Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Czy Roblox pojawi się wkrótce na Nintendo Switch?

Roblox to zabawna platforma internetowa do gier, która została udostępniona dla Sony PlayStation 5. To nowe rozwiązanie wywołało wiele ciekawości wśród fanów w związku z możliwością pojawienia się Robloxa na Nintendo Switch.

Chociaż Roblox jest dostępny na prawie wszystkie główne platformy do gier, Nintendo Switch nie znalazło się na liście. To spowodowało, że wiele osób zastanawiało się, czy Roblox wkrótce pojawi się na Nintendo Switch. Roblox z pewnością będzie cennym dodatkiem do obszernej biblioteki gier Nintendo Switch.

Jeśli zastanawiasz się nad tym samym, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, że Roblox wkrótce pojawi się na Nintendo Switch.

Czy Roblox pojawi się wkrótce na Nintendo Switch?

Dla przełącznika Nintendo

W tej chwili Roblox nie jest dostępny na Nintendo Switch. Gra jest dostępna wyłącznie na systemy Windows, MacOS, Android, iOS i Xbox One. Chociaż obecnie nie ma żadnych planów wprowadzenia Robloxa na Switcha, dyrektor generalny Roblox David Baszucki stwierdził, że ma to duży sens.

Na różnych platformach mediów społecznościowych fani pytali twórców Roblox o możliwość grania w grę na Switchu. Niestety, jeśli zastanawiasz się, czy Roblox wkrótce pojawi się na Nintendo Switch, szanse są dość nikłe. Nie ma oficjalnych planów ani oświadczeń dotyczących przeniesienia Robloxa na Switcha.

Jak grać w Roblox na Switchu?

Jednak nie cała nadzieja stracona dla graczy Roblox, którzy chcą skorzystać z Nintendo Switch. Istnieją sposoby, dzięki którym możesz cieszyć się grą na konsoli. Istnieją dwa sposoby grania w Roblox na Nintendo Switch. Pierwsza polega na zainstalowaniu Androida na Switchu, co wiąże się z koniecznością jailbreakowania konsoli. W drugiej metodzie musisz uzyskać dostęp do witryny Roblox za pośrednictwem ukrytej przeglądarki Switch.

Ta opcja umożliwia jedynie przeglądanie najnowszych aktualizacji i gier dodanych ostatnio przez Roblox. Nie umożliwia rozgrywki ani tworzenia gier. Aby to osiągnąć, należy zmodyfikować podstawowy DNS systemu na 045.055.142.12. Po uzyskaniu dostępu do witryny Roblox będziesz mógł wykorzystać swoje istniejące konto Roblox do zalogowania się, co zapewni ci dostęp do całej witryny, w tym do katalogu, czatu grupowego i sekcji gier.