAI jest darmowe, czy pozostanie na zawsze?

OpenAI to firma badawcza non-profit, której głównym celem jest tworzenie sztucznej inteligencji i kierowanie nią w różnych kierunkach działań, które mogą pomóc ludzkości jako całości. Zawiera długoterminowe fundamentalne udoskonalenia sztucznej inteligencji i jej umiejętności.

Firma zamierzała przynieść korzyści ludzkości, pracując z bezpieczną sztuczną inteligencją ogólną. Odzwierciedlając motyw współpracy z osobami fizycznymi i innymi organizacjami badawczymi.

Wszystkie możliwości i udoskonalenia zapewniane przez OpenAI zwiększają pytanie użytkownika, czy OpenAI jest bezpłatny, czy płatny.

Dlatego w tym artykule przyjrzymy się wszystkiemu, co jest związane z OpenAI, w tym Czy możesz uzyskać bezpłatny dostęp do OpenAI? Czy OpenAI jest darmowe? Czy Czat GPT jest bezpieczny? Jakie są ceny OpenAI Playground?

Czy OpenAI jest darmowe?


Nie, Open AI Plac zabaw jest w większości bezpłatny z limit czasowy, ale ChatGPT API i subskrypcja ChatGPT Plus to dwa oddzielne produkty z własnymi cenami. Aby wyświetlić koszt korzystania z interfejsu API, odwiedź stronę openai.com/pricing. Aby uzyskać dostęp do chat.openai.com, konieczna jest subskrypcja ChatGPT Plus, która kosztuje 20 USD miesięcznie. Ponadto, jeśli dla ChatGPT dostępny jest pakiet Open Source SDK, może on pomóc programistom w wydajniejszej integracji modelu AI z ich projektami.

Czy mogę używać OpenAI za darmo?


Tak, OpenAI zapewnia darmowy kredyt w wysokości $5 do których dostęp mają nowi użytkownicy. Jednak te darmowe kredyty są ograniczone tylko do trzech miesięcy i ostatecznie wygasną po upływie trzech miesięcy.

Możesz po prostu wybrać plan w oparciu o swoje wymagania i zasoby, ponieważ OpenAI zapewnia użytkownikom elastyczność i prostotę.

Jak dostać się do OpenAI Darmowe kredyty próbne?


Możesz zacząć eksperymentować z $5 w bezpłatnych środkach OpenAI, które można wykorzystać podczas pierwszego 3 miesiące. Pamiętaj też, że darmowe kredyty otrzymujesz tylko na pierwsze konto powiązane z Twoim numerem telefonu. Kolejne konta nie otrzymują darmowych kredytów.

Rekommenderad:  Jak zoptymalizować tagi H3 pod kątem SEO (5 Najlepsze praktyki)

Przeczytaj także — Dowiedz się, jak zachować prywatność, korzystając z czatu GPT bez weryfikacji telefonicznej.

Przegląd cen API OpenAI


OpenAI zawiera cztery główne GPT-3 modeli, którymi są Davinci, Curie, Ada i Babbage. Ceny każdego modelu różnią się w zależności od liczby przetworzonych tokenów.

Tokeny to liczba słów używanych w procesie języka naturalnego. W języku angielskim jeden token jest równy 4 znaki lub 00,75 słów. 1000 słów to około 750 słów.

Oto ceny wszystkich czterech modeli za 1000 tokenów lub 750 słów:

Da Vinci – $00,02

Curie – $00,002

Babbage – $00,0005

Ada- $00,0004

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na słowa, koszt również wzrośnie. W ten sposób użytkownicy będą musieli płacić tylko za to, ile korzystają z narzędzia.

Oto ceny za 2500 żetonów, czyli 1875 słów:

Da Vinci – $00,05

Curie – $00,005

Babbage – $0.0013

Ada- $0.0010

Powiązany post: Cennik API GPT czatu

Darmowa alternatywa Openai


OpenAI to agencja zajmująca się badaniami i rozwojem sztucznej inteligencji, której głównym celem jest upewnienie się, że sztuczna inteligencja ogólna przynosi korzyści całej ludzkości.

Oto niektóre z najlepszych darmowych alternatyw dla OpenAI:

Sztuczna inteligencja liniowca

Liner AI to model uczenia maszynowego, który wykorzystuje Twoje dane treningowe i zapewnia zintegrowany model ML. Jest to bardzo korzystne i łatwe w użyciu narzędzie, ponieważ nie wymaga żadnego kodowania ani wiedzy z zakresu uczenia maszynowego.

ContentBot.AI

ContentBot AI to zaawansowany chatbot, który może pomóc w tworzeniu treści w ciągu kilku minut. Możesz użyć tego narzędzia, aby uzyskać inspirację i pomysły na ulepszenie marketingu treści wraz z tworzeniem unikalnych i oryginalnych treści za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Jest to odpowiedni program AI dla marketerów, założycieli, dużych zespołów i freelancerów.

Płatowa sztuczna inteligencja

Rekommenderad:  Reklamy B2B w mediach społecznościowych: 6 Najlepsze praktyki budowania zwycięskiej strategii

Lobe AI to kolejny znany program uczenia maszynowego firmy Microsoft. Lobe AI zawiera proste funkcje, które pozwalają użytkownikom bezpłatnie trenować niestandardowe uczenie maszynowe.

Możesz po prostu wyświetlić przykłady, których chcesz się nauczyć, a sztuczna inteligencja automatycznie przeszkoli Cię w niestandardowym modelu uczenia maszynowego, który można dostarczyć w Twojej aplikacji.

TensorFlow

Jest to platforma uczenia maszynowego, która zawiera proste procedury, które można wykorzystać w szerokim zakresie obowiązków. Trenowanie i tworzenie wizji głębokich sieci neuronowych to bezpośredni cel Tensorflow. .

Ta platforma może być również obsługiwana w językach programowania, takich jak Python, C++ i innych. Elastyczność TensorFlow nadaje się do szerokiego zakresu różnych zastosowań z innych sektorów.

Czy korzystanie z Openai Playground jest bezpłatne?


Plac zabaw OpenAI zapewnia swoim nowym użytkownikom ograniczoną bezpłatną wersję próbną. Kiedy tworzysz identyfikator OpenAI, otrzymujesz darmowy kredyt w wysokości 18 USD, który można wykorzystać do opracowania około 650 000 słów.

Jednak te darmowe kredyty są ograniczone tylko do czterech miesięcy, ta oferta wygaśnie natychmiast po czterech miesiącach. Ponadto, jeśli osiągniesz limit 650 000 słów, będziesz musiał przejść na płatny plan, aby nadal korzystać z OpenAI Playground.